Černá stolice - čím to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika Nika
Stálice 87 příspěvků 01.11.18 16:28
černá stolice

Ahojki, poradí mi někdo.
Malý 8.měsíců má už druhy den úplně černou stolici, tvrdé bobky. Čím to může být? Mam raději jít zitra k dr. Děkuji, treba si tím někdo prosel.

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2598 příspěvků 344 inzerátů 01.11.18 16:30

černá stolice bývá z přebytku železa, na změkčení pomůže třeba kompot, banán, prostě vláknina.

Tableta
Závislačka 4232 příspěvků 01.11.18 16:42

Banán rozhodně stolici nezměkčí. To spíš švestky, meruňky a ne tepelně upravená mrkev.
Jinak takhle stolici barví například borůvky.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11530 příspěvků 01.11.18 16:48

Neměl borůvkovou presnidavku? Nebo repu? Oboje toto rado děla

Monika Nika
Stálice 87 příspěvků 01.11.18 17:07

Měl červenou řepu myslíte že je to tím?Naposledy mel po řepě červenou stolici, tak ne to ani nenapadlo

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11530 příspěvků 01.11.18 17:25

@Monika Nika starší to měl po řepě. Pak jsem mu ji i přestala dávat, ne kvůli barvě, ale hrozne ho ucpavala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >