Ceny kočárků v Polsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alenkas
Kecalka 171 příspěvků 22.02.10 21:30
Ceny kočárků v Polsku?

Ahoj maminky,
měla bych na vás ještě jeden dotaz.
Máte některá zkušenosti s nákupy kočárků na tržnicích v Polsku? O kolik jsou tak levnější než v českých kamenných obchodech?
My jsme dnes byli s manželem v prodejně v Týništi nad Orlicí, kde jsme si konečně prohlédli Dorjan Danny Sport 2010. Mohla jsem si ho tak přeměřit, vyzkoušet, prohlédnout korbičku i sporťák a hned jsem z něho byla opravdu nadšená :-). Korbička je opravdu prostorná (81 cm x 35 cm) a sporťák taky (90×35 cm). Hlavně ta sportovní nástavba mě nadchla, jak je nádherně vypracovaná :-). No hned jsem věděla, že už mám konečně jasno a že budeme kupovat tento kočárek a žádný jiný :-¨)
Jeho cena v tomto obchodě je 7900 Kč a právě proto mě zajímá, o kolik levněji se dá sehnat v Polsku? Pokud by to byl nějaký velký rozdíl, asi bychom se do Polska rozjeli, ale jinak ho nejspíš koupíme tady v té prodejně, která je od nás vzdálená 40 km a neměl by tady být problém s případnou reklamací.
Tak pokud tedy máte někdo zkušenosti s nákupy kočárků v Polsku a s rozdíly v cenách oproti našim prodejnám, tak mi prosím napiště.
Děkuji moc

Reakce:
Andrejka80
Povídálka 19 příspěvků 22.02.10 21:38
alenkas píše:
Ahoj maminky,
měla bych na vás ještě jeden dotaz.
Máte některá zkušenosti s nákupy kočárků na tržnicích v Polsku? O kolik jsou tak levnější než v českých kamenných obchodech?
My jsme dnes byli s manželem v prodejně v Týništi nad Orlicí, kde jsme si konečně prohlédli Dorjan Danny Sport 2010. Mohla jsem si ho tak přeměřit, vyzkoušet, prohlédnout korbičku i sporťák a hned jsem z něho byla opravdu nadšená :-). Korbička je opravdu prostorná (81 cm x 35 cm) a sporťák taky (90×35 cm). Hlavně ta sportovní nástavba mě nadchla, jak je nádherně vypracovaná :-). No hned jsem věděla, že už mám konečně jasno a že budeme kupovat tento kočárek a žádný jiný :-¨)
Jeho cena v tomto obchodě je 7900 Kč a právě proto mě zajímá, o kolik levněji se dá sehnat v Polsku? Pokud by to byl nějaký velký rozdíl, asi bychom se do Polska rozjeli, ale jinak ho nejspíš koupíme tady v té prodejně, která je od nás vzdálená 40 km a neměl by tady být problém s případnou reklamací.
Tak pokud tedy máte někdo zkušenosti s nákupy kočárků v Polsku a s rozdíly v cenách oproti našim prodejnám, tak mi prosím napiště.
Děkuji moc

Alenko, myslim si, že v tom zas takový cenový rozdíl nebude (určitě když k tomu připočteš dopravu). Jedna moje známá se tam po kočárkách koukala - je to teda už určitě rok zpátky- a bohužel se jí tam žádný nelíbil, protože tam neměli extra výběr. Ale hlavně, co by mě odrazovalo by byla možná reklamace a hlavně záruční servis. Přecejen koupit kočárek u nás a ještě k tomu v kamenné prodejně znamená nějakou záruku. Bála bych se toho a určitě bych do toho nešla… :kytka:
 Andrea

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 22.02.10 21:46

Rozdíl v ceně se opravdu vyrovná ceně cesty plus tomu, že v tržnici nemáš záruku. Sama jsem se tam kdysi po kočárcích koukala, pak jsem ovšem žádný z nich nekoupila, připadaly mi strašně těžké.

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 22.02.10 21:47

Děkuju Ti za odpověď :-).
No já si taky myslím, že je to kvůli té záruce a reklamaci asi určitě lepší kupovat tady u nás a nejspíš ho i v té prodejně, kde jsme dnes byli, objednáme. Tam nám paní prodavačka říkala, že je na kočárky 2 roky záruka, což je rozhodující. A myslím si, že i cena do 8000 Kč je pořád ještě pěkná a fakt asi nemá cenu jezdit kvůli tomu do Polska.
 Pa

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 22.02.10 21:50

Děkuju Ti za odpověď :-). S tou zárukou máš pravdu - tady v prodejně máme aspoň 2 letou záruku, zatímco z tržnice by to bylo asi horší. A jezdit kvůli tomu 100 km do Polska se nám tedy fakt nevyplatí, takže budeme objednávat tady v obchodě.
 Pa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.10 22:29

Jak v Polsku vychází kočárky cenově moc přehled nemám, jediné, co vím, že v Polsku mají jen roční záruku. Takže se určitě už kvůli dvouleté záruky vyplatí kupovat kočárek v ČR. :wink:

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 23.02.10 07:58

Aha, tak to jsem taky nevěděla, děkuju :-). No určitě ho radši budeme kupovat tady v ČR, už právě kvůli té záruce a reklamacím. Pa

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 23.02.10 09:39

ahoj pro zajimavost jsem klikla na polsky obchod a cena je asi 6300kc.. (1050zl) … http://www.bobosklep.pl/…-p-5623.html a tady muzes najit, kde se prodavaji http://www.dorjan.com.pl/punkty.html

pošta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.10 10:08
kočárek

No já jsem kupovala první kočárek před cca 4-mi lety přes internet a byla jsem dost zklamaná servisem. Kočárek nicméně odvozil již dvě děti a chystá se na třetí. Pořizovala jsem jej za 6900Kč plus doprava. O rok později stál už ten samý kočárek o 700Kč více, přesto jej kamarádka v Polsku koupila za 4900Kč. Rozdíl obrovský. Je třeba se kouknout na výrobce kočárku, zadat si vyhledávač v Polsku a najít nějaký kamenný obchod poblíž hranic, kde jej nabízejí. Zpravidla se dovíš i cenu přes internet, protože dnes je normální, že podobné prodejny mají i internetový prodej.

alenkas
Kecalka 171 příspěvků 23.02.10 14:52

Děkuju Ti moc za odkazy na polské stránky, jsi hodná. Aspoň už vím, kde je prodávají a že radši pojedeme do Klodzka, kde by ho měli mít. Pa

Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 28.02.10 00:31

Ahoj…já kupovala svůj kočárek Firkon tehdá v Klodzku ještě 8.měsíců před porodem a psali mi záruku 14dnů po porodu dle těhotenské průkazky hned na místě.Zátruku měli standartní jako v Čechách a když sem tam pak přijela s tím/měli sme tam cestu a v Čr sem ho nesehnala/, že se mi zlomilo upínání dostala sem ho zdarma i přesto,že už nebyl kočárek v záruce.Měli plno barev, úžasný výběr a cena 5400Kč s pláštěnkou.Tehdá u nás stáli nejlevnější 7 000Kč, tot pro srovnání před 5.roky a toto se moc nemění.A ted mají ještě hežčí kočárky než sem měla já…jinak ty kočárky prodávali u tržnice dole pod školou bylo to k nepřehlédnutí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >