Nivaring a intimnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zanetka2
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 11:52
Nivaring a intimnosti

Holky, mam teprve druhy den Nuvaring. Vubec ho necitim, coz je super, ale zajima me, jak to delate pri intimnostech? Dr.mi rikal, ze ho partner neuciti, ale tomu nejak neverim. Ja ho samozrejme prstem nahmatam hned
a myslim, ze pri sexu to citit bude. Jake s tim mate zkusenosti? Co partneri na to rikaji? Jsem zvedava jak se ten muj zatvari, az to tam nahmata :roll: Dekuji za zkusenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 07.03.17 11:55

Necítil, vlastně ani nevěděl, že mám kroužek, ovšem když šel cíleně prsty, tak to nahmatal, to je jasný. Jinak říkal že si připadal jak lachtan s kroužkem kolem krku :lol:

verusak60
Nováček 8 příspěvků 07.03.17 12:03

Taky bych prosila o nějaké další zkušenosti. :-)

Pavli 29
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 07.03.17 12:35

Já ho vždycky vyndavala a pak zas vrátila, u nás na něj manžel narazil skoro vždy a i pro mě to bylo dost nepříjemný. Když ho vrátíš nejpozději do dvou hodin zpět tak je to v pohodě, jsem toho důkaz, nuvaring jsem měla tak 5 let a otěhotněla jsem až třetí měsíc po vysazení

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 07.03.17 12:38
@zanetka2 píše:
Holky, mam teprve druhy den Nuvaring. Vubec ho necitim, coz je super, ale zajima me, jak to delate pri intimnostech? Dr.mi rikal, ze ho partner neuciti, ale tomu nejak neverim. Ja ho samozrejme prstem nahmatam hned
a myslim, ze pri sexu to citit bude. Jake s tim mate zkusenosti? Co partneri na to rikaji? Jsem zvedava jak se ten muj zatvari, az to tam nahmata :roll: Dekuji za zkusenosti.

tak rukou nahmatal, no a?
jako jestli to jo vadí, tak to vyndáš.

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 12:58
@Anonymní píše:
tak rukou nahmatal, no a?
jako jestli to jo vadí, tak to vyndáš.

a důvod anonymu?

LindaPraha
Extra třída :D 13459 příspěvků 07.03.17 12:59

My s tim problem nemeli. Ale kdyz vadi, tak muzes na tu chvili vyndat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 13:12
@ka2ka píše:
a důvod anonymu?

a co je tu komu do toho, jakou používám antikoncepci, jestli jí vůbec používám. A jestli jí partner hmatá při sexu nebo ne? :think:

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 13:18
@Anonymní píše:
a co je tu komu do toho, jakou používám antikoncepci, jestli jí vůbec používám. A jestli jí partner hmatá při sexu nebo ne? :think:

ale tyo antikoncepci nic nepíšeš

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 13:23
@ka2ka píše:
@Anonymní píše:
tak rukou nahmatal

Kelsey
Hvězda diskuse 44760 příspěvků 07.03.17 13:32

Jestli citil nebo nevim, ja mela vedlejsi ucinek po nuvaringu, bylo mi zle, mdlo, piskani v usich, migreny, mzitky pres ocima, navaly horka. Takze jsem ho po par dnech, ze to bylo nesnesitelne dat pryc.
Vymenila jsem to za naplasti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 13:36
@ka2ka
@ka2ka píše:

jsi to blbě pochopila. psala jsem, že nahmatal.

zanetka2
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 20:05

A kde se pise, ze se muze vytahnout na nejakou dobu? Ja jsem to rikala Dr. a ten se divil, proc bych to mela vytahovat? Otehotnet ted nechci.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49037 příspěvků 07.03.17 20:12
@zanetka2 píše:
A kde se pise, ze se muze vytahnout na nejakou dobu? Ja jsem to rikala Dr. a ten se divil, proc bych to mela vytahovat? Otehotnet ted nechci.

zkus návod. :kytka:

zanetka2
Povídálka 19 příspěvků 07.03.17 21:01

Uz to mam..

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >