Reklama

IVF Sanus Pardubice - máte s ním nějaké zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 17:17
IVF Sanus Pardubice

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s IVF v Sanusu Pardubice s MUDr. Provaznikem? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 17:18
@Týnka 1990 píše:
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s IVF v Sanusu Pardubice? :)

Sombergova
Nováček 9 příspěvků 07.10.18 18:02

Za 3 dny to budou dva roky, co jsem Ivf v Pardubicích s MUDr. Provaznikem podstoupila a leze tu po mě ďáblik :)

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 18:06

Juuu ???? moc moc gratuluji ???? s manželem se snažíme už 4 roky. Máme zasebou 3× IUI. A jdeme tedka už na IVF. Zítra mi dají injekce a Budem čekat do druhého dne MS a zacnu aplikovat. Můžu se zeptat za jak dlouho od toho aplikováni injekce se jde na vydání a posléze na transfer? Dělají hned genetické vyšetření nebo to je něco navíc? Moc se na to s manželek těšíme ☺️

Sombergova
Nováček 9 příspěvků 07.10.18 18:13

@Týnka 1990 my se snažili 3 roky a toto se povedlo napoprvé. Během aplikovani jsem chodila několikrát na ultrazvuk a doktor kouká, kolik vajíček bude. Dle toho se jde pak na odběr. Předem se to přesně neví. Transfer pak 3 až 5 dní po odběru. Dle toho, jestli si priplatite prodlouženou kultivaci. Genetické nám nedělali.

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 18:19

Jj děkuji, říkal že každé tři dny při aplikováni budu jezdit na ultrazvuk. Všichni mi radi ať si nechám tu prodlouženou kultivaci ale jak bych to nechala na panu doktorovi a hlavně se nemusí chytit ani při té prodloužené. Takže bychom to asi nechali klasicky. Zítra se ho zeptám. Byla jste po tom transferu doma při tom čekání? Já pracuji v lékárně tak si dám neschopenku. Nechci nic zanedbat. Kolik jste tak cca doplaceli pokud se můžu zeptat? Moc děkuji za informace :) :andel:

Sombergova
Nováček 9 příspěvků 07.10.18 18:28

My si tu kultivaci nechali. Transfer byl ve čtvrtek a v pondělí jsem šla už do práce. Sedela jsem v kanceláři u pc. Doma bych na to moc myslela. Částky si bohužel už nepamatuji.

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 18:32

Jj v pohodicce. A ta prodloužená trvá jak dlouho prosim?

Sombergova
Nováček 9 příspěvků 07.10.18 18:34

O dva dny dyl, tedy 5 dní.

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 07.10.18 18:36

Aha moc děkuji… :*

Adela.92
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 15.10.18 15:06

Ahoj,
my teď také podstupujeme 1 IVF v Sanusu, akorát u jiného doktora :) Přeji hodně štěstí!

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 15.10.18 15:14

@Adela.92 Juu dekuju moc :* :srdce: také přejeme hodně štěstíčka :lol: čekám kdy to dostanu abych mohla začít aplikovat už :lol: a nebo to třeba už ani nedostanu :lol: :lol:

Adela.92
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 15.10.18 15:24

Taky jsem doufala v takový zázrak..no bohužel se nekonal :lol: Já už týden stimuluju a koncem týdne to vypadá na OPU. :)

Týnka 1990
Povídálka 24 příspěvků 15.10.18 15:34

Aha aha :* já už se na to tresu úplně :lol: :potlesk: po 5 nebo 6 dnech mi říkal at přijdu na kontrolu a podle toho upraví dávky a ten pátý den když k němu jdu tak si picham tu druhou injekci? Já toho mám nějak plnou hlavu :lol: :lol:

Adela.92
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 15.10.18 15:45

@Týnka 1990 nene, pícháš od druhého dne cyklu každý den, jenom pak jdeš na utz a podle toho, jak ti porostou folikuly, se buď dávky sníží, nebo zvýší, mě už je dneska taky snižovali, mám prý pěknou „úrodu“ :lol: a záleží co všechno budeš potřebovat, já píchám celkem 3 injekce denně. Ale oni ti pěkně vysvětlí. Nebo už máš léky u sebe? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >