Nivaring a intimnosti

7.3.17 11:52

Nivaring a intimnosti

Holky, mam teprve druhy den Nuvaring. Vubec ho necitim, coz je super, ale zajima me, jak to delate pri intimnostech? Dr.mi rikal, ze ho partner neuciti, ale tomu nejak neverim. Ja ho samozrejme prstem nahmatam hned
a myslim, ze pri sexu to citit bude. Jake s tim mate zkusenosti? Co partneri na to rikaji? Jsem zvedava jak se ten muj zatvari, az to tam nahmata :roll: Dekuji za zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2515
7.3.17 11:55

Necítil, vlastně ani nevěděl, že mám kroužek, ovšem když šel cíleně prsty, tak to nahmatal, to je jasný. Jinak říkal že si připadal jak lachtan s kroužkem kolem krku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 12:03

Taky bych prosila o nějaké další zkušenosti. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
7.3.17 12:35

Já ho vždycky vyndavala a pak zas vrátila, u nás na něj manžel narazil skoro vždy a i pro mě to bylo dost nepříjemný. Když ho vrátíš nejpozději do dvou hodin zpět tak je to v pohodě, jsem toho důkaz, nuvaring jsem měla tak 5 let a otěhotněla jsem až třetí měsíc po vysazení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57041
7.3.17 12:38
@zanetka2 píše:
Holky, mam teprve druhy den Nuvaring. Vubec ho necitim, coz je super, ale zajima me, jak to delate pri intimnostech? Dr.mi rikal, ze ho partner neuciti, ale tomu nejak neverim. Ja ho samozrejme prstem nahmatam hned
a myslim, ze pri sexu to citit bude. Jake s tim mate zkusenosti? Co partneri na to rikaji? Jsem zvedava jak se ten muj zatvari, az to tam nahmata :roll: Dekuji za zkusenosti.

tak rukou nahmatal, no a?
jako jestli to jo vadí, tak to vyndáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17801
7.3.17 12:58
@Anonymní píše:
tak rukou nahmatal, no a?
jako jestli to jo vadí, tak to vyndáš.

a důvod anonymu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17108
7.3.17 12:59

My s tim problem nemeli. Ale kdyz vadi, tak muzes na tu chvili vyndat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.17 13:12
@ka2ka píše:
a důvod anonymu?

a co je tu komu do toho, jakou používám antikoncepci, jestli jí vůbec používám. A jestli jí partner hmatá při sexu nebo ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
17801
7.3.17 13:18
@Anonymní píše:
a co je tu komu do toho, jakou používám antikoncepci, jestli jí vůbec používám. A jestli jí partner hmatá při sexu nebo ne? :think:

ale tyo antikoncepci nic nepíšeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.17 13:23
@ka2ka píše:
@Anonymní píše:
tak rukou nahmatal
  • Nahlásit
  • Citovat
47556
7.3.17 13:32

Jestli citil nebo nevim, ja mela vedlejsi ucinek po nuvaringu, bylo mi zle, mdlo, piskani v usich, migreny, mzitky pres ocima, navaly horka. Takze jsem ho po par dnech, ze to bylo nesnesitelne dat pryc.
Vymenila jsem to za naplasti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.3.17 13:36
@ka2ka
@ka2ka píše:

jsi to blbě pochopila. psala jsem, že nahmatal.

• Nahlásit
  • Citovat
7.3.17 20:05

A kde se pise, ze se muze vytahnout na nejakou dobu? Ja jsem to rikala Dr. a ten se divil, proc bych to mela vytahovat? Otehotnet ted nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57041
7.3.17 20:12
@zanetka2 píše:
A kde se pise, ze se muze vytahnout na nejakou dobu? Ja jsem to rikala Dr. a ten se divil, proc bych to mela vytahovat? Otehotnet ted nechci.

zkus návod. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 21:01

Uz to mam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu