Stále špiním - novy hematom?

60
12.3.21 15:58

Stale spinim- novy hematom?

Ahoj, potrebovala bych si poradit a nebo spis uklidnit…Dnes jsem 8+2 dle posledni MS. 25.02 jsem zacala hnede spinit a od te doby spinim porad ( bud hnede, nebo i cerne, nekdy cucky jindy jenom na vlozce) a 26.2 jsem i krvavela ale zas tmavou krvi. Na pohotovosti mi po prohlidce rekly ze je tam hrozici potrat a dal v zprave pocinajici potrat, jelikoz jeste nebylo videt srdicko. Ale at pokracuju v uzivani utrogestanu ( tehotenstvi z IVF). tak jsem sla za par dni ke sve gyndarce a.ta tam mela srdecni akce a velikost plodu odpovodajici 6+3 ( ja jsem dle MS byla 6+5). Bylo to pondeli 1.3. Dole pod plodovym vejcem ( pod vnitrni brankou) periovularni hematom velikosti 18×8 mm. Spineni pokracovalo, spolu s temihnedymincucky, coz je pry normalni dle dr. odchazi hematom. Tak za tyden 8.3 jsem byla na utz pac mi na dva dny vymizel vytok( nedele- pondeli) a dr. na to, ze v deloze nevidi spineni a na utz hematom je pryc. No ale byl to posledni den bez spineni. Od uterka spinim furt. Nev jestli za to nemuze to, ze jsem uklizela to pondeli po utz a hematom uz byl pryc. Volam na gyndu, tam me sestricka uklidnuje, ze kdyby byl potrat tak mam krece( ja mam jen takove menstr. bolesti podbrisek a v krizi a dle dr. je to normalni). Ale k tomu vsemu se bojim zamlkleho tehu :,( :,(
Muzu spinit ikdyz hematom se vstrebal? Prip. mohl tak rychle se vytvorit novy hematom?
Mela jste nekdo neco podobnyho- furt spineni a dopadlo to? Krome toho mam zvetsena ovaria s folikuly 60 mm po stimulaci…ale krvaceni tim nebude dle dr. Pridavam jeste jedinou fotecku z caru co mam a byl tam tehdy i ten hematom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
66
12.3.21 16:25

Nečetla jsem to extra podrobně, ale přijde mi to ok. Měla jsem to podobné. Hematom mi prasknul, vyprázdnil se, na utz potvrzeno, že je velmi výrazně menší. Pak se zřejmě nějak zase „napustil“ a za cca 7 dní opět prasknul (krvácení tmavou krví nebo špinění cca den dva), pak klid a za 7 dní znovu. Celkem asi pětkrát za sebou.
Kdybys krvácela čerstvou krvi, jeď k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.3.21 16:33

@Cleria dekuju za podporu, a spinila jsi celou tu dobu? Ja praveze jeem vylozene krvacels jenom jednou na zacatku, od te doby jenom spineni a lezou nekdy srazeniny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63034
12.3.21 17:52

Krvacela jsem všechny těhotenství a kluci jsou ok.. Je to tak trochu sázka do loterie.. Lež, odpočívej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
12.3.21 18:14

@ffan23 Já už si to úplně nepamatuju. Ale mám pocit, že vždy najednou praskl - vyvalila se hnědá krev, postupně to přešlo do špinění, cca den dva, pak nic. A za pár dní znovu praskl - zase to prudce zesílilo. Celkem pětkrát během asi 6 týdnů. Ta poslední prasknutí (nebo co to znamenalo) byla určitě slabší než ta první. Jestli jsem celou dobu mezi tím špinila… fakt už nevím, možná slaboulince.
Nicméně objekt ohrožený hematomem si tu hraje s Legem. :-)
Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
12.3.21 18:38

Holky dekuji za podporu, nic me neboli tak zkusim to prelezet…Teemin mam az na NT screening takze jeste skoro. 4 tydny..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat