V 50 na kamion

Anonymní
9.2.17 12:37

V 50 na kamion

Prosím ženy připadá vám normání nastoupit v 50 letech na kamion? Sice doma 1× týdně ale vždy jen 24 hodin, další týden 48 a další 72. Asi bych si měla říct skoro po 30 letech není špatné si od sebe odpočinout ale jsem z toho uplně rozhozená 8o. Dceru máme v pubertě a tak mám nějak strach že budu na vše sama, protože jsem prostě zvyklá, že jsme 2, střídáme se atd. atd.
Je to možná směšné protože určitě hodná z vás má malé děti a jsou samy. Jen se chci spíše zeptat jak jste si zvykli ve vyšším věku být najednou sama a vše sama řešit.
Omlouvám se za anonym..je zde moc známých

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

194
9.2.17 13:00
@Anonymní píše:
Prosím ženy připadá vám normání nastoupit v 50 letech na kamion? Sice doma 1× týdně ale vždy jen 24 hodin, další týden 48 a další 72. Asi bych si měla říct skoro po 30 letech není špatné si od sebe odpočinout ale jsem z toho uplně rozhozená 8o. Dceru máme v pubertě a tak mám nějak strach že budu na vše sama, protože jsem prostě zvyklá, že jsme 2, střídáme se atd. atd.
Je to možná směšné protože určitě hodná z vás má malé děti a jsou samy. Jen se chci spíše zeptat jak jste si zvykli ve vyšším věku být najednou sama a vše sama řešit.

A co spis aby manzel sel jezdit tam kde kazdy den doma bude :-) nebo max. 2× tydne v tom prespat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2517
9.2.17 13:05

Tak já A co myslíš tím řešitbych řekla, že to bude záhul spíš protoho chlapa, ne? Než pro tebe. Mně chlap jezdí domů jenom na víkendy, přes týden jsme s dcerou samy, od jejích rří let. Zvykla jsem si, a vyhovuje mi to, mám svůj klid, nemusím vařit :mrgreen:.
Jo, taky jsem ve vyšším věku, tím spíš mi to přijde v pohodě, na začátku vztahu a čerstvě zamilovaná třeba by mi to připadalo horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2517
9.2.17 13:06

Pardon, nějak se mi to tam pomíchalo, ty věty na začátku příspěvku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27076
9.2.17 13:10

Já si na to nezvykla nikdy. Můj jezdil kvůli hypo. Týden až 10 dní pryč, pak dva dny doma. Někdy ani to ne, akorát se vyspal, nabral prádlo, jídlo a zase tradá. Plácali jsme to cca 13 let. Já se těšila, že až bude zaplacená hypo, tak s tím sekne, jak sliboval. Omyl. Sice už nejezdí mkd ale jen vnitro, no ale stejně ho nevidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maddi-Jane
9.2.17 13:10

Nepřijde mi to divné, a dcera v pubertě se snad o sebe dokáže postarat jakž takž ne?

• Citovat
  • Upravit
Tattiana
9.2.17 13:15
@micta píše:
Já si na to nezvykla nikdy. Můj jezdil kvůli hypo. Týden až 10 dní pryč, pak dva dny doma. Někdy ani to ne, akorát se vyspal, nabral prádlo, jídlo a zase tradá. Plácali jsme to cca 13 let. Já se těšila, že až bude zaplacená hypo, tak s tím sekne, jak sliboval. Omyl. Sice už nejezdí mkd ale jen vnitro, no ale stejně ho nevidíme.

No to vnitro mi příjde jako strašná honička, můj s tím seknul …

@Anonymní píše:

S větší dcerou je to v pohodě, věřím, že tu samotu zvládnete obě…
My měli děti 9 a 2roky…

• Nahlásit
  • Citovat
9.2.17 13:15

Být na tvém místě, tak jsem rád, že manžel chce mít práci a rodinu zajistit.
Taky ho to může bavit, ikdyž uvidí ze světa jen dálnice, sklady a podnikové areály.
Prostě - myslím, že bys mu měla dát možnost to zkusit. Třeba ho to nakonec bavit nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27076
9.2.17 13:19

@renap a ženská nemá záhul? Do školky, školy -sama do práce, odpoledne to samé kolečko při vyzvedávání dětí +nákupy atd. Já teda měla hoňky pěkný. Na vše jsem byla sama, pomoc nebo hlídání žádné. Bydlíme v baráku, takže ještě ke všemu práce s topením, skládání uhlí… no mohla bych pokračovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27076
9.2.17 13:23

@ivik21 mojeho nedonutilo s tím seknout ani pořízení mimina. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.17 13:24
@Anonymní píše:

Manžel začal v září, skoro denně byl ale doma. Za dva měsíce dostal infarkt :roll: (špatná strava, nevyspání, stres… ) Teď jezdil měsíc měla jsem ohromné nervy. Teď jsem řekla buď práce doma nebo rozvod, tak je doma

• Nahlásit
  • Citovat
10565
9.2.17 13:27

Muj manzel jezdi co se zname a jezdil i pred tim, takze ja to brala od zacatku, ze to tak je, nyni ma svoji vlastni soupravu. Je pravda, ze o vse se staram ja, je to hodne hodně zvyku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.17 13:27
@Baruberu píše:
A co spis aby manzel sel jezdit tam kde kazdy den doma bude :-) nebo max. 2× tydne v tom prespat :-)

Bude jezdit zahraničí Itálie, španělsko tak to nejde takto a vím, že řeším asi blbosti no..jen nevím proč mě napadají takové hrozné věci jako co když mi něco, bude, budu nemocná a co dcera 13 let atd. Pořád se mi ty myšlenky točí hlavou, protože rodiče jsou již staří a zbytek rodiny daleko…no moc to prožívám vím..děkuji za „kopnutí do hlavy“ od rodin co takto žijou dlouho

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.2.17 13:29
@Maddi-Jane píše:
Nepřijde mi to divné, a dcera v pubertě se snad o sebe dokáže postarat jakž takž ne?

Ale jo jasně dokáže já vím, jen já jsem osvč práci celkem dlouho sice jak si naplánuju ale i tak..je to o zvyku já vím i tom že jsem mohla říct příjdu později, mám ještě klienta atd. atd.Je to zvyk vím, dcera je šikovná ale nechci ji nechávat pořád samou. Ale zvyknu si vím…

• Nahlásit
  • Citovat
6390
9.2.17 13:30

:nevim: Dcera už dozor nepotřebuje a na kamionu si pravděpodobně vydělá mnohem, mnohem víc ne? Já bych do toho po xx letech vztahu šla. Ze začátku ne, protože by mi ten druhý prostě chyběl. Natož u malých dětí, to vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama