Čeká nás 2 IVF

497
12.4.08 19:40

Čeká nás 2 IVF

Ahoj máme před 2 ivf a zjistili, že mám výrazně vyšší TPO což znamená něco se štítnou žlázou nevím přesně co, ale vše se posunuje minimálně o 2 měsíce :(
Máte někdo stejný problém se štitkou???
Ahoj M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2366
12.4.08 22:27

Ahojky Méďo, bohužel a bohudík nemám žádné problémy se stítnou žlázou, ale mám před sebou také druhé IVF. Jen se tě chci zeptat, zda si měla s druhým IVF začít při třetí MS. Já mám teprve po první MS a tak bych ráda věděla, zda se už začíná při třetí MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
12.4.08 22:28

Ahojky Méďo, bohužel a bohudík nemám žádné problémy se stítnou žlázou, ale mám před sebou také druhé IVF. Jen se tě chci zeptat, zda si měla s druhým IVF začít při třetí MS. Já mám teprve po první MS a tak bych ráda věděla, zda se už začíná při třetí MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
13.4.08 20:13

Ahoj Judynečko já měla 1 IVF loni v září takže pauzu jsem měla dlouhou, ale je určitě lepší počkat :oops:
problém mám po prvním IVF pěkně mě to rozhodilo asi i tu štítnou žlázu. Také se nemůžu dočkat na další pokus. :lol:
Zatím pa a napiš M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
13.4.08 20:14

Ahoj Judynečko já měla 1 IVF loni v září takže pauzu jsem měla dlouhou, ale je určitě lepší počkat :oops:
problém mám po prvním IVF pěkně mě to rozhodilo asi i tu štítnou žlázu. Také se nemůžu dočkat na další pokus. :lol:
Zatím pa a napiš M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
15.4.08 21:38

Ahojky Méďo :) ,

a kdy jdeš zase k dr. aby si se dozvěděla, co přesně to znamená a co tě čeká, aby to bylo v pořádku? Já jdu zítra ve 12:30 na konzultaci po tom nevydařenem prvním IVF. Tak jsem zvědavá, co mi dr. řekne. Prosím drž palečky. Moc děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
16.4.08 19:40

Ahoj Judynečko, já jdu až 30.5. na tu štítnou žl. a tam se dozvím jaká bude léčba, ale doktorka říkala, že stimulovat začnem v červnu. Tak snad to vyjde :lol:
Tak co jak jsi dopadla?????? :lol:
Kdy máš další pokus?????
Zatím ahoj a brzy napiš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
16.4.08 22:05

MéĎo , :) tak paráda. Mám dobré zprávičky. Dnesky mi udělala dr. imunologické vyšetření a v květnu si mám zažádat pojišťovnu o cyklus a objednat se tak, aby to bylo tak týden před MS. Tak další IVF pokus v červnu. Juchůůů. Mám radost. Už jen měsíc a půl čekání než se začne něco dít. Mám radost. Škoda, že ti nemůžu pomoci s tou štítnou žlázou. A to čekání pro tebe musí být hrozný vid? Pro mě tohle čekání bylo také hrozné. A pročpak vlastně nevyšlo první IVF u tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
21.4.08 19:07

Ahoj Judynečko tak to budem stimulovat stejně co??? To je super :lol:
První Ivf vypadalo nadějně měla jsem dvě mimíska, pozitivní test jsem měla také, ale ta druhá / byla slabá asi na to měl vliv Pregnyl??? Nevím, prostě se to neujalo :cry: Tak doufám, že druhý pokus bude //. A co ty??? Co se tobě nezdařilo????
Moc držím palečky a snad nám to společně vyjde na červenZatím pa, pa :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
21.4.08 21:21

Méďo , tak to mi je líto, že vám to nevyšlo :( . A vy jste měli ICSI? A nebo přirozeně? My to měly přírozeně a neoplodnilo se nám ani jedno ze 7 vajiček. :cry: TAk jsem to dost obrečela, ale teď už jsem v pořádku a jsem připravená jít zase do boje a moc se na to těším. I já tobě moc držím palečky a snad nám to oboum opravdu v červnu výjde. :wink:
Měj se moc krásně a zase písni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
25.4.08 19:36

Ahoj Judynečko, měli jsme ICSI takže se podařilo oplodnit 3 a nic :cry:
Tak doufám, že to vyjde napodruhé.
Nerozumím tomu jak jsi to měla ty????? Přirozeně????? Tím myslíš bez ICSI????
Asi jo co???
Taky ti moc držím palečky :lol:
Jinak jak se máš??? Ty jsi z Prahy?
Já bydlím ve Veltrusích kousek od Kralup.
Až budeš mít chuť tak napiš. Ahoj :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
26.4.08 16:33

Ahojky Méďo http://www.sirmi.ic.cz/smajl/478.gif

a z kolika se vám podařilo oplodnit 3 vajička? Tak ani nezbyl žádný zmrzlík? Jo, jo přesně tak. Já to měla bez ICSI. Ale teď už jinou možnost nemáme. Myslela jsem, že náš problem je spíše psychologický, ale tohle dokazuje, že ne.
Jinak se mám docela dobře. Dneska čekám konečně po čtyřměsíčním boji, že mi přivezou ledničku a doufám, že konečně funkční. Tak drž palečky. Taky jsem prichystalal mamče na příští pátek tajnou oslavu mamčiných padesátin, tak se šíleně těším. Už se nemůžu dočkat. A copak ty? Já mám celý víkend manžu v práci, tak jsem dneska uklízela. TeĎ peru a pak až odjedou ty dovozci, tak se vrhnu na nátěr futer. :wink:
A bydlím teď v Kamenici, Praha-východ. Ale jsem původně z Prahy. Mám tam celou rodinu a jezdím tam do práce. Koupili jsme minulý rok na hypošku s manžou tady byt. Tak ho dáváme do kupy. Už se to hezky rýsuje. Tak je to super. Akorát se nemůžu dočkat až se dozvím, že jsem těhulka a to si pak vyhraju s uděláním dětského pokojíku.

Přeju ti hezký víkend a zase písni. Budu se těšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
28.4.08 17:41

Ahoj Judy,
měla jsem pouze 3 vajíčka a z toho jedno se nepovedlo vůbec takže žádné nanuky nemáme :cry:
No co se dá dělat :(
To je ale krásně co??? To je super hned je lepší nálada!!!
A kde v Praze děláš?????
Já jsem dělala 15 let na hradě teď půl roku na Barrandově a teď zase cestuji do Hostivaře :oops:
Měj se moc hezky a brzy ahoj M. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2366
1.5.08 10:50

Ahojky Méďo,

Já dělám v Praze na Vinohradech. V Mánesové ulici. Ale těď momentálně stěhujeme salon a budu dělat na Praze 1 v ulici Karolíny Světlé. Vůbec se mi tam nechce a mám z toho děsný nervy. Už je tam totiž zaběhlé kadeřnictví a my se k nim přidáme. Zítra od 12 hodin tam máme s nima schůzku a domluvíme se na všem, co a jak. Ach jo :cry:
Tak ty jsi taková zcestovatelka? To já dělám 6 let pořád na stejném místě. NO,tedy až do teď.

Užívej krásnou středu a nezapomeň se políbít se svým milovaným pod rozkvetlou třešní. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
2.5.08 21:03

Ahoj Judy políbení proběhlo takže neuschnu :lol:
Jé ty jsi kadeřnice to jsem chtěla dělat, ale nějak to nevyšlo :(
Tak jsem zkončila u stravování. Mám hotelovou školu a teď se chystám podnikat to brzy co???? A teď to případné těhotenství????
No nevím nevím. :oops:
Ale snad to nějak zvládnu!!!!
Měj se moc hezky a užívej sobotu Ahoj :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama