Sms recept

Anonymní
29.4.20 18:14

sms recept

Ahoj,

mám vztek, potřebuji od doktorky předepsat léky, chodím k ní pravidelně každé 3 měsíce několik let, teď už je to vždy o tom, že mi napíše recept na léky a během 3 minut jsem venku. Kvůli tomu tam hodinu a půl jezdím autobusem a čekám vždy cca 3 hodiny jelikož objednává jenom na den, nikoliv na hodinu. Tentokrát jsem doufala že díky koronavirové krizi pošle recept smskou, ale jaké překvapení když mi sestra do telefonu řekla, že doktorka je přítomná jako vždy a já si k ní mám normálně zajít. Argument, že nechci čekat v plné čekárně kde rozhodně nejdou dodržovat rozestupy smetla tím, že prostě budu muset jinak nebudu mít léky. Jsem z toho přístupu v šoku. Zdá se vám to normální? Nějaké nařízení, že teď mají doktoři využívat sms recepty asi neexistuje že? Prosím anonym jsem paranoidní že se to dotyčné středisko dozví že si na ně tady stěžuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13279
29.4.20 18:23

Hledala bych si jinou lékařku.

Povinost používat e-recepty není, ale je to více než žádoucí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9097
29.4.20 18:37

Nezdá se mi to normální ani trochu. Chtěla bych mluvit přímo s lékařkou, a domluvila se s ní. Ona třeba ani neví, že takhle sestra pacientům odsekává :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 20:17
@Anonymní píše:
Ahoj,mám vztek, potřebuji od doktorky předepsat léky, chodím k ní pravidelně každé 3 měsíce několik let, teď už je to vždy o tom, že mi napíše recept na léky a během 3 minut jsem venku. Kvůli tomu tam hodinu a půl jezdím autobusem a čekám vždy cca 3 hodiny jelikož objednává jenom na den, nikoliv na hodinu. Tentokrát jsem doufala že díky koronavirové krizi pošle recept smskou, ale jaké překvapení když mi sestra do telefonu řekla, že doktorka je přítomná jako vždy a já si k ní mám normálně zajít. Argument, že nechci čekat v plné čekárně kde rozhodně nejdou dodržovat rozestupy smetla tím, že prostě budu muset jinak nebudu mít léky. Jsem z toho přístupu v šoku. Zdá se vám to normální? Nějaké nařízení, že teď mají doktoři využívat sms recepty asi neexistuje že? Prosím anonym jsem paranoidní že se to dotyčné středisko dozví že si na ně tady stěžuji :lol:

Doktorku vyměň.
Přesně takhle ordinovala moje minulá psychiatrička. Neobjednávala na čas, ale jen den, takže to tam odsedět (hodinu, dvě, tři) a pak dvě minuty v ordinaci a stála jsem venku s receptem v ruce a naschle za tři měsíce. Už jsem ji vyměnila. Sice taky čekám (neobjednává na čas, v čekárně max hodinka), ale v ordinaci na mě nikdo nespěchá a doktorka na mě má čas jak potřebuji. Kdykoliv je možná telefonická konzultace. A teď v coronadobě ordinuje po telefonu. Normálně si s pacientem promluví, probere co je potřeba a pak pošle erecept.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama