Přítelovi rodiče - samé problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 18:36
Přítelovi rodiče - samé problémy

Prosím anonym, mohla by si to přečíst furie :mrgreen: :roll:

• Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte taky tak špatné vztahy s rodiči protějšku a jak to třeba zlepšit nebo utnout :nevim:

Mám pocit, že mě matka přítele nenávidí. Jeji. přítel přede mnou uz radši mlčí, tomu jsem zavřela ústa nadobro :mrgreen:

• Jde o to, ze cokoliv udělám je blbě. Oblečení, jídlo, rodina, práce.. Vše je na mně hrozně špatně. S pritelem ( oboum 24) jsme 6 let, oba pracujeme. Bydlela jsme u mých rodičů cca 2 roky, maji velky dvougeneracni dům. Ted jsme casto i u pritelovych rodičů ( setrime co. nejvíce na baracek, rodicu barak se ted predelava neni tak klid a misto). Jeho matka je hyena, harpyje.. Nevim jak ji slusne nazvat. Když vařím stojí u mě a kritizuje, kolikrat mi vytahne například maso z trouby a okoreni ho nebo podlije nejakym hnusem. Dělám si i blbe kafe nebo čaj. Když mi. pritel například pochváli DOMÁCÍ vývar ona se nastve a hleda chyby popřípadě řekne, že je to hnus a jde to vylít do wc. Posléze ušpiní co nejvíce nádobí, donese klidne 3 dny zaschle hrnky od kafe. Kolikrát jsem ji rikala, ze je špína. Doma uklidí jednou za měsíc. Když chci uklidit já abych tu nebyla ve špíně bohužel nemohu a dle jejich slov ani neumím. Když uvaří ona polévku do které da oplesnivelou mrkev a dva bujony a reknu ze ji jist nebudu hned mam proslov o.tom jak jsem nejlepší A ze pritel se mnou akorat chcipne hlady. To stejne jogurty, syry, uzeniny.. Vse prosle a nuti nam to. Nakupuji strasne do zasoby treba 30 jogurtu. Pak je ma v lednici pul roku prosle a nemuzou se vyhodit ale sama to zrat nebude protoze ma spatny zlucnik ale my muzeme protoze jsme mlady a nic se nam nestane.Na jaře budeme zacinat stavet barak. Do všeho se míchá, vybírá nám barvu baraku, kuchyn, nábytek atd.. Nemůže pochopit, ze je to nase vec. Moji Rodiče maji stavební firmu takže kdyby nekdo měl radit byli by to oni. O dětech a svatbě nemluvě. Vybírá jména, kočárek, prstýnky a uz ted vim, ze zřejmě vnoučata neuvidí - její výchova, slovník, vaření a pristup k životu by je snad i zabil. Je to šílená baba, přítel je jedináček drží se ho jak klíště. Furt chce nekde vozit, v 9 večer klidně volá ze ma chuť na banany at hned jedeme nakoupit. Když neskaceme podle ni rve jak tur a urazi se. Ja bych ji dala uz par facek, to. samé přítel bohužel do jara musíme vydržet.. Nadava mi i.skrz vzhled - delam v kanceláři takže se musim oblekat dobře, licim si pouze rasenku a lesk a sportuji i s pritelem. Bohuzel i to je špatně.. Jsme hubeni protože neumím vařit a blablabla. Bohuzel nemam potřebu denne sníst 10 klobas a vypadat jako ona.
  • Velmi se omlouvám ta takový sloh ale chci zjistit jestli to ma někdo stejně.. A co jste s tim delali? Popřípadě jak by jste se zachovali Uz me to celkem i unavuje psychicky A bojim se, ze ji. jednou fakt dam na hubh. Řekla bych to nějaké kamarádce ale ta… Je schopma jim. volat a vyzvidat co.jsme řešili. Popřípadě me i v kavarnach hleda a schválně si seda vedle a nadává mi, ze jen utracim po hospodach kdyz mam.kafe doma :,( :roll: :zed:
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67752 příspěvků 10.08.18 18:40

No, takže bydlíš u ní zadarmo, protože vy si šetříte, tak ona tě má nakýblovanou ve své domácnosti a ještě ji nazýváš harpyjí. Odstěhuj se do vlastního, plať si pronájem, nebydli zadarmo a máš svatý klid.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63283 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 18:42

Řešení je jednoduché, postavte se na vlastní nohy, zaplaťte si někde nájem a přestaňte se cpát k někomu, koho podle příspěvku nesnášíš.

vjerunqa
Závislačka 3140 příspěvků 10.08.18 18:43

Najděte si s přítelem jiné bydlení :nevim:

TeSudička
Kecalka 274 příspěvků 10.08.18 18:43

Co na to rict. Ja mam tchyni opravdu!!!!! svini nedobrou a to opravdu neprehanim. Tohle mi delala taky+ spouuuustu dalsi veci- tohle je proti tomu cajicek pred spanim. Lezla jsem ji do zadku 7 let a snazila se o to, aby me mela rada, ted uz na to nemam silu, takze se s ni nestykam vic, nez je nezbytne nutny a i po posledni rozmluve se svagrovkou tam nebudu jezdit vubec. Pomluvi me tak jako tak, rozsil bude v tom, ze aleapon ja budu mit klid

neumisa
Neúnavná pisatelka 19374 příspěvků 10.08.18 18:46

ale bydlení zadarmo, to nesmrdí, co? nastěhujte se někam do nájmu, jiná rada není.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.08.18 18:48
@terinka4444 píše:
No, takže bydlíš u ní zadarmo, protože vy si šetříte, tak ona tě má nakýblovanou ve své domácnosti a ještě ji nazýváš harpyjí. Odstěhuj se do vlastního, plať si pronájem, nebydli zadarmo a máš svatý klid.

Ta by jela jak namydlenej blesk ;) !

PaníBovaryová
Závislačka 4001 příspěvků 10.08.18 18:49

A kd eje pritel, kdyz ti rika takove urazky??

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18516 příspěvků 10.08.18 18:50

Vy jste se fakt hledali :mrgreen: Ty budeš taky pěkná hvězda.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1900 příspěvků 10.08.18 18:54

:D To jsou výrazy, tak když je to taková hyena a harpyje, proč u ní proboha bydlíte?
Když u nich bydlíte, tak drž hubu a krok, nebo jděte někam do podnájmu. Šmitec.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.08.18 18:54

Dekuji ti Boze, ze ja nikdy nebudu mit snachu a timto se omlouvam sve drahe tchyni, jestli jsem na ni nekdy hodila voko.
Tohle mit doma, asi jsem ve Svetle nad Sazavou a vozi mi tam buchty.

A bat se, ze das na hubu tchyni (u ktere bydlis) je fakt strop.
Mela bys dostat sam jednu potlamovku.

Příspěvek upraven 10.08.18 v 18:56

terinka4444
Hvězda diskuse 67752 příspěvků 10.08.18 18:55
@vonajebohyne píše:
Ta by jela jak namydlenej blesk ;) !

a ještě by dostala na cestu těch pár facek, kterýma vyhrožuje.

terien
Echt Kelišová 8065 příspěvků 10.08.18 18:56

Ty že máš práci v kanceláři? To by mě zajímalo ve které, vyjadřování máš jako hajzlbába. Když ti to tak vadí tak proč tam bydlíš? Odstěhuj se a máš klid.

terinka4444
Hvězda diskuse 67752 příspěvků 10.08.18 18:56
@vonajebohyne píše:
Dekuji ti Boze, ze ja nikdy nebudu mit snachu a timto se omlouvam sve drahe tchyni, jestli jsem na ni nekdy hodila voko.
Tohle mit doma, asi jsem ve Svetle nad Sazavou a vozi mi tam buchty.

Amen sestro.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 10.08.18 18:57
@Anonymní píše:
Prosím anonym, mohla by si to přečíst furie :mrgreen: :roll:
  • Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte taky tak špatné vztahy s rodiči protějšku a jak to třeba zlepšit nebo utnout :nevim:

Mám pocit, že mě matka přítele nenávidí. Jeji. přítel přede mnou uz radši mlčí, tomu jsem zavřela ústa nadobro :mrgreen:

• Jde o to, ze cokoliv udělám je blbě. Oblečení, jídlo, rodina, práce.. Vše je na mně hrozně špatně. S pritelem ( oboum 24) jsme 6 let, oba pracujeme. Bydlela jsme u mých rodičů cca 2 roky, maji velky dvougeneracni dům. Ted jsme casto i u pritelovych rodičů ( setrime co. nejvíce na baracek, rodicu barak se ted predelava neni tak klid a misto). Jeho matka je hyena, harpyje.. Nevim jak ji slusne nazvat. Když vařím stojí u mě a kritizuje, kolikrat mi vytahne například maso z trouby a okoreni ho nebo podlije nejakym hnusem. Dělám si i blbe kafe nebo čaj. Když mi. pritel například pochváli DOMÁCÍ vývar ona se nastve a hleda chyby popřípadě řekne, že je to hnus a jde to vylít do wc. Posléze ušpiní co nejvíce nádobí, donese klidne 3 dny zaschle hrnky od kafe. Kolikrát jsem ji rikala, ze je špína. Doma uklidí jednou za měsíc. Když chci uklidit já abych tu nebyla ve špíně bohužel nemohu a dle jejich slov ani neumím. Když uvaří ona polévku do které da oplesnivelou mrkev a dva bujony a reknu ze ji jist nebudu hned mam proslov o.tom jak jsem nejlepší A ze pritel se mnou akorat chcipne hlady. To stejne jogurty, syry, uzeniny.. Vse prosle a nuti nam to. Nakupuji strasne do zasoby treba 30 jogurtu. Pak je ma v lednici pul roku prosle a nemuzou se vyhodit ale sama to zrat nebude protoze ma spatny zlucnik ale my muzeme protoze jsme mlady a nic se nam nestane.Na jaře budeme zacinat stavet barak. Do všeho se míchá, vybírá nám barvu baraku, kuchyn, nábytek atd.. Nemůže pochopit, ze je to nase vec. Moji Rodiče maji stavební firmu takže kdyby nekdo měl radit byli by to oni. O dětech a svatbě nemluvě. Vybírá jména, kočárek, prstýnky a uz ted vim, ze zřejmě vnoučata neuvidí - její výchova, slovník, vaření a pristup k životu by je snad i zabil. Je to šílená baba, přítel je jedináček drží se ho jak klíště. Furt chce nekde vozit, v 9 večer klidně volá ze ma chuť na banany at hned jedeme nakoupit. Když neskaceme podle ni rve jak tur a urazi se. Ja bych ji dala uz par facek, to. samé přítel bohužel do jara musíme vydržet.. Nadava mi i.skrz vzhled - delam v kanceláři takže se musim oblekat dobře, licim si pouze rasenku a lesk a sportuji i s pritelem. Bohuzel i to je špatně.. Jsme hubeni protože neumím vařit a blablabla. Bohuzel nemam potřebu denne sníst 10 klobas a vypadat jako ona.
  • Velmi se omlouvám ta takový sloh ale chci zjistit jestli to ma někdo stejně.. A co jste s tim delali? Popřípadě jak by jste se zachovali Uz me to celkem i unavuje psychicky A bojim se, ze ji. jednou fakt dam na hubh. Řekla bych to nějaké kamarádce ale ta… Je schopma jim. volat a vyzvidat co.jsme řešili. Popřípadě me i v kavarnach hleda a schválně si seda vedle a nadává mi, ze jen utracim po hospodach kdyz mam.kafe doma :,( :roll: :zed:

Bydleni s rodici= neustale buzerovani . Malokdy si sednou obe strany. Jesli se chces zblaznit nebo porad hadat tak zustan ale byt Tebou odstehuji se.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >