Reklama

Čekající mrazáčci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 123 příspěvků 11.10.18 10:18
Čekající mrazáčci

Ahoj děvčata, jsme pro první stimulaci a odebrání oocytů a máme 6 mrazáčků. Bylo by to skvělý, ale ještě čekáme na PGD. Jsem zvědavá kolik jich zůstane pak. Kéž by aspoň dvě. Kolik ste jich měly vy?

Reklama

Reakce:

BB zlaticko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 11.10.18 10:23

Ahoj,po 2 IVF na nás ještě čeká 7 ledňáčků,5 hol­čičky a 3 kluci,platíme měsíčně už skoro 3 roky.Porad doufám že manžel ještě svolí a půjdeme to aspoň jednou zkusit. :,(

Janli
Kelišová 5722 příspěvků 9 inzerátů 11.10.18 10:29

Z šesti mi po pgd zbylo jedno. Za měsíc už bude mít čtyři roky :mrgreen: .

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 123 příspěvků 11.10.18 10:37
@Janli
@Janli píše:
Z šesti mi po pgd zbylo jedno. Za měsíc už bude mít čtyři roky :mrgreen: .

Děkuji za pozitivní reakci. Teď budeme čekat měsíc a snad nám nějakej mrňousek v mrazáku zbyde.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 11.10.18 11:26

Z pěti nám zbylo jediné dobré. V půlce ledna se narodí :srdce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 11.10.18 12:36

.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >