Čeká vás ještě dovolená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 09.08.19 19:05
Čeká vás ještě (upravuji na teprve) dovolená?

Vždy jsme jezdívali na dovolenou v červenci, nejpozději přelom měsíců, letos jedno dítě mělo dlouhý tábor zrovna v tom termínu, něco jsme byli na začátku prázdnin pod stanem a čeká nás dovolená až poslední srpnový týden a táhne se to jak smrad. Celé prázdniny čekám na dovolenou, mám pocit, že všichni se kdesi placatí a cestují (poctivě sdílí na FCB) :D a my jediní to máme před sebou. Pak ještě budeme plašit kolem školy a nákupů, nebude ani čas se aklimatizovat. Už nikdy nechci jet na konci prázdnin. Máte TO ještě někdo taky před sebou? A vy, co stíháte za léto 3 dovolené, takže máte dvě za sebou, jednu před sebou, vy psát nemusíte :lol:

Příspěvek upraven 09.08.19 v 19:10

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 09.08.19 19:08

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak to mě pobavilo, vy, co stíháte 3 dovolené, vy psat nemusite. :mrgreen: Mě letos žádná, ostatně jako už pár let, tak já můžu do skupiny? :mrgreen:

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 09.08.19 19:09
@Tiffany1 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak to mě pobavilo, vy, co stíháte 3 dovolené, vy psat nemusite. :mrgreen: Mě letos žádná, ostatně jako už pár let, tak já můžu do skupiny? :mrgreen:

Jo, to jo :), tak ono se počítá i jako volno v práci, kdy tam člověk nemusí páchnout aspoň 10 dní v kuse.

Šáruší
Závislačka 4335 příspěvků 09.08.19 19:12

A ti, co mají dovolenou celý červenec a srpen mohou psát? Nebo taky ne?

Tableta
Kelišová 5434 příspěvků 09.08.19 19:13

Nás čeká dovolená teď od neděle, ale tak trochu jiná. Dcera jede na týden k babičce, prý si má zabalit brusle a kolo, tak bude mít zábavu. My s manželem pojedeme v pondělí do Laa. Snad. On chce do Aqualand Moravia :cert: A po zbytek týdne jen válendo :dance:

Příspěvek upraven 09.08.19 v 19:15

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 09.08.19 19:13
@Šáruší píše:
A ti, co mají dovolenou celý červenec a srpen mohou psát? Nebo taky ne?

nééééééé :cert: :cert: :cert: :D Závist!

Šáruší
Závislačka 4335 příspěvků 09.08.19 19:14
@Kfětoslava píše:
nééééééé :cert: :cert: :cert: :D Závist!

tak nepíšu no

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 09.08.19 19:15

@Kfětoslava Tak to me taky, bohuzel, nehrozi… ale začínám vnímat, ze to bude potřeba… :? Teda, celý červenec a srpen, tak to závidím i já :mrgreen:

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 09.08.19 19:16

@Tableta No na Pasohlávky přeju pevné nervy, ale třeba trefíte volnějc

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 09.08.19 19:17
@Tiffany1 píše:
@Kfětoslava Tak to me taky, bohuzel, nehrozi... ale začínám vnímat, ze to bude potřeba… :? Teda, celý červenec a srpen, tak to závidím i já :mrgreen:

Jak to?

Šáruší
Závislačka 4335 příspěvků 09.08.19 19:21

@Kfětoslava jinak tedy, že sem ještě lezu, hele věci do školy jsem koupila už minulý týden, ráda nakupuju v Globusu, tam už spustili školní věci, takže jsem tam naběhla a nakoupila. Zbytek jako sešity a tak, to se stejně bude kupovat až v září, až jak dostaneme soupis a pokyny. Takže si to nakup ještě před dovolenou, pak už je to stejně přebraný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:22

My se zítra vracíme z Lipna a jako jsem naštvaná krom jednoho dne nám proprselo tak že letos úžasná dovolená. Už se těším domů

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 09.08.19 19:28
@Anonymní píše:
My se zítra vracíme z Lipna a jako jsem naštvaná krom jednoho dne nám proprselo tak že letos úžasná dovolená. Už se těším domů

to je škoda

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15560 příspěvků 09.08.19 19:29

Uz leta si beru dovolenou tyden v pulce cervence a dva posledni tydny v srpnu a nemenila bych… :potlesk:
Letos skrz muj uraz si srpnovou dovcu nevyberu, tak si planuju vzit v rijnu, az budou mit deti podzimni prazdniny…

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 09.08.19 19:29
@Šáruší píše:
@Kfětoslava jinak tedy, že sem ještě lezu, hele věci do školy jsem koupila už minulý týden, ráda nakupuju v Globusu, tam už spustili školní věci, takže jsem tam naběhla a nakoupila. Zbytek jako sešity a tak, to se stejně bude kupovat až v září, až jak dostaneme soupis a pokyny. Takže si to nakup ještě před dovolenou, pak už je to stejně přebraný.

No i oblečení a přebrat skříně, vždy se vytáhnou a všechno je jim malé

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama