Nivaring a intimnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanetka2
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 11:52
Nivaring a intimnosti

Holky, mam teprve druhy den Nuvaring. Vubec ho necitim, coz je super, ale zajima me, jak to delate pri intimnostech? Dr.mi rikal, ze ho partner neuciti, ale tomu nejak neverim. Ja ho samozrejme prstem nahmatam hned
a myslim, ze pri sexu to citit bude. Jake s tim mate zkusenosti? Co partneri na to rikaji? Jsem zvedava jak se ten muj zatvari, az to tam nahmata :roll: Dekuji za zkusenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 07.03.17 11:55

Necítil, vlastně ani nevěděl, že mám kroužek, ovšem když šel cíleně prsty, tak to nahmatal, to je jasný. Jinak říkal že si připadal jak lachtan s kroužkem kolem krku :lol:

verusak60
Nováček 8 příspěvků 07.03.17 12:03

Taky bych prosila o nějaké další zkušenosti. :-)

Pavli 29
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 07.03.17 12:35

Já ho vždycky vyndavala a pak zas vrátila, u nás na něj manžel narazil skoro vždy a i pro mě to bylo dost nepříjemný. Když ho vrátíš nejpozději do dvou hodin zpět tak je to v pohodě, jsem toho důkaz, nuvaring jsem měla tak 5 let a otěhotněla jsem až třetí měsíc po vysazení

Lama Lama
Hvězda diskuse 49966 příspěvků 4 inzeráty 07.03.17 12:38
@zanetka2 píše:
Holky, mam teprve druhy den Nuvaring. Vubec ho necitim, coz je super, ale zajima me, jak to delate pri intimnostech? Dr.mi rikal, ze ho partner neuciti, ale tomu nejak neverim. Ja ho samozrejme prstem nahmatam hned
a myslim, ze pri sexu to citit bude. Jake s tim mate zkusenosti? Co partneri na to rikaji? Jsem zvedava jak se ten muj zatvari, az to tam nahmata :roll: Dekuji za zkusenosti.

tak rukou nahmatal, no a?
jako jestli to jo vadí, tak to vyndáš.

ka2ka
Extra třída :D 13488 příspěvků 07.03.17 12:58
@Anonymní píše:
tak rukou nahmatal, no a?
jako jestli to jo vadí, tak to vyndáš.

a důvod anonymu?

LindaPraha
Extra třída :D 14118 příspěvků 07.03.17 12:59

My s tim problem nemeli. Ale kdyz vadi, tak muzes na tu chvili vyndat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 13:12
@ka2ka píše:
a důvod anonymu?

a co je tu komu do toho, jakou používám antikoncepci, jestli jí vůbec používám. A jestli jí partner hmatá při sexu nebo ne? :think:

ka2ka
Extra třída :D 13488 příspěvků 07.03.17 13:18
@Anonymní píše:
a co je tu komu do toho, jakou používám antikoncepci, jestli jí vůbec používám. A jestli jí partner hmatá při sexu nebo ne? :think:

ale tyo antikoncepci nic nepíšeš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 13:23
@ka2ka píše:
@Anonymní píše:
tak rukou nahmatal
Kelsey
Hvězda diskuse 45124 příspěvků 07.03.17 13:32

Jestli citil nebo nevim, ja mela vedlejsi ucinek po nuvaringu, bylo mi zle, mdlo, piskani v usich, migreny, mzitky pres ocima, navaly horka. Takze jsem ho po par dnech, ze to bylo nesnesitelne dat pryc.
Vymenila jsem to za naplasti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 13:36
@ka2ka
@ka2ka píše:

jsi to blbě pochopila. psala jsem, že nahmatal.

zanetka2
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 20:05

A kde se pise, ze se muze vytahnout na nejakou dobu? Ja jsem to rikala Dr. a ten se divil, proc bych to mela vytahovat? Otehotnet ted nechci.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49966 příspěvků 4 inzeráty 07.03.17 20:12
@zanetka2 píše:
A kde se pise, ze se muze vytahnout na nejakou dobu? Ja jsem to rikala Dr. a ten se divil, proc bych to mela vytahovat? Otehotnet ted nechci.

zkus návod. :kytka:

zanetka2
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 21:01

Uz to mam..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >