Celý život s prvním chlapem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.19 16:56
Cely zivot s prvním chlapem

Jak u vás dopadly vztahy, které byly první a zůstaly velkou část života… Můj muž je můj první jsem s ním od 16 let už x let, děti, majetek, zážitky… Vše jsme vybudovali sami od nuly. A ačkoliv je to stále fajn chlap (když slycham kamarádky nebo kolegyně, jak se chovají jejich chlapi, neměnila bych ani náhodou), hlodá ve me cervik, zda to s někam jiným nemohlo být ještě lepší a jaký by to bylo s někým jiným v sexu… Jak je to u vás, kdo měl první vztah hned ten vážný a dlouhodobý… Drží stále? Nebo v dnešní době, kdy se lidé rozcházejí u prvni neshody už nikdo takový ani není…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Bozka007
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20 inzerátů 05.01.19 16:58

Ano,drží stále a vůbec bych neměnila.

cecetka
Echt Kelišová 7638 příspěvků 05.01.19 17:00
@Anonymní píše:
Jak u vás dopadly vztahy, které byly první a zůstaly velkou část života… Můj muž je můj první jsem s ním od 16 let už x let, děti, majetek, zážitky… Vše jsme vybudovali sami od nuly. A ačkoliv je to stále fajn chlap (když slycham kamarádky nebo kolegyně, jak se chovají jejich chlapi, neměnila bych ani náhodou), hlodá ve me cervik, zda to s někam jiným nemohlo být ještě lepší a jaký by to bylo s někým jiným v sexu… Jak je to u vás, kdo měl první vztah hned ten vážný a dlouhodobý… Drží stále? Nebo v dnešní době, kdy se lidé rozcházejí u prvni neshody už nikdo takový ani není…

Gratuluji. Takove stesti nema kazda :)

terinka4444
Hvězda diskuse 69406 příspěvků 05.01.19 17:01

Od 15 let, ketos to bude na konci léta 29 let. A je báječný, naše děti taky, náš vztah je super. Myšlenky na to, jaký by byl sex s někým jiným nemívám. Asi že mi náš sex plně vyhovuje. Spíš si říkám, jak by bylo hrozné muset si zvykat na jiného muže. Moje tchyně s tchánem, pokud se dožijí, budou mít letos v září 70leté výročí svatby. Jsou stabilní páry. Asi jich není tolik, ale jsou.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 05.01.19 17:01

Drží od šestnácti už skoro devět let :srdce:

Yasmina21
Kecalka 482 příspěvků 05.01.19 17:04

S manželem jsem od 16 let už skoro 8 let a určitě bych neměnila :hug:

ilak
Povídálka 29 příspěvků 05.01.19 17:05

Jsme spolu od 16 jeho 18, bude to už 15let, 3 roky manželé. Také bych neměnila.

iziwolvie
Kecalka 401 příspěvků 05.01.19 17:05

Jsme spolu od mých 17 let, letos už to bude 20 let, co jsme spolu. Máme tři děti, barák a spoustu zvířecí havěti. :) Neměnila bych, máme se fajn, vztah je pořád super a sex je rok od roku lepší a lepší . :mrgreen:

janablizkova
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 05.01.19 17:07

Byla jsem s maželem 38 let bylo vše ok,ale bohužel loni zemřel je mi smutno.

Bozka007
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20 inzerátů 05.01.19 17:08
terinka4444
Hvězda diskuse 69406 příspěvků 05.01.19 17:09
arinecka
Kelišová 5508 příspěvků 05.01.19 17:11

Od mých 17ti, takže už nějaký 25 let a neměnila bych ani omylem.

arinecka
Kelišová 5508 příspěvků 05.01.19 17:11
Lucy75
Kecalka 414 příspěvků 2 inzeráty 05.01.19 17:16
má zkušenost

To je moc pěkný a zajímavý dotaz… řešily jsme to mnohokrát se spolužačkami a kamarádkami - ať se zš, tak ze sš..
jsme ve věku skoro-babiček, takže třetina je v původních manželstvích, třetina nezadaná či rozvedená a třetina druhý pokus… (vyjímky nepočítám)… je to fakt těžko soudit. Někteří mají úžasný život i jako zamilovaní v 15-19 a pak následně sezdaní.. i já sama si umím s některými prvními láskami ten život představit…
ty další vztahy- do těch jde člověk už s hodně velkou zkušeností a opatrností.. jsou v tom děti.. a první děti.. jde dost o kompromisy… proto si naprosto a vůbec nemyslím, že by manželství uzavřená z prvních lásek byla méněcenná nebo horší,.. znám jich pár.. a jsou fajn.. a jedno dokonce impozantní (poznali se na gymplu jako děti, on je nyní ředitel nadnárodní korporace a ona stále nádherná - nyní profesorka na sš)… není to o věku.. je to O LIDECH ps : A taky byli svoji první.. on je dokonce mimo ředitele i šéf kapely a stále o ní básní.. na rovinu - nezbývá než přát a v dobrém závidět :mrgreen: :srdce:

kalomi
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 05.01.19 17:28

Jee, to je hezké téma,
Já vlastně už taky od detstvi, ve 13 jsme si řekli že budeme spolu chodit :blush: no a za pár dní mi už bude 31 let. Máme dvě děti a vše si taky vybudovali sami, a i když začátky nebyly jen růžové, jsem ráda za tento vztah.
Hlavně musí být ve vztahu tolerance a přátelství, pak už se dá myslím překonat hodně nešvarů :grin:
Jo a sex - ten taky čím jsme spolu dyl tím je lepsi :sweat_smile:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Ljubou Krbovou: Na manžela jsem občas dost temperamentní

Sympatická herečka Ljuba Krbová (60) je stálicí v seriálu Ulice. Kvůli tomu... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >