Celebrity a kojení

Marianna2
6.6.13 09:02

celebrity a kojení

Milé maminky, ráda bych znala Váš názor na to, jestli podle Vás celebrity skutečně kojí své děti, jak tvrdí v bulváru a nebo je to jen důkladně budovaná image. Protože když se podívám na jejich prsa, tak nevypadají, že by kojily. Třeba Gisele Bundchen, která tvrdí, že kojila obě své děti, tak teď nafotila nějaké fotky do Vogue a má na nich nádherná prsa, tak pochybuju, že kojila. Soudím tak jen podle toho, že já sama jsem nekojila ze zdravotních důvodů a mám taky super prsa, kdežto maminky, které kojí a snaží se dát svému mimi to nejlepší, pak mají jen zbytečně kvůli celebritám komplexy. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Linda85
6.6.13 09:04
@Marianna2 píše:
Milé maminky, ráda bych znala Váš názor na to, jestli podle Vás celebrity skutečně kojí své děti, jak tvrdí v bulváru a nebo je to jen důkladně budovaná image. Protože když se podívám na jejich prsa, tak nevypadají, že by kojily. Třeba Gisele Bundchen, která tvrdí, že kojila obě své děti, tak teď nafotila nějaké fotky do Vogue a má na nich nádherná prsa, tak pochybuju, že kojila. Soudím tak jen podle toho, že já sama jsem nekojila ze zdravotních důvodů a mám taky super prsa, kdežto maminky, které kojí a snaží se dát svému mimi to nejlepší, pak mají jen zbytečně kvůli celebritám komplexy. Co si o tom myslíte?

Gisele pokud nafotila fotky do Vogue a má tam nádherná prsa, tak je to fotomontáž, ne?

• Citovat
  • Nahlásit
7995

Kamaradka kojila a prsa ma jak Gisele Bundchen. Ono taky zalezi, jak vypadala prsa pred kojenim. No a nakonec, photoshop taky udela sve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12288

@Marianna2 proč by nekojily? většina znich má případně peníze na plastiku nebo modeláž. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418

Ze byly na modelaci ci plastice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
6.6.13 09:06

@Marianna2 photoshop dokáže zázraky, víš.. ony ty modelky málokdy vypadají tak, jak na nás koukají z plakátů.. přála bych Ti některé „hvězdy“ vidět live, nejspíš je ani nepoznáš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016

Tak můj názor je takový, že mi naprosto jedno a mě tyhle fotky absolutně nemůžou rozházet… vím, jak to funguje s retuší a tak…
Já znám pár „necelebrit“, co nechtěli kojit pro své pohodlí (i když to nechápu) a to mě mrzí víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636

Tak fotky se daji upravit, a ne kazda matka musi mit vytahany kozy ke kolenum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299

Já jsem kojila syna asi do 13. měsíců a troufám si tvrdit, že to následky na mých prsou nezanechalo.
A ty fotky v časopisech bych zase nebrala tak vážně, je to samá retuš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
6.6.13 09:08

Slovo fotoshop jsi už slyšela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
6.6.13 09:11

Myslím, že je mi to úplně jedno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
6.6.13 09:13

Tak já nekojila a prsa mám jak kdybych kojila:-D. Vsechny fotky v časopisech jsou retušovaný. Buď má štěstí nebo ji pomohl grafik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8071
6.6.13 09:14

To je ale blbost, zdaleka ne každá matka má po kojení povislá prsa. Záleží na mnoha věcech. Když se kojí dlouhodobě, tak se mléčná žláza postupně nahradí tukem a prsa zůstanou pěkně plná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
6.6.13 09:16

Ja ani nevim, ze ma Gisele dite. uz vubec ne, ze koji. a i kdybych vedela, tak nemam cas cist casaky a cucet ji na prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
6.6.13 09:18

Třeba retuš, plastika? No já kojila celkem přes tři roky a prsa mám furt stejný - skoro žádný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat