Celodenní tvrdnuti břicha - kdy jet do porodnice?

57
12.3.21 18:56

Celodenní tvrdnuti břicha

Zdravím, dnes jsem podle ultrazvuku 38+4 podle posledni menses mam termín zítra, od rána mam tvrde bricho, boli me podbřišek a obcas pichava bolest jakoby v pochvě, prosím značí poslicky nebo. porod nebo nic, je to nepříjemné.. už mam jeden porod za sebou, ale to bylo úplně jiné ( odtok vody a vyvolání) horka vana nepomohla…rekla bych ze s večerem je to malinko horší, ale nic nesili a jako kontrakce bych to neidentifikovala…nechci plasit, jely byste na mém miste raději do porodnice nebo čekaly???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
220
12.3.21 18:58

Mne tvrdlo bricho pravidelne od 5. mesice kazdy vecer, hlavne po celodenni chuzi, ze mi neslo se narovnat, ale jinak vse v poradku. S tou bolesti tedy nevim. :nevim: Ja bych bud zavolala na gyndu nebo jela rovnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1137
12.3.21 19:08

Já bych pro jistotu jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7831
12.3.21 19:35
@Romanavas píše:
Zdravím, dnes jsem podle ultrazvuku 38+4 podle posledni menses mam termín zítra, od rána mam tvrde bricho, boli me podbřišek a obcas pichava bolest jakoby v pochvě, prosím značí poslicky nebo. porod nebo nic, je to nepříjemné.. už mam jeden porod za sebou, ale to bylo úplně jiné ( odtok vody a vyvolání) horka vana nepomohla…rekla bych ze s večerem je to malinko horší, ale nic nesili a jako kontrakce bych to neidentifikovala…nechci plasit, jely byste na mém miste raději do porodnice nebo čekaly???

Kdyby to byly kontrakce, tak určitě večer neusneš. Jestli jdeš normálně spát, tak to porod není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63144
12.3.21 22:19

Kontrolou nic nezkazís. Já měla poslicky 14 dní, bylo peklo. Jela jsem ovšem až ve chvíli, kdy se objevila krev :think: a stejně se nakonec vyvolávalo.. Každý porod je holt jiný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat