Reklama

V 50 na kamion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 12:37
V 50 na kamion

Prosím ženy připadá vám normání nastoupit v 50 letech na kamion? Sice doma 1× týdně ale vždy jen 24 hodin, další týden 48 a další 72. Asi bych si měla říct skoro po 30 letech není špatné si od sebe odpočinout ale jsem z toho uplně rozhozená 8o. Dceru máme v pubertě a tak mám nějak strach že budu na vše sama, protože jsem prostě zvyklá, že jsme 2, střídáme se atd. atd.
Je to možná směšné protože určitě hodná z vás má malé děti a jsou samy. Jen se chci spíše zeptat jak jste si zvykli ve vyšším věku být najednou sama a vše sama řešit.
Omlouvám se za anonym..je zde moc známých

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Baruberu
Kecalka 190 příspěvků 09.02.17 13:00
@Anonymní píše:
Prosím ženy připadá vám normání nastoupit v 50 letech na kamion? Sice doma 1× týdně ale vždy jen 24 hodin, další týden 48 a další 72. Asi bych si měla říct skoro po 30 letech není špatné si od sebe odpočinout ale jsem z toho uplně rozhozená 8o. Dceru máme v pubertě a tak mám nějak strach že budu na vše sama, protože jsem prostě zvyklá, že jsme 2, střídáme se atd. atd.
Je to možná směšné protože určitě hodná z vás má malé děti a jsou samy. Jen se chci spíše zeptat jak jste si zvykli ve vyšším věku být najednou sama a vše sama řešit.

A co spis aby manzel sel jezdit tam kde kazdy den doma bude :-) nebo max. 2× tydne v tom prespat :-)

renap
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 09.02.17 13:05

Tak já A co myslíš tím řešitbych řekla, že to bude záhul spíš protoho chlapa, ne? Než pro tebe. Mně chlap jezdí domů jenom na víkendy, přes týden jsme s dcerou samy, od jejích rří let. Zvykla jsem si, a vyhovuje mi to, mám svůj klid, nemusím vařit :mrgreen:.
Jo, taky jsem ve vyšším věku, tím spíš mi to přijde v pohodě, na začátku vztahu a čerstvě zamilovaná třeba by mi to připadalo horší.

renap
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 09.02.17 13:06

Pardon, nějak se mi to tam pomíchalo, ty věty na začátku příspěvku.

micta
Generální žvanilka 23372 příspěvků 09.02.17 13:10

Já si na to nezvykla nikdy. Můj jezdil kvůli hypo. Týden až 10 dní pryč, pak dva dny doma. Někdy ani to ne, akorát se vyspal, nabral prádlo, jídlo a zase tradá. Plácali jsme to cca 13 let. Já se těšila, že až bude zaplacená hypo, tak s tím sekne, jak sliboval. Omyl. Sice už nejezdí mkd ale jen vnitro, no ale stejně ho nevidíme.

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:10

Nepřijde mi to divné, a dcera v pubertě se snad o sebe dokáže postarat jakž takž ne?

ivik21
Neúnavná pisatelka 19978 příspěvků 09.02.17 13:15
@micta píše:
Já si na to nezvykla nikdy. Můj jezdil kvůli hypo. Týden až 10 dní pryč, pak dva dny doma. Někdy ani to ne, akorát se vyspal, nabral prádlo, jídlo a zase tradá. Plácali jsme to cca 13 let. Já se těšila, že až bude zaplacená hypo, tak s tím sekne, jak sliboval. Omyl. Sice už nejezdí mkd ale jen vnitro, no ale stejně ho nevidíme.

No to vnitro mi příjde jako strašná honička, můj s tím seknul …

@Anonymní píše:

S větší dcerou je to v pohodě, věřím, že tu samotu zvládnete obě…
My měli děti 9 a 2roky…

Premek_Orac
Závislačka 4212 příspěvků 09.02.17 13:15

Být na tvém místě, tak jsem rád, že manžel chce mít práci a rodinu zajistit.
Taky ho to může bavit, ikdyž uvidí ze světa jen dálnice, sklady a podnikové areály.
Prostě - myslím, že bys mu měla dát možnost to zkusit. Třeba ho to nakonec bavit nebude.

micta
Generální žvanilka 23372 příspěvků 09.02.17 13:19

@renap a ženská nemá záhul? Do školky, školy -sama do práce, odpoledne to samé kolečko při vyzvedávání dětí +nákupy atd. Já teda měla hoňky pěkný. Na vše jsem byla sama, pomoc nebo hlídání žádné. Bydlíme v baráku, takže ještě ke všemu práce s topením, skládání uhlí… no mohla bych pokračovat.

micta
Generální žvanilka 23372 příspěvků 09.02.17 13:23

@ivik21 mojeho nedonutilo s tím seknout ani pořízení mimina. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:24
@Anonymní píše:

Manžel začal v září, skoro denně byl ale doma. Za dva měsíce dostal infarkt :roll: (špatná strava, nevyspání, stres… ) Teď jezdil měsíc měla jsem ohromné nervy. Teď jsem řekla buď práce doma nebo rozvod, tak je doma

Jindřiš
Extra třída :D 10447 příspěvků 09.02.17 13:27

Muj manzel jezdi co se zname a jezdil i pred tim, takze ja to brala od zacatku, ze to tak je, nyni ma svoji vlastni soupravu. Je pravda, ze o vse se staram ja, je to hodne hodně zvyku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:27
@Baruberu píše:
A co spis aby manzel sel jezdit tam kde kazdy den doma bude :-) nebo max. 2× tydne v tom prespat :-)

Bude jezdit zahraničí Itálie, španělsko tak to nejde takto a vím, že řeším asi blbosti no..jen nevím proč mě napadají takové hrozné věci jako co když mi něco, bude, budu nemocná a co dcera 13 let atd. Pořád se mi ty myšlenky točí hlavou, protože rodiče jsou již staří a zbytek rodiny daleko…no moc to prožívám vím..děkuji za „kopnutí do hlavy“ od rodin co takto žijou dlouho

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:29
@Maddi-Jane píše:
Nepřijde mi to divné, a dcera v pubertě se snad o sebe dokáže postarat jakž takž ne?

Ale jo jasně dokáže já vím, jen já jsem osvč práci celkem dlouho sice jak si naplánuju ale i tak..je to o zvyku já vím i tom že jsem mohla říct příjdu později, mám ještě klienta atd. atd.Je to zvyk vím, dcera je šikovná ale nechci ji nechávat pořád samou. Ale zvyknu si vím…

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 09.02.17 13:30

:nevim: Dcera už dozor nepotřebuje a na kamionu si pravděpodobně vydělá mnohem, mnohem víc ne? Já bych do toho po xx letech vztahu šla. Ze začátku ne, protože by mi ten druhý prostě chyběl. Natož u malých dětí, to vůbec.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama