Cesta do Londýna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 03.05.18 23:57
Cesta do Londýna

Zdravím, v září mam možnost odjet na pár dní, spis na prodloužený víkend, do Londýna. Chtěla bych se zeptat, kdo už tam byl, na jaké letiště jste letěli? Zdaleka cenově nejvýhodněji vychází Southend, ale je dost daleko, jak se potom dostat jednoduše do centra a zpět? Nejradši bych Heathrow, ale to je dražší. Mate někdo zkušenosti? Letěla bych sama, takze abych to zvládla :mrgreen: je doprava spolehlivá, komplikovaná? A z bezpečnostního hlediska? Znam aktuální situaci, jen jak to vypada naživo? :roll: Děkuji ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

salamio
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 04.05.18 01:01

Southendem patrně myslíš Stanstead (STN). Myslím, že letiště je skoro jedno, odevšad jezdí vlak nebo autobus. Heathrow (LHR) nebo City (LCY) jsou z hlediska dopravy nejlepší, ale ty rozdíly nejsou tak velké.

Jestli myslíš bezpečnostní hledisko obecně, tak v pohodě. Zrovna zítra tam letím na prodloužený víkend se synem. Naposledy jsem v Londýně byl… minulý víkend :-)
Kdybys chtěla, můžu hodit nějaké tipy, jak si užít Londýn s dětmi.

Linve
Kecalka 282 příspěvků 04.05.18 05:28

My leteli s wizzairem na Luton a v poho… vlakem v centru asi za 20 minut…

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 06:55
@salamio píše:
Southendem patrně myslíš Stanstead (STN). Myslím, že letiště je skoro jedno, odevšad jezdí vlak nebo autobus. Heathrow (LHR) nebo City (LCY) jsou z hlediska dopravy nejlepší, ale ty rozdíly nejsou tak velké.Jestli myslíš bezpečnostní hledisko obecně, tak v pohodě. Zrovna zítra tam letím na prodloužený víkend se synem. Naposledy jsem v Londýně byl… minulý víkend :-)
Kdybys chtěla, můžu hodit nějaké tipy, jak si užít Londýn s dětmi.

Nene myslím přesně tohle letiště Southend, ale na netu jsem se docetla, že to jen pro nejakou jednu leteckou společnost a vypada to spis jako skladiště, takze u me zatím vítězi Stanstead. Southend je blizko more, vlévá se tam Temže, pokud vim, ale to je jedno. :) Tipy, jak si užit Londýn uvítám, jen jeste k tomu nemam ty děti :mrgreen: nenašla jsem tu kategorii „cestování bez dětí“ :)

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 06:56

@Linve Z Prahy? :) to se musím podívat :)

Linve
Kecalka 282 příspěvků 04.05.18 07:12

@Mista1 jojo, z Prahy a mivaj celkem levne letenky :)

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 07:15

@Linve Já našla nejlevnější za cca 700 za jednu cestu, obcas je tam i za 400 i za tisíc :D muzu se zeptat, kolik jste platili? :)

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 04.05.18 07:43

Southend uz je dost z ruky, je to tak hodku a pul vlakem a metrem a musis prestupovat.
Ze vsech tech odtatnich letist je dobry spoj do Londyna.

nenivolnynick
Kecalka 246 příspěvků 04.05.18 07:58

Southend je daleko no… mam za sebou Luton a Stanstead a vse ok, od letiste easybus do centra

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 08:12

@nenivolnynick To jsem chtěla slyšet, děkuju :palec:

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 08:13

@Lenka76 Koukala jsem a je to fakt mimo, cena lákavá, ale ta cesta pak tu cenu slušně vykompenzuje :)

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 04.05.18 08:13

Já jsem létala zásadně na Stansted, je to takové větší ‚vlakové nádraží‘… Autobusem v centru jsi za pár liber cca do půl hodiny, a to přímo na Victoria Station. Nevím, odkud jsi, ale třeba z Pardubic léta Ryanair právě na ten Stansted a pokud Ti nezáleží v jaký termín poletíš, jsou tam letenky za 500 :dance:

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 04.05.18 09:06

@TkanickaLucka Bydlím blizko Prahy a studuji v Pardubicích :mrgreen: takze nemam problem ani s jedním letištěm. Chtela bych v září, pres léto mam praci a jednu dovolenou s přítelem, ale škola nam nabídla, ze podporuje zájem studentů ucit se cizi jazyky (tedy AJ) a kdo doloží rezervaci letenky, tak dostane příspěvek na cestu do Anglie :)

salamio
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 07.05.18 22:55
@Mista1 píše:
Nene myslím přesně tohle letiště Southend, ale na netu jsem se docetla, že to jen pro nejakou jednu leteckou společnost a vypada to spis jako skladiště, takze u me zatím vítězi Stanstead. Southend je blizko more, vlévá se tam Temže, pokud vim, ale to je jedno. :) Tipy, jak si užit Londýn uvítám, jen jeste k tomu nemam ty děti :mrgreen: nenašla jsem tu kategorii „cestování bez dětí“ :)

Jak to myslíš, že nemáš děti? 8o Tohle je přece server eMimi! S takovou sem klidně můžou začít psát i nějací chlapi :roll: :cert:

Mista1
Kecalka 162 příspěvků 1 inzerát 08.05.18 13:10
@salamio píše:
Jak to myslíš, že nemáš děti? 8o Tohle je přece server eMimi! S takovou sem klidně můžou začít psát i nějací chlapi :roll: :cert:

Pokud vím, píšou sem i slečny, které začínají brát např. svoji první antikoncepci a je jim třeba 15 let, mě je 23 a chodím sem koukat na příspěvky kolem kosmetiky, partnerského života, cestování, antikoncepce atd. Fakt nejsem jediná, jestli vám to vadí, tak to je vaše věc. Já ještě děti dlouho mít nechci a nebudu a stejně sem budu chodit a psát. Jo a chlapi tu jsou, na pár už jsem narazila v komentářích. Pevné nervy vám přeju :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

10 důvodů, proč nejezdit do Řecka: Tzatzikáři, tohle nečtěte!

Chorvatsko to sice není, i tak se Řecko mezi českými turisty těší velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama