Gonal a Cetrotide při IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týnka 1990
Povídálka 29 příspěvků 08.10.18 16:49
Gonal a cetrotide při IVF

Dobrý den, ráda bych se zeptala jakou máte zkušenost s gonalem a cetrotide? Dneska jsem si vyzvedla léky. Plus k tomu prednison. a po zavedení transferu mám brát i utrogestan. Máte s těmito léky zkušenost? Jak jste je snášeli? A jak vám IVF dopadla? Moc děkuji :lol: :* :palec:

Reakce:
Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 08.10.18 16:55
špatně :-(

Týnko, nechci strašit.. já Gonal a utrogestan blbě .. psychika úplně na kaši a za ty tři pokusy IVF plus 15kg , které jsem už nikdy nesundala :poblion: hele, je to individuální, musíš prostě věřit, že to vyjde a být pozitivní.. někdo to snáší líp, někdo hůř.. já jsem šťastná, že už je to - přesně - deset let za mnou - a máme krásné šikovné (ovšem adoptované) dvojčátka :mrgreen: vše dopadlo tak, jak mělo :srdce:

maaarkeeet
Kecalka 267 příspěvků 08.10.18 16:58

Já měla to stejné co ty, jen bez Prednisonu. Vše jsem snášela dobře, nepřibrala ani 1kg ;) Utrogestan jsem začala vysazovat ve 13tt a taky bez problémů.
Jinak nám vyšlo 1. IVF a 1. ET, rodit budu teď v říjnu :)

Týnka 1990
Povídálka 29 příspěvků 08.10.18 17:00
:(

Aha, to mě moc mrzí, že jsi měla takovou zkušenost. :( ale hlavně že jste tedka moc šťastný :* :srdce: my se s manželem snažíme 4 roky máme za sebou 3× neúspěšně IUI a dneska jsem dostala léky pro IVF a čekám až přijde MS abychom mohli začít stimulovat. Jinak jak říkás každý reagujeme jinak a věřím že bude vše v pořádku :srdce: a když ne tak vyzkoušíme jiný protokol. Vše zvladneme a moc se těšíme :srdce: dekuju moc za odpověď :*

Týnka 1990
Povídálka 29 příspěvků 08.10.18 17:03
@maaarkeeet píše:
Já měla to stejné co ty, jen bez Prednisonu. Vše jsem snášela dobře, nepřibrala ani 1kg ;) Utrogestan jsem začala vysazovat ve 13tt a taky bez problémů.
Jinak nám vyšlo 1. IVF a 1. ET, rodit budu teď v říjnu :)

Juuu tak to jsem moc ráda že vám to vyšlo hned při 1. IVF :* :srdce: super ;) uvidíme jak to bude. Jsem na to úplně natesena :D čekání bylo dost Tak jsme se s manželem domluvili že si necháme pomoc. Já jsem v pořádku jen manžel průměrný spermiogram…

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 08.10.18 17:11

@Týnka 1990 měla jsem přesně co ty akorát bez Prednisonu. Jo a plus jsem měla clexane. No mě přestimulovali, takže hyperstimulák jak blázen. Sice první IVF vyšlo ale v 9tt ZT.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 7 inzerátů 08.10.18 18:01

@Týnka 1990 ahoj, ja měla vždy to same, včas místo Gonalu Puregon. Nabrala jsem asi dvě kila, ale spis, ze jsem jedla :mrgreen:
Jinak ja vysazovala utrogestan až ve 36tt

Kikulele
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 08.10.18 18:06

Ahoj ja mela po cetrotide akorat zerudle misto a udelala se me tam mala boulicka a svedilo me to ale do pul hodky se to vstrebalo. Prednison v pohode. A jinak jsem mela jine leky a mame dvou a pul mesicni holcicku :srdce: z IVF teda spis z KETu ale ono je to vlastne jedno. Preji hodne stesti. :kytka:

Týnka 1990
Povídálka 29 příspěvků 08.10.18 18:18

Dekuju moc ???? moc se těším :lol: bude to skvělý. Uvidíme jak to me tělo bude přijímat všechno. Věřím však že proběhne vse v pohodicce. :palec: :D :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >