Čekat, že se rozejde?

Anonymní
9.1.19 14:36

čekat, že se rozejde?

Ahoj, jdu se poradit. Je mi 23, před třemi měsíci jsem se seznámila s klukem (26). Byla to náhoda, představil nás společný kamarád. Hrozně jsme si padli do oka, máme toho hodně společného, spousta témat na povídání. Rozumíme si. Od začátku jsem věděla, že má přítelkyni, ale taky to, že jim to moc neklape. Jsou spolu už 5 let. On sám říká, že ji má rád po tom všem, co spolu prožili, ale že mají problémy. Začali jsme si hodně psát, nejdřív kamarádsky, ale postupně čím dál tím víc dvojsmyslů a víc intimně. Řekla jsem mu, že tohle nejde, že má přítelkyni a že s ním nic mít nemůžu…jenže zhruba po měsíci jsme se viděli. Šli jsme na kafe, strašně to jiskřilo..a skončili jsme v posteli. Myslela jsem si, že to byl jednorázový úlet, jenže on se tak nechová. Vídáme se pravidelně a spíme spolu, ale cítím, že nejde jen o sex. Jezdíme na různé výlety, venku mě drží za ruku, objímá, líbá…Jsme v každodenním kontaktu, přes den si píšeme, co děláme, co se nám povedlo, co ne a tak. Řekl mi, že mě má rád a že nečekal, že do toho takhle spadne. Že má sám bordel v hlavě a nedokáže to korigovat. Jenže přítelkyni má rád taky. Každá jsme prý úplně jiná. Myslíte, že má cenu čekat, až si to promyslí a rozhodne se a mezitím ten vztah takhle udržovat? Nebo dát nůž na krk, buď já nebo ona? Vím, že tohle není fér. Ona to neví a ani nechci, aby se to dozvěděla, ale něco tuší. Nevím, jak z tohohle začarovaného kruhu ven..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4299
9.1.19 14:41

Chlap, co podvádí, by mi neimponoval, takže ne, nečekala bych na něj. Kdyby tě měl rád, jak říká, a jemu s přítelkyní to neklapalo, tak se s ní rozejde už dávno, takže kecy, kecy, kecy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3724
9.1.19 14:41

Jak říká, každá jste jiná a to znamená že se sám od sebe s ní nerozejde, u každé dostane totiž něco jiného. Jinak myslím si že do budoucna by tě taky podváděl a že to nemá smysl ztrácet s ním čas. Přeci chceš někoho pro koho budeš ta jediná a nejlepsi a ne jen část skládačky toho co jemu vyhovuje. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15600
9.1.19 14:45

Jestli ustojíš vědomí, že si s věrností hlavu neláme, tak mu dej nůž na krk. Pokud budeš čekat tak buď budeš věčná bokovka nebo ona na to přijde a bude zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6968
9.1.19 14:51

Měla jsem kamaráda, co byl notorický děvkař, jeden čas měl novou dívku každých 14 dní, když jsme se scházeli s partou, tak ty holky bral s sebou (my samozřejmě mlčeli). Ke každé se bez výjimky choval jako ke královně a pokaždé se ze své pověsti dokázal vykecat a přesvědčit ji, že ona je ta pravá. Takže to že se k tobě hezky chová opravdu nic neznamená. Má vás rád obě, haha. Nemá rád ani jednu z vás, poohlédni se jinde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

pokud ten vztah budeš takhle dál udržovat, tak se taky nemusíš dočkat. Jemu bude vyhovovat, že doma má jednu ženskou a na hraní druhou, proč by to bořil, když ty svolíš k tomuhle systému?

Jen čekat je podle mě největší blbost. Buď to ber tak jak to je (tedy že mu děláš dobrou bokovku, kterou má i celkem rád jako bonus) nebo ho postav před hotovou věc, že už nechceš bejt ta druhá a buď to „doma“ nějak rozsekne, nebo že končíš.
Ale i tak si můžeš k sobě připoutat nevěrníka, co mu není proti srsti udržovat dva vztahy zároveň a jen nůž na krku ho donutí do toho kopnout…to není zrovna žádná čupr partie :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Já v téhle situaci taky byla, leč na místě té, která se nemohla rozhodnout mezi dvěma muži. Nakonec jsem se se stávajícím přítelem rozešla a regulérně začala chodit s tím novým. Takže mu zkus dát nějaký čas, ale spíše v řádu týdnů, max. tak měsíce, měsíce a půl, během kterého bys ale neměla vztah nijak prohlubovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1754
9.1.19 14:53

No, vy jste krásný páreček :? Chudák jeho přítelkyně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58652
9.1.19 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se poradit. Je mi 23, před třemi měsíci jsem se seznámila s klukem (26). Byla to náhoda, představil nás společný kamarád. Hrozně jsme si padli do oka, máme toho hodně společného, spousta témat na povídání. Rozumíme si. Od začátku jsem věděla, že má přítelkyni, ale taky to, že jim to moc neklape. Jsou spolu už 5 let. On sám říká, že ji má rád po tom všem, co spolu prožili, ale že mají problémy. Začali jsme si hodně psát, nejdřív kamarádsky, ale postupně čím dál tím víc dvojsmyslů a víc intimně. Řekla jsem mu, že tohle nejde, že má přítelkyni a že s ním nic mít nemůžu…jenže zhruba po měsíci jsme se viděli. Šli jsme na kafe, strašně to jiskřilo..a skončili jsme v posteli. Myslela jsem si, že to byl jednorázový úlet, jenže on se tak nechová. Vídáme se pravidelně a spíme spolu, ale cítím, že nejde jen o sex. Jezdíme na různé výlety, venku mě drží za ruku, objímá, líbá…Jsme v každodenním kontaktu, přes den si píšeme, co děláme, co se nám povedlo, co ne a tak. Řekl mi, že mě má rád a že nečekal, že do toho takhle spadne. Že má sám bordel v hlavě a nedokáže to korigovat. Jenže přítelkyni má rád taky. Každá jsme prý úplně jiná. Myslíte, že má cenu čekat, až si to promyslí a rozhodne se a mezitím ten vztah takhle udržovat? Nebo dát nůž na krk, buď já nebo ona? Vím, že tohle není fér. Ona to neví a ani nechci, aby se to dozvěděla, ale něco tuší. Nevím, jak z tohohle začarovaného kruhu ven..

Jako chlapi neradi končujou něco, co jim vyhovuje. Mít dvě mu evientně vyhovuje a nemá důvod. je tu jistá šance, že to ukončí ona. Ale otázka je, zda je o co stát. Jsi srovnaná s tím, že je dost pravděpodobné, že takle jednou vymete i s tebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.19 15:05

Byla jsem ve stejné situaci, velmi vášnivých pár měsíců, jenže krom sexu i společné zájmy, výlety a plány do budoucna… až jsem se jednou vážně zamyslela - vážně chci být s někým, kdo takto dlouhodobě a intenzivně podvádí svou přítelkyni? Byla bych v tomto vztahu klidná a spokojená, i kdyby se nakonec rozhodl pro mě? A odpověď byla NE - nebyla bych klidná, neveřila bych že to jednou třeba neprovede mně… A to byl definitivní konec. Zamysli se nad tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
9.1.19 15:06

Ukonči to okamžitě a pokud má zájem, rozejde se a zkusite to znovu. Dokud to budeš udržovat, tak to jednak nikam nepovede a druhak se budeš stále chovat jako mrcha. To že on je hajzl*k snad není pochyb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3157
9.1.19 15:07

@sladke-mameni krásně vysvetleno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4260
9.1.19 15:07

Klasika, „moje žena mi nerozumí“, doma je to úplně děsný, ale dobrovolně v tom zůstává protože… Nečekej, že to on sám rozhodne, proč by to dělal? Má vás rád obě, od obou dostává, co chce. Takže bude čekat, která z vás mu dá dřív nůž na krk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.19 15:13

Máte asi všechny pravdu..:(…Já se jen pořád snažím přesvědčit sebe, že to může vyjít. On není chronický záletník. Jsem teprve třetí holka, se kterou spal..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.19 15:14

Oni spolu bydlí…říká, že neví, jak jí to říct. Že ji nechce ublížit. Že ona mu nic zlýho neudělala..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama