Černá stolice - čím to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika Nika
Stálice 87 příspěvků 01.11.18 16:28
černá stolice

Ahojki, poradí mi někdo.
Malý 8.měsíců má už druhy den úplně černou stolici, tvrdé bobky. Čím to může být? Mam raději jít zitra k dr. Děkuji, treba si tím někdo prosel.

Reakce:

smudlinky
Závislačka 2552 příspěvků 347 inzerátů 01.11.18 16:30

černá stolice bývá z přebytku železa, na změkčení pomůže třeba kompot, banán, prostě vláknina.

Uživatel je onlineTableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 01.11.18 16:42

Banán rozhodně stolici nezměkčí. To spíš švestky, meruňky a ne tepelně upravená mrkev.
Jinak takhle stolici barví například borůvky.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10456 příspěvků 01.11.18 16:48

Neměl borůvkovou presnidavku? Nebo repu? Oboje toto rado děla

Monika Nika
Stálice 87 příspěvků 01.11.18 17:07

Měl červenou řepu myslíte že je to tím?Naposledy mel po řepě červenou stolici, tak ne to ani nenapadlo

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10456 příspěvků 01.11.18 17:25

@Monika Nika starší to měl po řepě. Pak jsem mu ji i přestala dávat, ne kvůli barvě, ale hrozne ho ucpavala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >