Fototerapie přes noc?

Anonymní
12.3.21 18:51

Jaké hodnoty na fototerapii?

Ahoj holky, chci se zeptat.
Dnes mi odvezli malou na fototerapii, že prý to má na hranici a rekli mi ze bude stačit jen přes noc, zítra nas mají propustit domu. Měla jste to taky nějaká že stačilo jen takhle přes noc nebo přes den a kleslo že vas pustily domu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1010
12.3.21 20:26

Měla jsem to tak, nakonec protáhli ještě celý den a jelikož večer nepropouští, ještě protáhli další noc. Byla jsem neskutečně vytočená, ale neustále omílali, že je to lepší, než se pak vracet s novorozencem za pár dní a přijímat nás na dětské, kde už je to infekční. Nevim, co je na tom pravdy, ale neměla jsem sílu se s personálem handrkovat. Tak hodně sil, třeba vás opravdu zítra pustí. :srdce: A i kdyby ne, jde o den, to přece nic není. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19544
12.3.21 20:32

@prejeta_zaba no hlavně teď, kdy vás přijmou jen s testem na Covid. Ženy i dítěte…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
12.3.21 20:44

Malá byla na svícení jedno odpoledne a noc. Další den odpo po testech jsme šly domů. Dopoledne už byla se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
12.3.21 21:53

Ráno udělají odběry a uvidí. U nás se to vždy protáhlo na dvě noci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
12.3.21 23:01

Je lepší zůstat o den déle na fototerapii na novorozeneckém oddělení, než se opravdu za pár dní vracet. (Novorozenecké oddělení je „čisté“) Pak by jste opravdu byli přijati na dětské oddělení, kde už jsou všechny nemoci. Většinou se snaží miminka dávat na úplně samostatný pokoj, ale stane se, že je obsazen a pak společná koupelna či chodba. Vydržte, uvidíte! Každá se těšíme domů, ale opravdu je třeba vydržet. Držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat