3 týdny po transferu jdu do CAR - vezmou mi krev, nebo ultrazvuk?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 13:56
Po IVF na krev

Ahoj holky :) chtěla jsem se zeptat jsem po IVF, testy ukazuji zatím pozitivní, a mám jít na krev, do Caru co mě bude čekat jsem 3 týdny po transferu a zajímalo by mě zda mi vezmou jen krev nebo rovnou i ultrazvuk?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pepus124
Stálice 93 příspěvků 07.10.18 14:02
@Anonymní píše:
Ahoj holky :) chtěla jsem se zeptat jsem po IVF, testy ukazuji zatím pozitivní, a mám jít na krev, do Caru co mě bude čekat jsem 3 týdny po transferu a zajímalo by mě zda mi vezmou jen krev nebo rovnou i ultrazvuk?

Já myslím že půjdeš na krev víckrát. Kvůli tomu jak se ti zvyšuje hcg a pak bude ultrazvuk.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:04
@Pepus124 píše:
Já myslím že půjdeš na krev víckrát. Kvůli tomu jak se ti zvyšuje hcg a pak bude ultrazvuk.

Ju aha , ja jsem prave už byla i jako samoplatce jednou jsem měla nějakých 180hcg a potom nějakých 980 snad to dopadne …”dobre necítím se těhotně :D žádné příznaky nic

ugluk
Hvězda diskuse 43543 příspěvků 07.10.18 14:04

Někde berou krev, někde dělají rovnou ultrazvuk, někde oboje. Mně v podstatě krev po pozitivním testu nebrali nikdy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:06
@ugluk píše:
Někde berou krev, někde dělají rovnou ultrazvuk, někde oboje. Mně v podstatě krev po pozitivním testu nebrali nikdy.

Aha no mam psané krev , nic víc no ja právě doufala i v ten ultrazvuk … bylo by to lepší jak jen krev .

Pepus124
Stálice 93 příspěvků 07.10.18 14:07
@Anonymní píše:
Ju aha , ja jsem prave už byla i jako samoplatce jednou jsem měla nějakých 180hcg a potom nějakých 980 snad to dopadne …”dobre necítím se těhotně :D žádné příznaky nic

Jj já to také mám takhle. Také nic necítím. Držím palečky ať to dopadne. Mě čeká odběr v úterý a také se bojím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:09
@Pepus124 píše:
Jj já to také mám takhle. Také nic necítím. Držím palečky ať to dopadne. Mě čeká odběr v úterý a také se bojím.

Také drzim palce :D doufám ze se ještě ten den co mi vezmou krev se to dozvím ????to čekání je hrozne :?

Pepus124
Stálice 93 příspěvků 07.10.18 14:28
@Anonymní píše:
Také drzim palce :D doufám ze se ještě ten den co mi vezmou krev se to dozvím ????to čekání je hrozne :?

Jj budou ti ještě ten den volat odpoledne. Teda u nás v genetu to takhle dělají. Děkuji také držím moc palečky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:30
@Pepus124 píše:
Jj budou ti ještě ten den volat odpoledne. Teda u nás v genetu to takhle dělají. Děkuji také držím moc palečky

Toje dobre a ty mas také testiky pozitivní ?naposledy jsem dělala včera clearblue a ukázalo 3+ takjsem zvědavá :roll:

Pepus124
Stálice 93 příspěvků 07.10.18 14:32
@Anonymní píše:
Toje dobre a ty mas také testiky pozitivní ?naposledy jsem dělala včera clearblue a ukázalo 3+ takjsem zvědavá :roll:

Ano mám ale já sem po KET. Na ultrazvuk dělají většinou až od 6 týdne nebo 5 teď si nejsem úplně jistá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 14:38
@Pepus124 píše:
Ano mám ale já sem po KET. Na ultrazvuk dělají většinou až od 6 týdne nebo 5 teď si nejsem úplně jistá.

Jo aha , tak uvidíme
Snad vše dopadne dobre a vyjde to … 8) nervozita jee ale velká :think:

maaarkeeet
Kecalka 267 příspěvků 07.10.18 15:16

Já byla po ET jen 1× na krvi a asi po 10 dnech od pozitivní krve na ultrazvuk, kde byla i potvrzená srdeční akce ;)

Janča209
Kelišová 7362 příspěvků 07.10.18 15:19

Já mám jít teď v pondělí po 14 dnech od KETu na krev a poslat jim hodnotu. Ani nevím jestli mě pak budou zvát na utz a nebo mě už přehrajou na mého doktora. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 12:18
@Janča209 píše:
Já mám jít teď v pondělí po 14 dnech od KETu na krev a poslat jim hodnotu. Ani nevím jestli mě pak budou zvát na utz a nebo mě už přehrajou na mého doktora. :nevim:Ahojky tak co jak si dopadla na krvi ? Ja dnes též byla odpoledne mi budou volat krz výsledky a rovnou mě objednají na ultrazvuk tak jsem zvědavá kolik budu mít hcg ????snad to bude na dobre ceeeste. :lol:
Janča209
Kelišová 7362 příspěvků 08.10.18 12:45
@Anonymní píše:

Ve čtvrtek jsem měla 228 a dneska 814, mělo to být už lehce přes 900, tak jsem taková nervní. Uklidňuju se tím, že minule byl odběr ve 12 a dneska před 7 hodinou, tak je tam vlastně 5 hodin rozdíl, tak by snad za tu dobu ještě stouplo. :nevim: A jinak na kontrolu mě objednali až na konci října, přelom listopadu, což se mi zdá dost pozdě. Jak tebe? Dej vědět. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >