Přítel má úzkou předkožku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 21:43
Přítel má úzkou předkožku

Dobrý večer, nedalo mi to a musím se s váma podělit o jednu moji zkušenost. :D Mám skoro 2 měsíce nového partnera, no když jsem mu poprvé sáhla do kalhot a začala mu ho… :lol: tak mi připadal strašně tenký a navíc mi nešlo mu přetahnout tu kůži.. :roll: Nic jsem mu neříkala nějak jsem to nechtěla hned tak řešit..Při dalších příležitostech jsem byla zvědavá a chtěla ho vidět jelikož jsme spolu spali asi 3× a nikdy nedošlo na nějaký orál a podobně.. Tak jsem mu ho tentokrát vzala do pusy, ale když jsem ho chtěla jakoby „ohrnout“ tak to nešlo, vylezla jen špička…přitom se normálně udělal a sex taky bez problému.. Vím že se jedná nejspíš o fimózu, ale nechci se ho na nic takového ptát. Určitě si je toho vědom že to takhle být nemá, ale dělá jakoby nic :nevim:.. A ja já nevím jak na to nahodit řeč? Řešila některá z vás něco podobného? :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 21:58

Ano, řešila, přítele to ale při sexu trochu bolelo a byl hodně citlivý. Šel na obřízku sám od sebe. Komunikovali jsme o tom od začátku normálně.

J.O.V
Kecalka 281 příspěvků 24.04.19 22:00

Stačí zadat přes Google. První článek a hned píšou, že to dotyčný má řešit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 22:05

Mému manželovi, tehdy ještě příteli se po pár letech též udělala fimóza. Když prostě přestala jít předkožka časem přetáhnout, vyhledal urologa a musel podstoupit obřízku. Je určitě těžké na toto téma zabrousit, kor když spolu ještě nejste delší dobu, takže jak na něj s tímto tématem ti bohužel neppradím :( Každopádně přítel by toto jistě řešit měl, je možné, že by se tento stav začal zhoršovat a předkožka se dále zužovala.

Co si budeme povídat, obřízka je pro chlapa asi noční můra, ale můj statečňák to zvládl :srdce: a musím říct, že sex si užíváme naprosto stejně :oops:

katintheBOx63
Kecalka 293 příspěvků 24.04.19 22:05

Mne by zajímala jestli ti to niak vadí nebo ti to přijde jen nezvyklé. Nebo kde vidíš ten problém, když sex proběhne ke spokojenosti obou? Není více problém to, že je tenký? :think:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 24.04.19 22:18

Asi by to mel resit, aby se mu tam neusazovala spina kdyz to nepretahne. :nevim: jak to tam umyva… abys pak z toho jeste nemela mykozy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 22:25
@katintheBOx63 píše:
Mne by zajímala jestli ti to niak vadí nebo ti to přijde jen nezvyklé. Nebo kde vidíš ten problém, když sex proběhne ke spokojenosti obou? Není více problém to, že je tenký? :think:

Né že mi to přímo vadí ale je to pro mě docela nezvyk když mu to dělám pusou a nejde vidět ten žalud…Prostě mi připadá že mu to nemůže být ani příjemné… :roll: ale normálně se udělá, takže asi je :D Popravdě ano, dlouhý je dost, ale šířka je na mě docela málo.. :think: Ale i tak si sex užívám.. Není to tak že bych nic necítila, s obvodem se mi dokonce i přiznal :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 22:27
@Renca8 píše:
Asi by to mel resit, aby se mu tam neusazovala spina kdyz to nepretahne. :nevim: jak to tam umyva… abys pak z toho jeste nemela mykozy

No právě.. Třeba mu to jde přetáhnout v ochablém stavu a tak se tam umyje.. ale při erekci to teda fakt nejde, zkusila jsem mu to trošku silněji stáhnout ale nešlo… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 22:44
@Anonymní píše:
Mému manželovi, tehdy ještě příteli se po pár letech též udělala fimóza. Když prostě přestala jít předkožka časem přetáhnout, vyhledal urologa a musel podstoupit obřízku. Je určitě těžké na toto téma zabrousit, kor když spolu ještě nejste delší dobu, takže jak na něj s tímto tématem ti bohužel neppradím :( Každopádně přítel by toto jistě řešit měl, je možné, že by se tento stav začal zhoršovat a předkožka se dále zužovala.Co si budeme povídat, obřízka je pro chlapa asi noční můra, ale můj statečňák to zvládl :srdce: a musím říct, že sex si užíváme naprosto stejně :oops:

Cokoli jen né obřízku :zed:

katintheBOx63
Kecalka 293 příspěvků 24.04.19 22:46
@Anonymní píše:
Né že mi to přímo vadí ale je to pro mě docela nezvyk když mu to dělám pusou a nejde vidět ten žalud…Prostě mi připadá že mu to nemůže být ani příjemné… :roll: ale normálně se udělá, takže asi je :D Popravdě ano, dlouhý je dost, ale šířka je na mě docela málo.. :think: Ale i tak si sex užívám.. Není to tak že bych nic necítila, s obvodem se mi dokonce i přiznal :lol:

Tak pokud sex vyhovuje oběma a jak píšeš níže, bez erekce si to myje v pohodě, tak bych to neřešila. Je to nezvyk, ale tak to je nezvyk i obřezaný vs. neobřezaný 8) Řešila bych to jen v případě, kdy by mu to niak pachlo, nebo kdyby to vypadalo zanícené nebo tak.. ale pokud s tím žije celý život a nemá žádný zdravotní problém, tak to evidentně přijal jak to je a neřeší to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 22:58
@katintheBOx63 píše:
Tak pokud sex vyhovuje oběma a jak píšeš níže, bez erekce si to myje v pohodě, tak bych to neřešila. Je to nezvyk, ale tak to je nezvyk i obřezaný vs. neobřezaný 8) Řešila bych to jen v případě, kdy by mu to niak pachlo, nebo kdyby to vypadalo zanícené nebo tak.. ale pokud s tím žije celý život a nemá žádný zdravotní problém, tak to evidentně přijal jak to je a neřeší to.

Asi máš pravdu, ale to že mu to jde přetáhnout v klidu je jen moje domněnka… Ale nijak nezapáchá takže.. Jinak bych nechtěla aby musel na obřízku, s takovm penisem mam taky zkušenost a opravdu už nikdy víc :D :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 12:58

Jaký je pro holku rozdíl mezi obřezaným a neobřezeným? Není to jedno?

Lexter
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 25.04.19 13:01
@Anonymní píše: Jaký je pro holku rozdíl mezi obřezaným a neobřezeným? Není to jedno?

Spíš jde o rozdíl estetický. Možná ale jen hádám, nevím jestli holky cítí rozdíl.

Tomkins
Kecalka 477 příspěvků 25.04.19 13:04
@Lexter píše:
Spíš jde o rozdíl estetický. Možná ale jen hádám, nevím jestli holky cítí rozdíl.

S obřízkou moc nepohoníš. Potřebuješ na to pak krém jak v amerických filmech. Chápu, že některé holky si s tím neví rady.

Káťa19
Extra třída :D 11882 příspěvků 18 inzerátů 25.04.19 13:16

Příspěvek upraven 25.04.19 v 13:19

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama