Cena testu plodnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ziniik
Stálice 82 příspěvků 27.12.17 22:57
Cena testu plodnosti

Dobrý den, jak probíhá test plodnosti u žen a kolik asi stojí? Děkuji za odpovědi

Přečtěte si článek: Jak probíhá vyšetření plodnosti

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18726 příspěvků 27.12.17 23:03

Hradí pojišťovna

Janli
Závislačka 4990 příspěvků 27.12.17 23:09

Záleží na tom, co máš na mysli? Zjištění hladiny AMh z krve cca 700,–. Jinak se jedná o soubor vyšetření z nichž většinu hradí pojišťovna.

ziniik
Stálice 82 příspěvků 27.12.17 23:31

@Janli Chci zjistit jestli jsem plodná. Nevím jak to chodí. :-/

Janli
Závislačka 4990 příspěvků 27.12.17 23:36

@ziniik nech si udělat odběr krve a test na hladinu AMh. Podle toho orientačně zjistíš jakou máš zásobu vajíček. Jinak se testy dělají až po roce snažení. Je to spousta vyšetření. Imunologie, hormonální hladiny, genetika, stav dělohy a vejcovodů apod. Ale ani 100% výsledek ti dítě nezaručí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama