Červené očičko

2857
13.6.06 08:24

Červené očičko

ahojky

ráda bych se poradila. Synek má už asi měsíc červené bělmo u jednoho očička (jen vnitřní strana - od duhovky k nosu). Jenou je to horší jednou lepší… nějak jsem tomu nevěnovala pozornost, mě to dělá taky… z únavy nebo z nevyspání…ale ted poslední dva dny je to spíš horší. Včera jsem mu tam kápla optalmo septonex… a ráno to bylo spíš nejhorší než nejlepší:o)

Zánět spojivek… to by měl snad červené oči obě, protože si drhne nos i oči… a určitě by to přenesl.. navíc ho měl před měsícem a půl když byl nemocný a vypadalo to jinak

tak prostě nevím… dr má dovču tak jsem se chtěla zeptat jestli jste neměli neco podobného…

PS: venku nenosíme ani brýle ani klobouček… musela bych mu je přibít na halvu… ale snažím se být ve stínu a pořád přehazuju rukojet aby mu nesvítilo do očí..

možná to začlo od doby kdy chodíme na písek… ale nechodíme tam každej den na očičko to vliv nevá.....

dík za nějaký tip:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
13.6.06 08:36

Mako

sese nez Ophtalmoseptonex pouzij Ophtal roztok. a vyplachuj ocko
Dobry jsou kapicky Visine, ale nevim od kolika let to je, spis bych se poradila s doktorkou........ale muze se klidne jednat i o zanet…nehnisa mu ocko?

k

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
13.6.06 09:18

Podle toho, jak to popisuješ, je to prasklá cévka. Pochopila jsem to dobře :?: . No, já bych s tím k dr. určitě šla, obzvlášť, pokud to má už delší dobu. Neměl rýmu? Ty cévky v oku praskají při rýmě zvýšeným tlakem, který tam vytváří právě ta rýma. Jednou jsem měla takhle popraskané jedno oko. Na vyšetření jsem si radši došla. Dostala jsem nějaké kapičky a léky na snížení tlaku v očích. Nevím, jak by to bylo u dítěte, ale dr. bych zkrátka navštívila.
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
13.6.06 09:23

ahojky

jo právě že rýmu měl… a očičko nehnisá, nikam se to nerozšiřuje… tak super… zajdu k té dr. dívala jsem se a zítra už by tam měla bejt, tak pak písnu rozřešení:o)

díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1436
13.6.06 10:36

Maka moze mat kludne aj alergicky zapal, trie si to ocko?
Nas maly to mal v egypte, dostal tam na to nejake svinstvo (antibiotika+kortikoidy) to mu sice pomohlo, ale po vy:,–(eni to mal zase. Uz som bola uplne hotova, strasne si to suchal, budilo ho to zo spania. Tak som mu tam zacala kvapkat moje mlieko a za 1 den bolo po problemoch. Ale nepametam, si ci este kojis, tak ak uz nie, tak povazuj radu za bezpredmetnu :-)
No a objavila som od mojej oblubenej homeo firmy heel, ze robi aj nejake kvapky na zapal oci, este som to neskusala, ale ak sa to malemu zopakuje, tak ich kupim a pouzijem.
Mne ten dr. vravel, ze to byva sezonne a ze je to bezne na jar. Ale je fakt, ze maly mal obe oci cervene, zacalo to 1 a potom sa pridalo aj 2. Hnis tam nemal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama