Cestovní doklady

30.4.20 09:41

cestovní doklady

Dobrý den,
prosím Vás pěkně. Měním si trvalé bydliště, můžu požádat o cestovní doklad dříve než si vyřídím novou občanku?
Nikde jsem nenašla odpověď na moji otázku a zavolat si tam nemůžu neboť nemají úřední dny.
Děkuji pěkně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24325
30.4.20 09:46

A k cemu ti to bude? Po eu muzes cestovat na tu obcanku a nez se otevřou hranice tak mas vyrizeno oboji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4864
30.4.20 09:49

@Markéta 24 já vyřizovala loni Op i pas. o obojí jsem žádala ve stejný den, ve stejné budově. Ale při vyzvednutí pasu už jsem musela přijít s novou platnou Op, jinak by mi ho nevydali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11068
30.4.20 09:52

Řekla bych, že ano, v pase žádná adresa uvedená není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22354
30.4.20 09:58

V pase adresa není, takže pokud o něj chceš žádat jen kvůli změně bydliště, je to zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5668
30.4.20 10:08

Úřady normálně fungují, telefony také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
30.4.20 17:31
@Kriss Tina píše:
A k cemu ti to bude? Po eu muzes cestovat na tu obcanku a nez se otevřou hranice tak mas vyrizeno oboji.

Tak ono se to někdy hodí. U nás má dcera pas, s ním cestuje, občanku si nechá doma. A pas se jí hodil, když ji okradli. S pasem šla řešit operátora a měla prostě oficiální doklad. Není to tak drahé, aby si člověk nepořídil pojistku, když cestuje. Starší dceři se zase hodil, když se vdávala. Občanku jí střihli a hned za dva dny letěli na dovču, tak letěla na pas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24325
30.4.20 17:34

@vokishka ja nerikam ze se nehodi, jenom ze v tehle konkretni situaci mi prijde trochu zbytečné resit driv pas nez obcanku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat