Cena zavedení Mireny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenis153
Stálice 81 příspěvků 08.03.17 12:22
Cena zavedení Mireny

Zdravím, na toto téma je tady hodně příspěvků, ale potřebovala bych nějaké aktuálnější info, kolik jste kdo platili čistě za zavedení mireny. Měla jsem už tělísko dvakrát a ani jednou jsem neplatila. Teď je nová doktorka a ukecala mě na něj znovu, tentokrát mirenu a až při domlouvání termínu mi řekla, že k ceně tělíska mám připočítat 1000,– za zavedení. a na maloměsto mi to příjde teda značně přemrštěná cena. počítala jsem tak max 500,–… :( :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 08.03.17 12:26

Mám už druhou Mirenu a ani u jedné jsem za zavedení svému gynekologovi nic neplatila.

jakákoliv
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 08.03.17 12:27

Zavedení jako takové by měla hradit tvoje zdravotní pojišťovna :nevim: zkuz si zavolat přímo tam ;)

nani77
Kecalka 411 příspěvků 08.03.17 12:28

Nevím, kolik stála Mirena a kolik zavedení, vše jsem dostala u své dr. najednou a stálo to dohromady cca 5000 Kč před 8 lety… to jsem ti asi nepomohla, že?

Laya
Kelišová 6487 příspěvků 08.03.17 12:47

Mě bylo řečeno že čistě zavedení bude stát 250, cena Mireny 4300. Prý už to neproplácí pojišťovna. Proto se za to platí, a doktoři už nesmí mít mirenu v ordinacích ale každý si ji musí vyzvednout v lékárně. To jsou informace z minulého týdne

kuchle
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 49 inzerátů 08.03.17 12:48

Ještě jí zavedenou nemám, ale ptala jsem na to doktorky, chci si ji nechat zavést, platila bych jenom Mirenu, takže 5000Kč.

Fazulina
Závislačka 3693 příspěvků 08.03.17 12:49

Mám ji od září a doktorka měla Mirenu normálně v ordinaci a platila jsem celkem cca 6000 za vše. Asi je to fakt jak kde…

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 08.03.17 12:51

Mirenu mám zavedenou přesně 5 týdnů, platila jsem 6000 za všechno, kolik bylo zavedení a kolik tělísko nevím. A normálně mi ji doktor objednal k sobě, nic jsem si nikde nevyzvedávala.

lenis153
Stálice 81 příspěvků 08.03.17 12:51

Ja jsem se objednavala pres telefon, tak jsem si myslela, ze spatne slysim. A dneska jsem si sla pro recept a bylo mi řečeno totéž. 1000 za ultrazvuk, nastroje a zavedení. Asi jsem nepřející, ale mne to na mateřské přijde jako masakr…

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 08.03.17 12:56

@lenis153 promiň, ale nutí ti to někdo? Tak si kupujte kondomy, ale spočítej si, jestli tě to vyjde líp. Při životnosti 5 let a ceně 6000 korun tě to vychází na 100 korun měsíčně, to jsou tak dvě krabičky kondomů. :nevim:

lenis153
Stálice 81 příspěvků 08.03.17 13:02
@Zireael píše:
@lenis153 promiň, ale nutí ti to někdo? Tak si kupujte kondomy, ale spočítej si, jestli tě to vyjde líp. Při životnosti 5 let a ceně 6000 korun tě to vychází na 100 korun měsíčně, to jsou tak dvě krabičky kondomů. :nevim:

Hele nech si to utoceni na nekoho jinyho. Me jen zarazi, k jakym změnám v te ordinaci dochazi. Naprosto me sere, ze tam hodinu sedim a prochazime ty možnosti horem dolem a ona mi to rekne az pri objednani. Ze naklady jsou vlastne o 1000 vyšší. To jsou proste velke penize. A zamrzi, kdyz jinde za to chteji polovinu nebo vůbec nic.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 08.03.17 13:10
@Zireael píše:
@lenis153 promiň, ale nutí ti to někdo? Tak si kupujte kondomy, ale spočítej si, jestli tě to vyjde líp. Při životnosti 5 let a ceně 6000 korun tě to vychází na 100 korun měsíčně, to jsou tak dvě krabičky kondomů. :nevim:

Tak nekomu to trebas na mesic staci :mrgreen:

Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 08.03.17 13:17

Já jsem platila 5700. Kolik máš platit celkem? Ono to je asi tak, že ti tu částku „rozpočítala“, kdežto nám ostatním řekli celkovou…?

lenis153
Stálice 81 příspěvků 08.03.17 13:22

Mám si obejít lékarny a najít si nejlevnější cenu…

lenis153
Stálice 81 příspěvků 08.03.17 13:25

Trochu jsem doufala, že se najde někdo, kdo řekne, že šel s dokladem na pojišťovnu, protože vím, že doktorka už nebere pacienty s revírní. tak jsem si říkala, že třeba i o tom to je. že má problémy s proplácením…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >