Reklama

Eurofertil Ostrava 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

A-nonym94
Kecalka 266 příspěvků 04.10.18 12:04
Eurofertil Ostrava 2018

Ahoj všichni :)

Jsem teď úplně rozpolcená.. s přítelem jsme byli rozhodnutí jít na IVF do IVF Clinic v Olmíku(na doporučení kamarádky a dle recenzí na netu), ale dnes jsem byla u pana Doc. Šimetky, který mi doporučil Eurofertil v Ostravě, který sice jako Ostraváci máme blíž, ale zase jsem četla převážně negativní recenze.. a absolutně se nemůžu rozhodnout.. Poradí někdo prosím? :think: Předem děkuju :)

Reklama

Reakce:

Hearty
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 04.10.18 13:07

@A-nonym94 eurofertil bohužel nevím… Ale my chodili v Ostravě do Reprofitu a byli jsme spokojení moc teda. Tak ještě třeba koukni na ně. Vím, že hodně lidí dojíždí, ale po zkušenostech zase bych doporučila něco blíže, když ta možnost je. Časté kontroly, pokud po nějakém zákroku ti není nejlépe, nemáš to daleko domů atd… Přeji hodně štěstí :srdce:

bedrunec
Kecalka 459 příspěvků 04.10.18 13:11

Ahoj, nemohu srovnávat, my byli jen v Ostravě. Jelikož se první dítě podařilo hned, tak jsme nepočítali, že na naše druhé budeme čekat pět let. Žádné překážky se nenašly, ale jen tak jsme čekat nechtěli, tak jsme zašli do Eurofertilu, nechtěli jsme ale postupovat žádné IVF atd., jen jsem užívala Clostylbegit a píchali mi pregnyl, ovulovala jsem nepravidelně…Je­likož můj gyndař se mnou nic nedělal, tak jsme šli tam, jestli nenajdou problém, ale nic extra se nenašlo a protože jsme nechtěli dál pokračovat, tak jsme odešli. Nebyli jsme pro ně dobrý byznys, tak to na nás působilo, že ty páry, které chtěly podstoupit hned všechno - myslím IVF a ne postupně jako my, tak ty páry byly top a na nás ostatní se tam dívali skrz prsty, proč tam vůbec jsme. Nakonec jsem otěhotněla spontánně, sice jsme si ještě dva roky počkali, ale bez chemie..... Slyšela jsem, že v Olomouci to je lepší, nevím, co je na tom pravdy. Tak držím pěsti.

A-nonym94
Kecalka 266 příspěvků 05.10.18 06:49

@Hearty
Tak jsem na to koukala a zjistila jsem, že v tom Reprofitu taky pracuje Mudr. Machač, jako IVF Clinic.. každopádně přítel už si načetl všechno o tom Olomouci a chce jet tam.. mají fakt dobré recenze a i kamarádka mi to z vlastní zkušenosti doporučila, tak už to asi nebudu měnit.. i když mě to hlodá v hlavě :lol:

@bedrunec
Právě tohle všude čtu, že tam jde hlavně o peníze.. tak nevím.. každopádně jak už píšu výš, přítel je rozhodnutý pro IVF Clinic v Olmíku, tak půjdeme tam. To byla naše první volba, tak to nebudu komplikovat. Jsem ráda, že se vám děťátko povedlo spontánně nakonec :) to mě bohužel nehrozí.. teď mě čeká za 11 dní punkce a pojedeme a z celého srdce doufám, že se zadaří ;)

Děkuji za reakce holky :hug:

Hearty
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 05.10.18 07:46

@A-nonym94 ten Olomouc je bývalý Reprofit taky. Ať se rozhodneš jakkoliv, přeji hlavně hodně štěstí :srdce:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >