Reklama

Česká pošta - dopis na Valentýna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tulkakantnerova
Povídálka 20 příspěvků 10.02.17 11:45
Česká posta-dopis na valentýna

Pěkný den,
Nemám zkušenosti s českou poštou tak mi napadlo se zeptat.
Jedu na pryč na jarní prázdniny a napadlo mi že bych poslala dopis poštou příteli, ale nevím kdy ho poslat. Když ho dám dnes do schránky dojde až 14.2?
Bydlí odemě 30km (nevim zda vzdálenost hraje roli.)
Děkuji za odpověď :)

Reklama

Reakce:

Salorka
Závislačka 4184 příspěvků 6 inzerátů 10.02.17 11:46

Podle mě, když ho dáš dnes, bude ve schránce zítra nebo pondělí.

Halibar
Kelišová 6359 příspěvků 10.02.17 11:47

@tulkakantnerova nedá se zeptat na poště, jestli by to nedoručili ten a ten den? Žiju v Německu a tady to jde a už jsem to i udělala (ne na Valentýna, ale udělala). Nic to nestojí.

Uživatel je onlineNowuka2
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 10.02.17 11:47

Poslala bych to s garantovaným doručením do druhého dne, a to 13/2.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 12:15
@Nowuka2 píše:
Poslala bych to s garantovaným doručením do druhého dne, a to 13/2.

LOL. česká pošta a garantované doručení. jestli to funguje jako balík do ruky, tak potěš koště. :lol: :lol: :lol:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 10.02.17 12:20

Jo holka, poslala bych ho dneska, měl by dorazit, ale u České pošty nikdy nevíš, co se stane, já na jeden dopis čekám už druhý týden :pankac:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 10.02.17 12:21

Dle mých zkušeností s dopisy bych poslala 13. dopoledne. Na garantované doručení bych se vybodla - jen připlácíš za něco, co funguje jako běžné doručení (to znamená 100% spoleh na to není).

Tichošlápek
Echt Kelišová 9633 příspěvků 10.02.17 12:27

U nás občas doručí hned druhy den a občas taky za týden. Zatím jsem nepřišla na to, jaký je v tom systém. Poslala bych také se službou doručení do druhého dne

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 10.02.17 12:33

@Tichošlápek Já mám tu zkušenost, že běžně dopisům trvá 1 den. Jednou jedinkrát jsem chtěla mít jistotu, že dojde další den, tuto službu jsem si připlatila - výsledkem bylo, že to dopisu trvalo 3 dny. Takže u mě kontraproduktivní.

mischelinka
Kelišová 6509 příspěvků 10.02.17 12:56

Zkušenosti s poštou jsou takové, že bych radši zajela těch 30km a dopis vhodila do schránky osobně. Na poště nic nefunguje 100%. Ale tak pokud ho pošleš dnes, tak +-kolem Valentýna by u přítele být mohl

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama