Jsou schopni si to chlapi uvědomit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mauri08
Povídálka 32 příspěvků 09.01.19 08:51
Jsou schopni si to chlapi uvědomit ?

Ahoj emimiňáci…
Tak nějak mě v poslední době hlodá otázka -zda chlapi vidí, co vše pro ne děláme. Můj problém - s manželem jsme spolu 15 let a máme 1 dítě (10 let)..od září mě začal ignorovat a neustále chodil s kamosem na pivo (3× týdne) pak z nej vypadlo ze ho to nebaví a bla bla bla… dala jsem mu nůž na krk až se teda po novém roce odstěhuje ze na hromadce s nim žít nebudu - přijde mi ze se zlepšil -neustále si semnou povídá, neboť to vidím ze se snaží udržet komunikaci, ale to je tak všechno..sex už 2 měsíce nebyl…teď otázka : když má chlap nějakou krizi jak dlouho vydrží bez sexu? A uvědomí si vůbec, co všechno pro ne děláme ( ze doma se samo neuklidi, nevypere apod.?) jsou vůbec schopni, když krize pomalu odchází si uvědomit ze svou manželku zanedbavali a ona to ustala, ze by si ji měli vážit a hýčkat?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Miska20
Povídálka 37 příspěvků 09.01.19 08:56

Oni chlapy jsou jak změna počasí …

stinga
Závislačka 4901 příspěvků 3 inzeráty 09.01.19 09:00

@Mauri08 hm, no úklid a praní nejsou všechno, myslíš, že by to chlap nedokázal ?

debra.morgan
Kelišová 5268 příspěvků 09.01.19 09:02

to je zas jak z první republiky, představ si že chlap má ručičky a držet vysavač není žádná věda. stejně tak umýt nádobí a vyprat prádlo.že pro nej toto vsechno delas, no tak delej, my to mame vyrovnane, nemame si co zavidet a obvinovat se a cekat uznani, potlesk a cenu za vytreni podlahy. to jsou veci co se delaji automaticky, podle toho kdo je doma a má čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 09:02

Já teda m chlapa co dělá i ženské práce … Jenže Čech tohle dělat nebude… :lol: :lol: :lol: :lol:

debra.morgan
Kelišová 5268 příspěvků 09.01.19 09:04
@Anonymní píše:
Já teda m chlapa co dělá i ženské práce … Jenže Čech tohle dělat nebude… :lol: :lol: :lol: :lol:

bude, jen si nesmis vzit prvniho, kterej se o tebe otre.....

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 09.01.19 09:08
@Anonymní píše:
Já teda m chlapa co dělá i ženské práce … Jenže Čech tohle dělat nebude… :lol: :lol: :lol: :lol:

ale bude :lol:

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 09.01.19 09:08

@stinga Zrovna v jiné diskuzi se řeší, že většina chlapů není schopna udržet základní pořádek ani když je jejich manželka a matka jejich dětí v nemocnici a dovedou ten bordel dovést do takového stádia že i uklízečka co jim chodí 1× za dva týdny chce radši utéct.

Waterfall
Kecalka 485 příspěvků 09.01.19 09:10
@Anonymní píše:

Bude, můj automaticky obstarává myčku, strašně rád pere, myje koupelnu, stele postel a ví, že nesnáším převlékání, takže ji svléknu a on povlekne. Chodí s košem a se psy. Na to, kolik tráví času v práci je to fajn :)

Sice spoustu z toho nedělá dle mých představ, ale nereklamuji.

debra.morgan
Kelišová 5268 příspěvků 09.01.19 09:11

@Heivka ja to taky cetla, ale jsem alergicka na to obecny skatulkovani… cech=neumi uklizet…existuji uplne stejne zeny, ktere to neumi, i o tech tu byla diskuse, ale jako tvrdit, ze cesti chlapi neumi uklizet je proste blbé zevseobecnovani.

stinga
Závislačka 4901 příspěvků 3 inzeráty 09.01.19 09:14

@Heivka :nevim: chodila jsem s chlapem, který uměl i vařit a bavilo ho to, pořádek doma taky měl
ale jo jsou takoví, nevím jestli to nedokážou, spíš se jim nechce :mrgreen: a není to pro ně důležité
a můj otec věší a sundává prádlo, uklízet taky umí i umývat nádobí, ale doma to nedělá, protože uklízí a myje svému otci

Heivka
Závislačka 3488 příspěvků 09.01.19 09:17

@debra.morgan Jasně, jenom mi to přišlo docela vtipné jak se na v podstatě jedno téma rozbíhají dvě diskuze a každá jde jiným směrem :mrgreen:

Waterfall
Kecalka 485 příspěvků 09.01.19 09:19
@debra.morgan píše:
@Heivka ja to taky cetla, ale jsem alergicka na to obecny skatulkovani… cech=neumi uklizet…existuji uplne stejne zeny, ktere to neumi, i o tech tu byla diskuse, ale jako tvrdit, ze cesti chlapi neumi uklizet je proste blbé zevseobecnovani.
Často mi přijde, že jen chlapi a ženské mají na úklid jiný pohled. A u kamarádky byl její bývalý na úklid cvok, co horekoval, že před jejím příchodem nestihl vytřít a ona byla takový ten chlap. Měla pořádek, jen okolo prošlo pár věcí a hodilo se to na židli a tak (špína žádná)
stinga
Závislačka 4901 příspěvků 3 inzeráty 09.01.19 09:19

@debra.morgan @Heivka já jsem šílená bordelářka a vařit moc neumím, takže asi jsem chlap, co omylem porodil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 09:22
@Mauri08 píše:
Ahoj emimiňáci…
Tak nějak mě v poslední době hlodá otázka -zda chlapi vidí, co vše pro ne děláme. Můj problém - s manželem jsme spolu 15 let a máme 1 dítě (10 let)..od září mě začal ignorovat a neustále chodil s kamosem na pivo (3× týdne) pak z nej vypadlo ze ho to nebaví a bla bla bla… dala jsem mu nůž na krk až se teda po novém roce odstěhuje ze na hromadce s nim žít nebudu - přijde mi ze se zlepšil -neustále si semnou povídá, neboť to vidím ze se snaží udržet komunikaci, ale to je tak všechno..sex už 2 měsíce nebyl…teď otázka : když má chlap nějakou krizi jak dlouho vydrží bez sexu? A uvědomí si vůbec, co všechno pro ne děláme ( ze doma se samo neuklidi, nevypere apod.?) jsou vůbec schopni, když krize pomalu odchází si uvědomit ze svou manželku zanedbavali a ona to ustala, ze by si ji měli vážit a hýčkat?

Mému sex nechybí klidně rok, ale to si slyšet nechtěla…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >