Červená špička penisu u 16měsíčního

Anonymní
6.8.13 12:46

Červená špička penisu u 16 měsíčního

Moc prosím o radu. Na roční prohlídce doktorka kontrolovala synovi předkožku a ptala se jestli se alespoň rozevírá. Tak jsem jí řekla, že vůbec, že to má úplně slepené a při močení se mu nafukuje. Chtěla nás poslat na urologii, ale to jsem odmítla, že to vidím jako krajní řešení. Tak mu napsala mastičku. Ve 14 měsících jsem začala mazat a mazala jsem 6 týdnů. Předkožka se začala uvolňovat, ale úplně přetáhnout ještě nejde, je rozevřená tak na 3mm.
Ale nyní má syn červenou špičku a bojím se aby nedostal nějaký zánět.
Poradíte mi, prosím, jak postupovat? Stahovat co to jde, nějak vymývat, mazat něčím? Vůbec nevím jaký postup je správný a nechci nic zanedbat. Moc děkuji.
Za anonym se omlouvám, ale každý nemusí vědět čí syn mám červeného pinďoura :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8739
6.8.13 12:53

Hm…to je blbe. chapu, ze urolog je pro tebe krajni zalezitost, ale odpovedela sis vlastne sama. to, ze nejde pretahnout zrejme zpusobilo infekci, jelikoz se mu tam hromadi bakteie a vymyt to proste nejde. zkus jeste nejake koupele v rebricku nebo hermanku, jestli to pomuze na ten zanet. ale s takovou se to myslim bude opakvat :(. preji brzke zvladnuti problemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.13 12:59

A nemůže ta špička být červená právě tou mastičkou. Pokud vím, dává se na to kortikoidní mastička a to je pěknej neřád :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 13:13

Já právě nevím, přestala jsem mazat minulé pondělí. Mohlo by to být z toho?
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 13:22

Hele náš syn má to samé, nijak to nehodláme řešit, jemu to problémy nezpůsobuje, však on si ho přetáhne sám. Jenom doktorka mu ho přetáhla na 18timěsíční prohlídce a potom mu taky hrozně zrudla špička, namazala jsem to framykoinem a druhý den OK. Řekla bych, že ho má prostě zhmožděného, jak se ho snažíš přetahovat. Tak namaž něčím na zklidnění a nech ho bejt :lol: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.8.13 13:25

Asi jo. Já jenom mám strach aby se mu to zase neslepilo, jinak bych to neřešila. A čím na zklidnění, Bepanthen může být?
To je hroznýho sra… s jedním pinďourem :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
13679
6.8.13 13:49

Pokud máš framykoin, namaž to tím. Může to být začínající zánět. Pokud nemáš framykoin, zkusila bych ten řepík (koupel). A větrat, nebýt v plínce.
Jinak zánět se může dostat i když předkožka přetáhnout jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8739
6.8.13 14:04

@roomci to samozrejme, ale pokud se dodrzuji hygienicka pravidla, tak se zanet pod predkozku dostat nemuze. je to zpravidla zpusobene tim, ze nejde predkozka vyplachnout a omyt. pracovala jsem s takovymi detmi a je dobre, ze to pani resi!
jinak zakrok je neprijemny, ale pri opakovanych zanetech to urcite reste dal!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13679
6.8.13 14:13

@Térouš tak syn prodělal malý zánět i když přetáhnout šlo, myli jsme každý den a byl celý den bez plínky (jen na spaní plínku měl)… :think: Pomohl právě Framykoin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2543
6.8.13 19:55

Trochu se vetřu s dotazem, Framykoin je na předpis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13679
6.8.13 20:42

@wewa nám ho dala Dr.,myslím, že na předpis je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2543
6.8.13 20:47

@roomci děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8739
6.8.13 22:03
  • Nahlásit