Černá labuť - viděla některá z vás?

13496
2.3.11 22:56

Černá labuť-viděla některá z vás?

Videla nektera z vas tento film?
Ja si ho ted doma pustila,musim rict,ze miluji balet a proto se mi to moc libilo,Portman tam byla uchvacujici,ale nejak jsem nepochopila ten konec :nevim:
Co to mela s tou kuzi a co si to z ni vytahovala?Vim,ze Aronofsky se specializuje na rozklad tela a duse,ale fakt nevim co to melo znamenat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26470
2.3.11 23:34

Já teda musím říct, že se mi to vůbec nelíbilo. Nechápu ta vysoká hodnocení(ale pokud se někomu líbí balet, tak chápu že z toho pohledu to mohlo být zajímavé). Ale jsem asi vyjímka :mrgreen:
Ona se zapíchla a tekla ji krev, ne? Nevšimla jsem si, že by něco tahala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
2.3.11 23:47

Aha v te satne jo?
No ja to asi prehledla,jen jsem videla ten strep a nedoslo mi to no..
Ale predtim si tahala neco z tech ran na zadech..myslim teda.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26470
2.3.11 23:50

No v té šatně. Tak už si nepamatuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sepi
3.3.11 05:48

Me si Cerna Labut docela libila, ikdyz ten zaver byl takovej nejednoznacnej…jestli to byla pravda nebo zase nejaka jeji pomatena vize. Vykon, kterej Portman podala byl myslim hodnej oskara. Ja spis nechapu humbuk kolem Social Network. Podle me byly natoceny filmy, co si zaslouzily oceneni daleko vic… True Gritt zcela urcite, a za strih 127 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
Oliff1
3.3.11 06:54

Labut

Podle mě jí tam začínalo jakoby růst to černé peří (proměna v černou labuť) a to si vytahovala. Pak už měla přeci v té skoro závěrečné scéně ruce tím peřím obrostlé a tancovala s křídly.

• Nahlásit
  • Citovat
3113
3.3.11 07:36

Mě se to líbilo tak na 85% ,jak píše Sepi,také jsem moc nepochopila,co je tak úžasného na Social Network-u mě tak 70%. Ale holky mrkněte na King's speach(Králova řeč)
To se nám s manželem líbilo hrozně moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.11 07:41

REKLA BYCH, ZE SE TAK SZILA S TOU POSTAVOU CERNE LABUTE, ZE SE V NI TAK NEJAK PROMENILA VNITRNE, NA ZADECH JI ZACALO RUST TO PERI, PAK HO MELA VE FINALE VSUDE, BYLA TO JEJI VIZE SEBE SAME…ZE TU ROLI NAKONEC ZISKALA, PRESTALA BYT TOU HODNOU HOLCICKOU, TOU BILOU LABUTI, ZA KTEROU JI VSICHNI MELI A ZE TO DOKAZALA…KONEC JE OTEVRENY, BUD TO BYLA JEJI PREDSTAVA, PROTOZE TA LABUT SE VLATNE ZABIJE TIM SKOKEM A NEBO SE ZABILA Z TOHO POMATENI DOOPRAVDY, ALE TO ASI NEZJISTIME.....ME SE TO LIBILO DOST…FAKT NA 100%.....ALE TAK TO JE VEC NAZORU, KAZDOPADNE ZAJIMAVY FILM PO DELSI DOBE…

• Nahlásit
  • Citovat
2445
3.3.11 07:48

ahoj holky, mně se teda film líbil, můj názor je že byl v podstatě o tom, jak když člověk něco fanaticky žere, tak to občas psychika neunese. Takže ten film byl dle mého o schizofrenii, kdy se herečka natolik zžila se svou rolí, až věřila že je černou i bílou labutí a tyto dvě postavy se v ní hádaly o moc (což je jasná schizofrenie), jinak konec mi nepřišel nějak divnej, zkrátka v té šatně ve svém stavu zabodla sama sebe aniž by si to uvědomila a na jevišti se v ní probudila černá labuť, a spíš to dle mého bylo znázornění toho, jakou ona má vizi. Nemůžu říct, že je to film, kterej bych si zamilovala, ale hodnej oskara je, už jen za hereččin výkon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
3.3.11 07:54

ahoj holky ona byla schizofrenik.a nakonec zapichla sama sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
13496
3.3.11 08:57

diky vam vsem za odpovedi a anoynymni mas pravdu,vlastne na konci obrostla cernym perim..

Jinak na Kralovu rec take mrknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
3.3.11 08:58

Mě se to moc nelíibilo, ale možná i proto, protože jsem těhotná a pořád jsem se lekala.........je to psycho - drama, takže pokud je někdo fanouškem, tak se to líbit bude.Natalie zahrála jedinečně, taky dostala za tu roli oskara pár dnů nazpět,ale asi jsem hloupá blondýna,ale pointa filmu mi někam utekla:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
3.3.11 09:35

Propíchla se střepem ze zrcadla v šatně. V jejích představách ho zabodla do Veroniky…Přece si pak myslela, že ji zabila,ale když se podívala do koupelny tak zjistila, že tam žádná mrtvola není a že vlastně zabila sebe. A pak si vytáhla ten střeb z břicha… Já nevím jestli se mi to líbilo nebo ne. Hned po zhlédnutí jsem si říkala, že to byla hrozná kravina, ale pak mě nutilo o tom furt přemýšlet. Přinejmenším hooodně zajímavé. Asi na to kouknu ještě jednou. Ale není to film pro davy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
3.3.11 11:28

Tak teď jsem dokoukala,moooc se mi to líbilo.

řekla bych že se přeměnila vnitřně na tu černou labuť jak psala anonymní :wink: A z toho tlaku celkově jí přeskočilo…teď je otevřený konec.Byla to její další představa?Nebo se akt zapíchla tím střepem :wink:

A mám dojem že si myselela,že zapíchla tu Lili a ne Veroniku 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
3.3.11 12:21

holky..a kde na to koukáte když to běží teprve v kinech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama