Česká pošta - sním či bdím?

2724
17.7.09 14:19

Česká pošta - sním či bdím?

V tom hicu mně dneska ovanul záchvěv pohody a víry v lepší zítří ze směru, ze kterého bych to skutečně nečekala?
Na webu české pošty jsem našla tohle:
http://www.cpost.cz/…-zasilky.php?…
Sledování zásilek (Track&Trace)
A ono to funguje!
Třeba je to stará vesta, ale pro mně je to bomba, už nemusím psát deset mailů a tři vzkazy na MMB jestli „už to dorazilo“ nebo „jestli už to poslali“, vidím, že lejstro na úřadě už taky je…
Nikdy neříkej nikdy, omlouvám se ČESKÁ POŠTO (ale ne te naší líné neschopné doručovatelce).
Pokrok nezastavíš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
17.7.09 14:21

Vim ze na strankach CP uz to nejakou dobu je,protoze uz o Vanocich jsem sledovala jeden balicek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
17.7.09 14:31

Sleduji tam své zásilky, no přesně neřeknu, ale funguje to pár let. Údaje se teda neaktualizují zcela na hodinu přesně, ale pohyb je fajn. Díky tomu jsem si zjistila, že třeba paní si balíček nevyzvedla a nechala to na poště a ne, že se ztratil…nebo že z naší pošty balíček nechodí hned ten den ráno, alébrž další pracovní den :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
17.7.09 14:31

Pokrok nezastavíš, ale hlavně už je to pěkně stará věc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15326
17.7.09 14:33

Já myslela,že to jde jen u obchodních balíků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
17.7.09 14:36
makina píše:
Já myslela,že to jde jen u obchodních balíků.

no nejde malý doporučený balíček (omezený rozměrama a váhou), jinak vše…obchodní, cenný, EMS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
17.7.09 14:38

ahoj je to super věc, člověk ví kde se případně zásilka zasekla :-) ještě kdyby pošta balíčky doručovala tak jak má a bez prvního upozornění dala hned druhé nebo dokonce žádné, ale to je na jinou diskuzi :-)

TAk pohodové sledování zásilek :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.09 14:46

Pár let už to tak funguje :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
17.7.09 15:05

Jo, to je super. Ale tento týden se o mě dvakrát pokoušely mdloby, když mi donesla poš´tačka a jednou brigádnice dobírku a ani jednou nemela nazpět. upozorňuju, že šlo o částky 20-50kč. Prostě pokud nemáš doma přesně - pošlapeš na poštu. To mi hlava nebere, že jim nedají aspoň pár stovek drobných…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17442
17.7.09 15:50
Gabinka píše:
Sleduji tam své zásilky, no přesně neřeknu, ale funguje to pár let. Údaje se teda neaktualizují zcela na hodinu přesně, ale pohyb je fajn. Díky tomu jsem si zjistila, že třeba paní si balíček nevyzvedla a nechala to na poště a ne, že se ztratil…nebo že z naší pošty balíček nechodí hned ten den ráno, alébrž další pracovní den :twisted:

Tak mně se běžně stává, že dostanu až druhou výzvu k vyzvednutí a dokonce jednou jsem nedostala žádnou a díky ČP mám zablokované členství v DKK-když jsem si uvědomila, že nám dlouho nepřišla žádná knížka a volala do DKK, tak už knížka byla zpátky, členství zablokované a i přes dvě urgence mi knížky nechodí :evil:
Díky Česká pošto! :evil: O návštěvě tohoto ústavu už ani nemluvím, pod hodinu to nejde, ale už jsem přišla na vychytávku - chodím tam pět minut před zavíračkou, to se z ospalých lemer za přepážkou stávají čilé bytosti, které za 5 minut vyřídí tolik lidí, co během dne za hodinu. Velmi nerada chodím do krámů apod. těsně před zavřením, ale tady to opravdu jinak nejde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
17.7.09 17:04

Jako novinku teď mají dopis online, napíšete dopis doma přes jejich aplikaci, oni to vytisknou a pošlou poštou jako klasický…
http://www.cpost.cz/…ine-id26537/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.7.09 18:15

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sníš už asi skoro 4 roky :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.7.09 18:31

Já se hloupě zeptám
Nechápu to hlasování,jak to autorka vlastně myslí??
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
611
17.7.09 18:48

Ahoj,
jojo, tohloe funguje už opravdu dlouho. Ale jde to jen u některých zásilek:
cenný balík, EMS, obchodní balík… zkrátka ty „dražší“ Když posíláte doporučený dopis nebo teď od ledna nově doporučený balík do 500,– Kč, sledovat to nemůžete. Je to ale dobrá věc. Když mi volá zákaznice, že nemá balíček, kouknu na to a často se stane, že leží na poště a ona o tom neví. Jo a nejlepší byl poslední případ. Posílala jsem EMS, což mělo být na adrese do 24 hodin. Drhý den tam byla slečna a na poště jí řekli, že tam žádnej balík nemá a ani při zmínce o ems ho nenašli. Koukala jsem potom na net a zjistila, že už tam dva dny leží… A to je prosím poštovné kolem 120,– Kč. To bych fakt střílela… :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
17.7.09 19:25

Kačenko to je ale na reklamaci. Na tom bejvá kontakt na příjemce a tohle se stát nemá.

Co se týče oznámení o balících na poště (u nás rozváží všechnu poštu auta - vesnice - vč balíků), tak jsem udělala na poště dvakrát točo, bo jsem podle času na lístku doma byla (pošťačka tam hází časy baj voko) a jednou jsem sjela pošťačku za dopisy na silnici a od tý doby je klid - jenže to je malá pošta, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama