Čekání na genetiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 08.10.18 21:14
Čekání na genetiku

Dobrý večer maminky a snažilky, už máme za sebou první odběr vajíček a máme ze sedmi oplodněných vajíček čtyři embrya. Potud by to bylo skvělé, ale my teď 3-4 týdny budeme čekat na výsledky genetiky jelikož jsme oba nositeli vadného genu. Strašně moc se modlím aby aspoň jeden mrňous byl zdravej. Je mezi vámi taky taková maminka, která čekala na genetiku? Jak ste dopadly?

Reakce:
Markéét25
Stálice 64 příspěvků 18.11.18 22:28

@Amy_Farrah_Fow­ler Dobrý večer, my take cekali nekde mesic na vysledky genetiky a z 8 vajicek jsme mely pouze 2 zdrave. Bylo to pro nas velke zklamani ale zase na druhou stranu jsme byli stastni aspon za ty dve :) ja jsem ted 5 den po trasferu prvniho mrazacka tak doufam ze vse dobre dopadne. Drzim vam palce :hug:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 19.11.18 11:53
@Markéét25 píše:
@Amy_Farrah_Fow­ler Dobrý večer, my take cekali nekde mesic na vysledky genetiky a z 8 vajicek jsme mely pouze 2 zdrave. Bylo to pro nas velke zklamani ale zase na druhou stranu jsme byli stastni aspon za ty dve :) ja jsem ted 5 den po trasferu prvniho mrazacka tak doufam ze vse dobre dopadne. Drzim vam palce :hug:

Děkuji, také vám držím pěstičky aby se vám mrazáček uchytil. Mě čeká transfer zhruba za 14 dní. My měli ze šesti embryí čtyři zdravá. Sice jsem psala v úvodním dotazu, že jich máme jen čtyři, ale bylo jich šest.

Markéét25
Stálice 64 příspěvků 19.11.18 11:58

@Amy_Farrah_Fow­ler Tak 4 to je krasny :) my z 8 jen dve…takze zklamani bylo… Zas co ale prochazim diskuze tak jsou na tom zeny opravdu hur :( tak sem si rekla ze se nebudu rouhat a budu stastna za ty dve :) vy budte taky :)

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 19.11.18 12:31

@Markéét25 modlila jsem se aspoň za jedno. Taky jsem tady pročítala diskuze kde ženy psali, že třeba ze třinácti jim nezůstalo žádné, nebo při dlouhém profilu byly s bidou dvě vajíčka. Takže myslím si, že jsme na tom ještě dobře. Budu ráda když se pak svěříte zda se mrazáček uchytil.

Markéét25
Stálice 64 příspěvků 19.11.18 13:07

Ju urcite :) ted jsem 6 den po Ket tak je jeste brzo na testovani ale i tak uz jsem hrozne nervozni :) :zed:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 19.11.18 13:34

@Markéét25 to věřím, jsem zvědavá na sebe až budu po KET. Hrozně se těším, ale zároveň šíleně bojím.

Vvwer
Nováček 2 příspěvky 04.12.18 05:54

Ahoj holky, tak my to máme všechno ještě před sebou. Včera jsem byla pro výsledky z genetiky a já jsem nositelem vadného genu. Takže mi navrhli, že je nejlepší IVF. Byla bych ráda kdyby jste mi to tady více přiblížily. :mavam:

Markéét25
Stálice 64 příspěvků 05.12.18 16:24

@Vvwer ahooj noo ceka te stimulace hormonama (to si budeš pichat injekce) aby se ti udelala co nejvíc vajicek.. Pak pujdes na odber..Vajicka se oplodni se spermoskama a pak se mesic čeká na vysetreni z genetiky.. Pak vam reknou kolik jich je zdravejch a hura na transfer :) tot nejak vse ve zkratce :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >