Podvádět, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 21:13
Podvádět nebo ne?

Asi mě tu ukamenujete ale stejně
S přítelem jsem skoro 7 let, před ním jsem měla několik partnerů ale k jednomu jsem se v období několika let několikrát vrátila (2× vztah, 3× období dlouhé zhruba 8 měsíců pouze o sexu). Je to takovej ten špatnej chlap, co nikdy není nikomu věrnej (ani mě nebyl) ale co vás prostě přitahuje a vždycky když ho vidíte tak se vám roztřesou kolena (já si vždycky myslela že tohohle chlapa si jednou vezmu). Můj přítel je přesnej opak, je nápomocnej, hodnej, empatickej a miluje mě. Máme spolu malou holčičku kterou bezmezně miluje a opečovává jí. Ten,,druhej" bývalej partner má s jednou slečnou chlapečka o pár měsíců starší než je moje malá. Jenže mi začal psát, chce se sejít a je mi jasný co by se stalo (naznačoval to dost jasně ve zprávách), šlo by jen o sex (z jeho strany) ale já se bojím že bych se zamilovala a nechci přítele podvádět. Jenže mě to tak nějak táhne k zakázanému! :,( Je to prostě debilní srdcovka, můžu si stokrát říkat že je to špatný nápad a stejně se za minutu přistihnu jak nad tím uvažuju :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 7324 příspěvků 24.04.19 21:15

Změň si číslo a běž si opovídat do azylového domu, aby zjistila, jak dobře se ekonomicky mají samoživitelky a jejich děti.

kakuja
Povídálka 30 příspěvků 24.04.19 21:18

Jestli si chceš zničit vztah tak do toho běž. Taky jsem takovyho ve svým životě měla, potkávali jsme se v práci, má obrovský charisma a na mě to působilo jako na býka červenej hadr. Ale pak jsem si našla přítele odstěhovala se 200km daleko a je klid. V kontaktu nejsme a jsem ráda, vím, že kdybych ho viděla asi bych byla stejně hotová jako na začátku, ale přítele miluju, máme spolu 1,5,roku staryho syna a neudělala bych to. Oni jsou pro mě přednejsi než jeden úlet

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 24.04.19 21:22

Není to srdcovka, je to patologie. Nějaká tvoje lehčí patologie, co tě nutí odsabotovat si vlastní život.

Nedělej to, pokus se tomu porozumět a pokus se získat kontrolu nad sebou samotnou a najít řešení svých nenaplněných potřeba tak, aby si neriskovala ošklivé pohlavní choroby a rozvrat rodiny. Je docela dobře možné, že se jen nudíš.

Tomu se říká dospělost a zralost.

Není to nic osudového a není to nic mimo tvoji moc a vůli. To si případně jen namlouváš, aby sis to omluvila. A je zatracený rozdíl na něco myslet a něco reálně dělat. A ne, to že o něčem fantazíruješ neznamená, že to musíš zkusit.

Veveří
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 24.04.19 21:23

Odpovím na nadpis: Krást nebo ne? Lhát nebo ne? Zpronevěřit nebo ne?
Bít nebo ne?… takže Podvádět nebo ne? ;)

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 24.04.19 21:26
@Sany80s píše:
Změň si číslo a běž si opovídat do azylového domu, aby zjistila, jak dobře se ekonomicky mají samoživitelky a jejich děti.

Souhlas. Plus ten kluk si chce jen dokázat ze si s tebou zas.. kdy se mu zachce.
Za mě nebrat a buď rada za svého přítele/manžela…

Létavice1992
Kecalka 133 příspěvků 24.04.19 21:26

Bože můj, máš skvělého chlapa a úžasnou rodinu, ale táhne tě to ke zmetkovi. Co k tomu říct. Dejme tomu, že mu budeš nevěrná. Dokázala by jsi se mu potom všem podívat do očí, když víš, že tě tvůj přítel miluje a dělá pro tebe všechno možný? Tohle je hodně necitlivý. Tvůj chlap si v tom případě zaslouží někoho lepšího.

Merinka11
Kecalka 116 příspěvků 24.04.19 21:32

A sexualni stranka se soucasnym pritelem klape? Protoze proc by Te to k byvalemu jinak tahlo, kdyz vis, ze on chce jen sex? Ano, mozna ten pocit byt chtena, napeti, vzruseni…
Na Tvem miste - prerus veskere kontakty s byvalym a soustred se na svou rodinu. Zamer se na nejaky konicek nebo nejaky projekt (vymalovat byt, prestavet nabytek), abys zamestnala mozek a nemyslela na nej.

Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4807 příspěvků 24.04.19 21:42

Zamakala bych na sexuálním zivote s hodnym…hracky, vzruso…da se delat blbinek…

lll14
Kecalka 204 příspěvků 24.04.19 21:42

A kdyby tvůj chlap měl takpvou ex, která by byla prostě dračice a ukecala ho, jak by ses cítila? Takovej chlap to dělá pro své ego, on je spokojenej, že tě dostane, kdy si zamane a ty si třeba zničíš rodinu. Vykašli se na to, víc ztratíš, než získáš. Jak psaly holky, všude ho blokni a věnuj se rodině.

mota
Kecalka 166 příspěvků 24.04.19 21:44

Ano, klidně přítele podveď, ale nabídni mu taky možnost, ať si zajde k nějaké sousedce… Ať je to spravedlivé…

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 24.04.19 21:45
@Anonymní píše:
S přítelem jsem skoro 7 let, před ním jsem měla několik partnerů ale k jednomu jsem se v období několika let několikrát vrátila (2× vztah, 3× období dlouhé zhruba 8 měsíců pouze o sexu). Je to takovej ten špatnej chlap, co nikdy není nikomu věrnej (ani mě nebyl) ale co vás prostě přitahuje a vždycky když ho vidíte tak se vám roztřesou kolena (já si vždycky myslela že tohohle chlapa si jednou vezmu). Můj přítel je přesnej opak, je nápomocnej, hodnej, empatickej a miluje mě. Máme spolu malou holčičku kterou bezmezně miluje a opečovává jí. Ten,,druhej" bývalej partner má s jednou slečnou chlapečka o pár měsíců starší než je moje malá. Jenže mi začal psát, chce se sejít a je mi jasný co by se stalo (naznačoval to dost jasně ve zprávách), šlo by jen o sex (z jeho strany) ale já se bojím že bych se zamilovala a nechci přítele podvádět. Jenže mě to tak nějak táhne k zakázanému! :,( Je to prostě debilní srdcovka, můžu si stokrát říkat že je to špatný nápad a stejně se za minutu přistihnu jak nad tím uvažuju :zed:

Srdcovka? Spíš jde o sex, ne? Chudák tvůj chlap :roll:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 24.04.19 21:48
@Anonymní píše:
S přítelem jsem skoro 7 let, před ním jsem měla několik partnerů ale k jednomu jsem se v období několika let několikrát vrátila (2× vztah, 3× období dlouhé zhruba 8 měsíců pouze o sexu). Je to takovej ten špatnej chlap, co nikdy není nikomu věrnej (ani mě nebyl) ale co vás prostě přitahuje a vždycky když ho vidíte tak se vám roztřesou kolena (já si vždycky myslela že tohohle chlapa si jednou vezmu). Můj přítel je přesnej opak, je nápomocnej, hodnej, empatickej a miluje mě. Máme spolu malou holčičku kterou bezmezně miluje a opečovává jí. Ten,,druhej" bývalej partner má s jednou slečnou chlapečka o pár měsíců starší než je moje malá. Jenže mi začal psát, chce se sejít a je mi jasný co by se stalo (naznačoval to dost jasně ve zprávách), šlo by jen o sex (z jeho strany) ale já se bojím že bych se zamilovala a nechci přítele podvádět. Jenže mě to tak nějak táhne k zakázanému! :,( Je to prostě debilní srdcovka, můžu si stokrát říkat že je to špatný nápad a stejně se za minutu přistihnu jak nad tím uvažuju :zed:

Partner je jako balík. Bud ho bereš celej, se vším všudy a nebo ho nech a jdi za jiným balíkem. Vyzobat si díky lžím z toho balíku to příjemné ( toho bezva tátu, finance, zázemi, jistotu…) a současně to, co v tom balíku chybí hledat tajně jinde je prostě sobecký. Prostě ho bud ber nebo nech být, otevřeně.

K92
Kecalka 323 příspěvků 24.04.19 21:57

A prosímtě ty máš s malým dítětem vážně čas řešit takové nesmysly? Já teda ani nevím, jak bych na rodičáku takovou nevěru realizovala, když mám dítě pořád za zadkem :D :D. Jedine že by hlídal manžel? :D :D je to blbost, zapomeň na něj a věnuje se dítěti chlapovi kterého máš doma.

Nouky
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 24.04.19 21:57

Není nad klidný život s hodným člověkem. Kdo si zažil vztahové peklo, už se podobným zmetkům vyhýbá obloukem. A když se do toho namotají děti a střídavá péče… Mám skvělého chlapa. Jen mě mrzí, že on nebyl ten první, že s ním nemám mé dvě dcery. Dnes bychom žili úplně jinak. Neblbni a važ si všeho dobrého, co v životě máš. On je to obrovský dar, zdaleka ne samozřejmost.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama