Reklama

Čekat nebo ukončit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 23:13
Čekat nebo ukončit?

Ahoj,
s přítelem jsme spolu byli 8 měsíců, ke konci začaly hádky o blbosti. Byl na mě ze začátku hodný, pak ale když jsme se hádali me klidně nechal samotnou ve městě a odešel..4 dny zpátky jsme se ošklivě pohádali a řekl, že druhý den přijede, ten den ale řekl že chce ukončit vztah že už mě prý nemiluje když týden zpět tvrdil že ano..teď mě ingoruje, nepřečte si mou zprávu ani nezvedá mobil..
je to 2 dny.. má cenu pár dní čekat v naději nebo se mám raději smířit s koncem :nevim:

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 10.08.18 23:31

Sama si odpověz, jestli ti takový způsob ne/komunikace a řešení problémů vyhovuje.

tininas
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 10.08.18 23:34
@Anonymní píše:
Ahoj,
s přítelem jsme spolu byli 8 měsíců, ke konci začaly hádky o blbosti. Byl na mě ze začátku hodný, pak ale když jsme se hádali me klidně nechal samotnou ve městě a odešel..4 dny zpátky jsme se ošklivě pohádali a řekl, že druhý den přijede, ten den ale řekl že chce ukončit vztah že už mě prý nemiluje když týden zpět tvrdil že ano..teď mě ingoruje, nepřečte si mou zprávu ani nezvedá mobil..
je to 2 dny.. má cenu pár dní čekat v naději nebo se mám raději smířit s koncem :nevim:

Rozhodně toto není vztah pro život. Radikální konec zvonec.

Příspěvek upraven 10.08.18 v 23:48

Russet
Extra třída :D 10392 příspěvků 10.08.18 23:41
@Anonymní píše:
Ahoj,
je to 2 dny.. má cenu pár dní čekat v naději nebo se mám raději smířit s koncem :nevim:

Ukončit.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 10.08.18 23:45

Osm měsíců a hádky? Ukončila bych to.

Laddmie
Závislačka 3371 příspěvků 13 inzerátů 11.08.18 00:20

Kolik Vám je let?

Black Sea
Stálice 85 příspěvků 11.08.18 02:48
@Anonymní píše:
Ahoj,

k****a tady je p**del :)

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 11.08.18 07:27

Myslím, že není na co čekat, ukončil to už on. Na tobě je to akceptovat a jít dál.

Káťa19
Kelišová 6775 příspěvků 37 inzerátů 11.08.18 09:03

Tusim, ze je to jeste mlade tele :nevim:
Hadat se po 8mi mesicich to neni partner pro zivot, ale tyhle veci vas posiluji a ber to tak, ze musite vyspet, vyzrat. Treba se hadate o blbosti, ktery bys ve triceti opravdu neresila.
Je mi to lito, ale pust ho z hlavy :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 23:42

mně 22 a jemu 31…cekala jsem že bude mít rozum když je starší a on ukončí vztah přes sms..

Káťa19
Kelišová 6775 příspěvků 37 inzerátů 12.08.18 08:44
@Anonymní píše:
mně 22 a jemu 31…cekala jsem že bude mít rozum když je starší a on ukončí vztah přes sms..

Vazne 8o tak to je nevyzralej, bud rada, usetris si trapeni do budoucna… Najdes si nekoho, kdo za to bude stat :hug:

Mentalist
Nováček 9 příspěvků 12.08.18 09:09

Podle toho co píšeš, to už ukončil on :think: .. :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama