ČD s kočárkem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
opija
Nováček 9 příspěvků 10.04.19 10:35
ČD s kočárkem

Dobry den,

Pojedu na velikonoce do Tabora (z Prahy) a mam místeknu pro me i syna (2roky) ale chtela bych se zeptat mam mit i nejakou jizdenku pro kočárek?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 10.04.19 10:40
@opija píše:
Dobry den,Pojedu na velikonoce do Tabora (z Prahy) a mam místeknu pro me i syna (2roky) ale chtela bych se zeptat mam mit i nejakou jizdenku pro kočárek?

Neni potreba. Kocarek nechas na urcenem miste pro kocarky ;)

chs.jasmin
Echt Kelišová 9123 příspěvků 10.04.19 10:41
@opija píše:
Dobry den,Pojedu na velikonoce do Tabora (z Prahy) a mam místeknu pro me i syna (2roky) ale chtela bych se zeptat mam mit i nejakou jizdenku pro kočárek?

Ahoj,

já jezdím poměrně často a ANO u nás chtějí lístek pro kočárek - ale nic nestojí, je to jen kvuli prodeji listku, aby pak zpětně viděli kolik jezdí dospělých, dětí a kočárků. Nahlašuju to jako dospělý a kočárek s dítětem :nevim:

Lucynka_v
Stálice 94 příspěvků 11 inzerátů 10.04.19 10:43

@opija neni treba. Akorat by bylo fajn, aby ty vase mistenky byly ve stejnem vagone jako misto na kocarek (na kola). Akorat, pokud je to stejna trat, jako do ceskych budejovic, je tam aktzalne vyluka (nahradni autobusova doprava), ale treba do velikonoc skonci. Kazdopadne ani ta vyluka neni s kocarkem problem, jen se na to psychicky pripravit.

opija
Nováček 9 příspěvků 10.04.19 10:43

@hapolda nako mezi kolami ? Alespon jsem tedy pochopila ze pujde do prostoru pro kola.. :D a tedy ani predem to hasit nemusim? Staci si odchitit pruvodce? Bo tak neco? A jeste neco oni si budou pamatovat kdy vystupujeme nebo budu muset nabehnout jak raketa? Se bojim ze jsou ty zastavky kratke na moje preletavani :lol:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 10.04.19 10:44

@chs.jasmin fakt? My jezdime hodne casto napric celou republikou a kocar nikdy nikdo nechtel. Jen jizdenku za 0kc pro dite mladsi 6 let :nevim:

opija
Nováček 9 příspěvků 10.04.19 10:46

@Lucynka_v ja jsem fakt chtela do vagonu s prostorem pro kola ale vubec mi neslo to vybrat ani moznost jsem nemela ..

Celeste97
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 10.04.19 10:47

Já nehlásím, řikam dospělý a dítě do 6 let, průvodčí mi říkala že to stačí ;)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 10.04.19 10:48

Já jela s kočárkem asi 3×, pokud je objemnější tak se nechává vetsinou v prvním vagónu, kde jsou místa na kola. Golfky sem si složila pod nohy a nikomu nevadily. A nikdo ti nebude hlídat kdy si vystupovat, musíš prostě sledovat trasu a než budete v cíli tak si dojít do toho vozu, kde kočár máš, kdyby si průvodčí měl pamatovat, kde kdo vystupuje a komu hlásit ať si jde pro kočárek tam má hlavu jak pátrací balón :D

hapolda
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 10.04.19 10:48

@opija zastavky jsou dlouhe docela dost. Musis byt pred zastavenim ale nachystana, to da rozum ;) a ano, kocarek nechas v prostoru pro kola. Zalezi teda co tam jezdi za vlak, ale skoro vsude je spolu s kolama. Pruvodcimu jsem nikdy nic nehlasila

opija
Nováček 9 příspěvků 10.04.19 10:49
@chs.jasmin píše:
Ahoj,já jezdím poměrně často a ANO u nás chtějí lístek pro kočárek - ale nic nestojí, je to jen kvuli prodeji listku, aby pak zpětně viděli kolik jezdí dospělých, dětí a kočárků. Nahlašuju to jako dospělý a kočárek s dítětem :nevim:

Ja ale kupovala z eshopu a tam moznost zavazadla za 0kč nebyla … tak si mam dojit pro listek pro kocar na přepážku?

opija
Nováček 9 příspěvků 10.04.19 10:52

@Kriss Tina Jo to chapu jak jedu poprve tak mam strach ze mi vlak ujede s kočárek :lol:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 10.04.19 10:55

@opija musíš prostě sledovat trasu, vlaky hlásí každou další zastávku, tak až budeš třeba 2 zastávky před cílem tak se zvedni a dojdi do toho vagónu kde máš kočár a počkej až budeš v cíli.

opija
Nováček 9 příspěvků 10.04.19 10:56

@Kriss Tina
Jo děkuju :D

opija
Nováček 9 příspěvků 10.04.19 10:56

@Kriss Tina
Jo jeste jeden fotaz muzu projit tim prostorem mezi vagony?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama