Cestování bez pasu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koTereza
Povídálka 15 příspěvků 01.07.19 09:48
Cestování bez pasu

Ahoj chci se zeptat, máme 8mesicniho chlapečka a nemáme pro nej obcanku, necháme teprve vyřídit. Můžeme sním cestovat po ČR? Nikde do zahraničí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21627 příspěvků 01.07.19 09:50

Ano po ČR můžete. Přes hranice nemůžete.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 01.07.19 09:50

Ano, jedině po ČR.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 01.07.19 09:50

Po cr zadny pas nepotrebujes

Zabza2
Kecalka 127 příspěvků 01.07.19 09:51

Proč byste proboha nemohli po ČR? Samozřejmě můžete :) Berte s sebou kartičku pojišťovny, kdyby náhodou bylo třeba k lékaři, jinak nic nepotřebujete. Do zahraničí bohužel jen s občankou nebo pasem.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 01.07.19 09:53

Ty jo, nad tim jsem nikdy nepremyslela. A to jsi s ditkem 8mesicu byla jen doma? Nebo proc te to ted tak napadlo?

Uživatel je onlinelachtanice86
Echt Kelišová 8649 příspěvků 01.07.19 10:08

@koTereza proč by si nemohla po čr?

Natálka26
Kelišová 5929 příspěvků 01.07.19 10:19

@koTereza

Promiň, ale přesně při takových dotazech si říkám, že před plozenim by se měli dělat IQ a psycho testy :roll:

Samozřejmě, že po ČR můžeš, jediný co sebou je kartička pojištěnce.

stinga
Echt Kelišová 8370 příspěvků 01.07.19 10:37
@Natálka26 píše:
@koTereza

Promiň, ale přesně při takových dotazech si říkám, že před plozenim by se měli dělat IQ a psycho testy :roll:

Samozřejmě, že po ČR můžeš, jediný co sebou je kartička pojištěnce.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
koTereza
Povídálka 15 příspěvků 01.07.19 10:56

Chytracky moje, ano samozřejmě jsem s dítětem zavřena jen doma :zed: :zed: :zed: ale jelikož si ted po svatbě vyrizuji novou obcanku tudíž obcanku zatím nemám ze ano, tak mi na matrice řekla ze nemůžu nikde cestovat s dítětem které nemá obcanku, takže po delší diskuzi s ni jsem byla tak nejistá ze jsem si zasla na EMimino za zkušenějšíma maminka a dovolila jsem se zeptat :).. :zed: už chápu ze y se slabší povahou, ze se boji kohokoliv na cokoliv zeptat.. :zed:

koTereza
Povídálka 15 příspěvků 01.07.19 11:03

@Natálka26 promiň, ale přesně kvůli takovym jako jsi ty ma eMimino takovou pověst jako ma :) nez začneš na někoho útočit, tak si uvědom ze lidi se te ptají jen na podstatu věci, nikdo ti tady nebude rozepisovat jaký důvod ma k tomu se na tohle zeptat 8o ALE jeste ze tady máme takové chytré ženy :)

1mila2
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 01.07.19 11:11
@koTereza píše:
Chytracky moje, ano samozřejmě jsem s dítětem zavřena jen doma :zed: :zed: :zed: ale jelikož si ted po svatbě vyrizuji novou obcanku tudíž obcanku zatím nemám ze ano, tak mi na matrice řekla ze nemůžu nikde cestovat s dítětem které nemá obcanku, takže po delší diskuzi s ni jsem byla tak nejistá ze jsem si zasla na EMimino za zkušenějšíma maminka a dovolila jsem se zeptat :).. :zed: už chápu ze y se slabší povahou, ze se boji kohokoliv na cokoliv zeptat.. :zed:

Asi tim cestovanim myslela uzemi mimo ČR. To jste si meli vyjasnit. A tvoje OP v tom pribehu nehraje zadnou roli. Ikdyz budes mit OP, tak to ditko nemuze vycestovat ze zeme. To zas byla nejaka prechytrala urednice :cert:

Natálka26
Kelišová 5929 příspěvků 01.07.19 11:28
@koTereza píše:
@Natálka26 promiň, ale přesně kvůli takovym jako jsi ty ma eMimino takovou pověst jako ma :) nez začneš na někoho útočit, tak si uvědom ze lidi se te ptají jen na podstatu věci, nikdo ti tady nebude rozepisovat jaký důvod ma k tomu se na tohle zeptat 8o ALE jeste ze tady máme takové chytré ženy :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kdybych útočila jak píšeš, tak by to vypadalo jinak. Nezlob se na mě, ale taková blbost… Když už nic jinyho a fakt nevím (dost smutný, ale budiž) tak napsat dotaz do Google je snad jednodušší než diskuze na epipi. Opravdu nevim jak mohla předchozí generace existovat, když vidím ty nesmyslný diskuze tady. Jestli sis ty sama nevšimla, tak jsem se tě na nic neptala, tvoje důvody k tomuhle dotazu mě vůbec nezajímali. Takže vůbec nechápu co ses mi tou odpovědi snažila říct. :nevim:
koTereza
Povídálka 15 příspěvků 01.07.19 11:35

@Natálka26 a od čeho teda tady diskuze jsou ty epipi prosím te? Ja jsem si myslela ze pravé proto, aby se nehledala zbytecne zdlouhavé a stejne kolikrát nesrozumitelné články a na googlu, od toho se tady toto přece vytvořilo… :think: Paneboze :zed: :zed: :zed:

Natálka26
Kelišová 5929 příspěvků 01.07.19 13:40

@koTereza

Kdo je tady vlastně utocnej? :think: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama