Reklama

Jaké znamení v manželství :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malyprinc12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:06
Jaké znamení v manželství :)

Ženy, jaká jste znamení s partnerem? Jaký máte názor a zkušenosti s kozorohy (ať vy nebo partner)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:08

Panna+skopec, funguje to na 100%.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 09.02.17 10:09
@malyprinc12 píše: Ženy, jaká jste znamení s partnerem? Jaký máte názor a zkušenosti s kozorohy (ať vy nebo partner)

Jsme Váhy a Blíženec a je to skvělý :palec:
S kozorohy zkušenost nemám.

Jarka K
Závislačka 3912 příspěvků 09.02.17 10:12

Můj manžel má dobré zkušenosti s kozorohem (jsem to já :mrgreen: )
jinak si myslím, že řešit znamení je blbost :mavam:

BonnieD
Kecalka 431 příspěvků 09.02.17 10:23

@malyprinc12 Kozoroh + Panna a super :palec: Já jsem kozoroh a pár kozorohů mám i v práci a jsme všichni takoví dobrosrdeční empatičtí ťuldové se mi zdá :nevim: Neznám zákeřného kozoroha…

770982
Povídálka 37 příspěvků 09.02.17 10:27

Já jsem Blíženec, manžel Váhy a klape to. Kozoroh je švagr a nic moc teda, nemohla bych s ním být…tím neříkám, že je takový každý ;)

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 09.02.17 10:27

Vodnář a beran funguje nečekaně dobře :) Zato vodnář se střelcem by měl být skoro ideál a byla to katastrofa. Věřte pak horoskopům :D

peta81
Ukecaná baba ;) 2018 příspěvků 09.02.17 10:42

@malyprinc12 vodnar s bykem a jsme spokojeni spoustu let, krasne se doplnujeme. ja si litam v oblacich a chlap me vzdy pevne pritahne zpatky na zem :lol:
kozorohy ja moc nemuzu, jsou na me dost sobecti, arogantni, cilevedomi a me to irituje :nevim:
ale clovek to musi brat s nadhledem, horoskopy a znameni jsou fajn vec, ale vetsinou si tam kazdy najde to, co zrovna chce :lol:

Alex Adrian
Závislačka 2578 příspěvků 09.02.17 11:35

@malyprinc12 Manžel kozoroh, já rak. On neuvěřitelnej klidǎs, já horká hlava - ideální kombinace :mrgreen:
Lepšího chlapa jsem si nemohla vybrat :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 12:59

Kozoroh a beran (já kozoroh) a skřípe to. Dvě rohatá znamení jsou asi problém.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 09.02.17 13:02
@Anonymní píše:
Kozoroh a beran (já kozoroh) a skřípe to. Dvě rohatá znamení jsou asi problém.

Nene, kozoroh a býk jsou OK. :lol: Problém je jen s beranem. :mrgreen:

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 09.02.17 15:54

Ja beran, manžel byk, syn kozoroh..no občas ty kopyta litaji :mrgreen:

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 09.02.17 19:44

Jsem vášnivý a výbušný štír, muž je hodná ryba. Oba jsme vodní znamení, pasujeme k sobě dokonale :mrgreen:
Já tu plachou rybku vždycky chytnu za ploutev a stáhnu jej do většího temna a hloubky a ukážu mu, že může být vždy ještě hůř. :kytka:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 07:43

Já beran, exmanžel ryby. Nehodili jsme se k sobě.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1016 příspěvků 10.02.17 08:08

Já blíženec, partner střelec. Když koukám na denní % vyrovnání, většinou jsme v mínusu, nebo do 50%(nikdo není většinou 100pro, ale zatím nám to už 6 let klape a plánujem budoucnost. :)
Dle partnerského horoskopu ve zkratce:
oba potřebujeme dostatek osobní svobody, ale každý jiným způsobem. Máme pro sebe velké pochopení, základním prvkem našeho vztahu je přátelství. Náš vztah je aktivní, on je oheň a já vzduch. Je to ohnivé a vášnivé spojení někdy až výbušné, občas si můžem lézt na nervy. Jediné, co Střelec partnerovi v Blížencích není schopen odpouštět, bude nedostatek respektu. Záškodníkem může být náš velký společenský život který může zabíjet intimitu a čas pro nás dva. Pokud ovšem překonají krize a svůj vztah vybudují na důvěře a toleranci, vztah má šanci přežít. Jako rodiče své děti vedou ke sportu a lásce k přírodě, cestování a studiu cizích jazyků. :srdce:
http://www.femina.cz/…strelec.html
 http://www.zverokruh.cz/…oroskop.aspx

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama