Čechomor na svatbě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Taače
Kecalka 444 příspěvků 23.11.18 19:31
Čechomor na svatbě

Zdravím vás :)

Předem prosím - nerýpejte, nesuďte :palec:

Na léto 2020 plánujeme svatbu (byla by už 2019, ale předběhla mě sestra :D).

Ráda bych měla živou kapelu. Vzhledem k rozpočtu jsem pokukovala po amatérských skupinách někde v okolí, u kterých ocením, že dokážou zahrát moje oblíbené písničky.

Dnes mě však rodiče zaskočili sdělením, že hostinu zaplatí. To pro mě znamená obrovskou úlevu v rozpočtu. Svatba bude ve stejný den, jaký mají moji rodiče 30. výročí svatby, takže trošku i jejich den.

Takže se ptám - máte někdo zkušenost s živou a známou kapelou? Hrozně ráda bych tam měla Čechomor, miluju je odmala, mamka taky, nevynechaly jsme jediný koncert. Jenom netuším, kolik berou za 4-5 hodin vystoupení…? Jsem ochotná za ten večer dát 90-120 tis.

Samozřejmě už jsem posílala nabídku na každý email, který mají na stránkách. Jen mě zajímalo, jestli nemáte náhodou někdo zkušenost?

Děkuju moc :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29263 příspěvků 23.11.18 19:32
@Taače píše:
Zdravím vás :)

Předem prosím - nerýpejte, nesuďte :palec:

Na léto 2020 plánujeme svatbu (byla by už 2019, ale předběhla mě sestra :D).

Ráda bych měla živou kapelu. Vzhledem k rozpočtu jsem pokukovala po amatérských skupinách někde v okolí, u kterých ocením, že dokážou zahrát moje oblíbené písničky.

Dnes mě však rodiče zaskočili sdělením, že hostinu zaplatí. To pro mě znamená obrovskou úlevu v rozpočtu. Svatba bude ve stejný den, jaký mají moji rodiče 30. výročí svatby, takže trošku i jejich den.

Takže se ptám - máte někdo zkušenost s živou a známou kapelou? Hrozně ráda bych tam měla Čechomor, miluju je odmala, mamka taky, nevynechaly jsme jediný koncert. Jenom netuším, kolik berou za 4-5 hodin vystoupení…? Jsem ochotná za ten večer dát 90-120 tis.

Samozřejmě už jsem posílala nabídku na každý email, který mají na stránkách. Jen mě zajímalo, jestli nemáte náhodou někdo zkušenost?

Děkuju moc :hug:

proč by někdo rýpal?V životě by se měly dít i mimořádné věci,proč ne při svatbě, tak ať to dopadne a máte zážitek na celý život :kytka:

Taače
Kecalka 444 příspěvků 23.11.18 19:36

@Burj Chalifa Děkuju moc :hug: Dávám to tam preventivně, občas se tu najdou vosy :)

ejhle
Závislačka 2834 příspěvků 23.11.18 19:37

@Taače super. Nechceš mě pozvat? přispěji obálkou :palec: :mrgreen: ať ti to vyjde.

Příspěvek upraven 23.11.18 v 19:44

Anitramm
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 23.11.18 19:38

Zkušenost nemám, ale mám je ráda odmalička, dej pak vědět, jestli to klaplo! :lol: :potlesk:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5952 příspěvků 23.11.18 19:39

Já myslím že je hezky nápad, pozvat si oblíbenou kapelu na svatbu. S cenou neporadím vůbec si nedovedu představit kolik tak berou, hodně záleží kolik mají třeba členů, jak daleko pojedou :think: ale spíš s čím bych počítala, je to že v létě bývá hodně festivalů, tak aby se vaše svatba nekryla s něčím co pro ně bude lákavější… Každopádně přeju ať vám to vyjde a máte bezva zážitek :kytka:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29263 příspěvků 23.11.18 19:39
@Taače píše:
@Burj Chalifa Děkuju moc :hug: Dávám to tam preventivně, občas se tu najdou vosy :)

vůbec neděkuj, tohle je mi určitě sympatičtější než stádní striptéři a striptérky před svatbou.

Monchichik
Kelišová 5394 příspěvků 23.11.18 19:39

No já nevím, ale přijde mi 4-5 hodin nějak moc :think: , takhle dlouhé vystoupení se snad ani nedělají. Jinak ale nápad je to super, budu ti držet palce, ať vám to vyjde ;)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 23.11.18 19:40

Wau! Myslím, že podle nich ale budete muset pak určit datum svatby, protože budou mít určitě dost plný program. Žádnou přínosnou radu nemám, jen držím palce, ať to vyjde. :palec:

Jen se chci zeptat, kolik budete mít na svatbě lidí? Dokážu si to perfektně představit na svatbě třeba u sedmdesáti a více, ale ne moc, že by hráli pro svatbu v 15 lidech, Čechomor mi přijde jako hodně „pařící“ kapela.

A asi bych tomu pak zkusila přizpůsobit celkovou atmosféru svatby, aby byla spíš v nějakém folklórnějším, venkovštějším stylu, než někde na zámku nebo v hotelu, to by mi k tomu přišlo podivné.

Jinak, tady se píše, že dřív, když ještě nebyli slavní, tak na svatbách hrávali:
 https://kladensky.denik.cz/…0071009.html

Tak třeba to vyjde. :D

vulpes
Kelišová 5050 příspěvků 23.11.18 19:52
@Monchichik píše:
No já nevím, ale přijde mi 4-5 hodin nějak moc :think: , takhle dlouhé vystoupení se snad ani nedělají. Jinak ale nápad je to super, budu ti držet palce, ať vám to vyjde ;)

to je asi fajn připomínka. Taky bych řekla, že taková kapela, pokud by na to kývla, tak by to byla spíš jen taková forma performance na 1 - 2h, ale určitě by tam nechtěli trdlovat celý večer. Bylo by pak potřeba je stejně ještě doplnit nějakou „svatební“ kapelou (nebo DJ), kteří jsou zvyklí provázet hudebně celým tím svatebním večerem.

Každopádně držím palce!

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 23.11.18 19:53

Já si myslím,že je to fajn Čechomor :-) sestra taky mela kapelu jakože ne tak známou ale měla a je to fakt rozdil jak ,když si někdo dá má svatbu dj jako každého věc samozřejmě ,ale kapela má své kouzlo :-) akorát mě teda překvapují ty termíny no moje sestřenka dělá v restauraci a už mají rok 2019 už skoro zábrany jakože to léto :-) to je abych si tak 3 roky dopředu zarezervovala termín :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29263 příspěvků 23.11.18 19:54
@Monchichik píše:
No já nevím, ale přijde mi 4-5 hodin nějak moc :think: , takhle dlouhé vystoupení se snad ani nedělají. Jinak ale nápad je to super, budu ti držet palce, ať vám to vyjde ;)

je to moc, měla by by spíše být vzácná třešinka na hodinku, max dvě.

Taače
Kecalka 444 příspěvků 23.11.18 19:59

@klamonožka Jsme oba ze silně věřících rodin, každá babička a teta má minimálně 4 děti. Takže i když pozveme nejbližší příbuzenstvo, pod 80 se nedostaneme :lol: Zatím jsme na sebe počítali asi 118 hostů, ale pokud by to platili naši, tak jsme okamžitě na 180…velké rodiny no :nevim:

Obřad bude v kostele na Svatém Kopečku, krásně nad městem. Hostina je právě v řešení no :think: :lol:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5273 příspěvků 23.11.18 20:01

No nevím… dle článku https://www.euro.cz/…-tvar-877544 chtěli v roce 2005 od 100 tisíc za večírek (bez dopravy, ubytování…). Takže teď, po skoro patnácti letech to bude podstatně víc. Navíc - máte vlastní ozvučení, zvukaře…? Kapely vyžadují nějakou minimální kvalitu aparatury, ozvučení, zvukaře… To jsou další náklady v desítkách tisíc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 20:04

My kdysi měli Žalmana a stáli 45 tisíc na hodinu a to ještě odpoledne, tak bych to mohl c růžově neviděla. Ale třeba pokud máte nějaký fajn příběh, tak to půjde domluvit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >