Nevíte jméno italského seriálu?

13211
2.3.11 18:23

Nevíte jméno Italského seriálu?

Ahoj holky,
už dlouho se snažím rozpomenout, jak se jmenuje jeden italský sirál.
Nepamatuju si přesně, kolik měl dílů, ale tuším cca kolem 8? Plus mínus.
Já si vlastně toho moc nepamatuju celkově, jen že v tom filmu měli děti Kiaru a Marka - hlavní hrdinka byla tuším doktorka, měla problémy s alkoholem a v jednom z dílů potratila. A někdy ke konci hrozilo, že zmiňované děti málem uhořely v takové dřevěné chýši (nebo jen jedno?).
Bylo to strašně krásné a ráda bych to někde sehnala, ale potřebuju k tomu znát jméno :-? .

Myslíte, že jste to některá viděla?
Vím, ten popis děs a hrůza :oops: , ale na víc si nepamatuju :think: :lol: .
Tak snad je tu nějaký supr Sherlock :kytka: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
2.3.11 18:29

Moje mamka říká, že si to pamatuje, ale název nezná, jen že se hlavní hrdinky jmenovala Chiara (Kjára se to čte). Zkus vyhledavač..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
2.3.11 18:29

neporadím ti…ale ještě se můžeš zeptat na
www.fdb.cz

tam se dost věcí dohledá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
2.3.11 18:41

To vypadá že je ono http://www.csfd.cz/…spezzata-la/

• Citovat
  • Upravit
10017
2.3.11 19:05

Ano Vitezstvi lasky, Chiara byla tusim detska psycholozka nebo neco takoveho a deti mit nemohla, nebo s tim mela velke problemy, nebyly deti adoptovane :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.11 19:58

Ale jednou snad byla tehotna, a prepadli ji v podzemni garazi, nasledkem cehoz potratila ? :think:
Jestli je to ono, tak to bylo moc hezky, i kdyz mozna, ze je to uz zkreslene dobou, tohle tedy davali pred 15ti lety. Nekdy, kdyz clovek neco vidi po dlouhe dobe, tak uz ma na vec jiny nazor.

Ja bych si zase prala, aby opakovali celou Chobotnici…myslim, ze synovi 15letymu by se to libilo. Corado Cattani … proc ho nedavaji ? Takovej ten padouch - to byl Tano Caridi, zejo? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
2.3.11 20:00

VÍTĚZSTVÍ LÁSKY - mám doma knížku a je perfektní, seriál či dvoudílný film jsem neviděla…

Chiara - v domácnosti nemohla otěhotnět, otěhotněla v době kdy manžel měl poměr v práci, tak šla na potrat a rozvedli se

Marko - jeho poměr-kolegyně z práce otěhotněla, ale nějak to psych. nedávala, on s ní žil, měli holčičku, matka pak zemřela a dítko mělo z toho psych. problém a Marko si s ní nevěděl rady

Chiara poté pracuje jako dětský psycholog a k ní se dostane tahle holčička…

Příspěvek upraven 02.03.11 v 20:04

• Nahlásit
  • Citovat
777
2.3.11 20:02
nakukovatelka píše:
Ale jednou snad byla tehotna, a prepadli ji v podzemni garazi, nasledkem cehoz potratila ? :think:
Jestli je to ono, tak to bylo moc hezky, i kdyz mozna, ze je to uz zkreslene dobou, tohle tedy davali pred 15ti lety. Nekdy, kdyz clovek neco vidi po dlouhe dobe, tak uz ma na vec jiny nazor.Ja bych si zase prala, aby opakovali celou Chobotnici…myslim, ze synovi 15letymu by se to libilo. Corado Cattani … proc ho nedavaji ? Takovej ten padouch - to byl Tano Caridi, zejo? :lol:
Úplně slyšim tu ůvodní melodii :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.11 20:04
bekky píše:
nakukovatelka píše:
Jestli je to ono, tak to bylo moc hezky, i kdyz mozna, ze je to uz zkreslene dobou, tohle tedy davali pred 15ti lety. Nekdy, kdyz clovek neco vidi po dlouhe dobe, tak uz ma na vec jiny nazor.Ja bych si zase prala, aby opakovali celou Chobotnici…myslim, ze synovi 15letymu by se to libilo. Corado Cattani … proc ho nedavaji ? Takovej ten padouch - to byl Tano Caridi, zejo? :lol:
Úplně slyšim tu ůvodní melodii :pankac:

Ja taky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
2.3.11 22:20

Ježííš, holky, já věděla, že to dáte :dance: :palec: :lol: . Díííky :kytka: .
Ano ano… Vítězství lásky!
Teď ještě vyšmejdit, jestli se to dá někde stáhnout nebo koupit :think: .
Hrozně ráda bych to po letech viděla, tehdá se mi to moc moc líbilo :palec: .
Aha tak jména dospělých jsem si spletla se jmény dětí, nevadí… :-D.

A po Chobotnici toužím už dlouho.. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
3.3.11 19:04

Jé, holky to je super, na tenhle seriál jsem taky koukala a moc se mi líbil. Úplně už jsem na něj zapomněla, to jsem ráda, že jsem si ho tady připomněla :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
3.3.11 19:30

Nedalo mi to a od včera jsem si vytáhla knížku Vítětství lásky :lol: a čtu…

• Nahlásit
  • Citovat
10.1.12 23:47

Nevite nekdo, kam zmizela Chobotnice ? :think: Davali ji ted na Barrandove, v poslednich dvou nebo trech tydnech uz v tom byl pekny maglajz - dali pred ni tu serii komedii o Nosacich :roll: , takze Chobotnice zacinala nekdy pred pulnoci … a ted koukam, ze zmizela uplne :think: (uz minuly tyden nebyla).
Vzdyt preci jeste nemohla skoncit, sotva se tam objevil Tano Caridi a ten tam mel vyraznou roli v dalsim deji, a nakonec prece Cattaniho zabili :think: Ted to skoncilo uplne v polovine deje :(
Jsem se tesila 20 let a ted tohle :mrgreen: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
10.1.12 23:53

Vítězství lásky byl moc hezkej seriál…

• Nahlásit
  • Citovat
byron
10.1.12 23:53

Chobotnici dali an úterý ne? ted je to zmatený, vždyt to ještě není snad ani ve třetině ne?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama