Nové botky

1566
29.4.20 19:13

Nove botky prosim radu

Ahoj vsem. Mozna blba otazka, ale neda mi to spat. Koupila jsem si nove botky a dnes navstivili svagrovou. Botky pochvalila, ale pry nejsem stylova pri zavazovani tkanicek. Pry se to nosi, ze jsou tkanicky uvnitr boty, tudiz nezavazany. Ziram na ni jak kul. Kdyz je budu mit nezavazany, tak do minuty jsem bez bot :D
Devcata posilam foto. Fakt vypadam jak ityyyy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22379
29.4.20 19:18

Ať si je švagrová třeba vomotá kolem uší. Vysvětli jí, že to není móda, ale nouzový řešení pro ichtyly, co si neumí tkanice zavázat normálně a na módu to povýšili, aby se necítili blbě. Normální človek nekopíruje každou kokotinu, co si kdo vymyslí… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19810
29.4.20 19:25

No tak to nosí lemry, co si nechtějí nebo neumí zavázat boty :mrgreen:…tak hlavně, že je švagrová stylová…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6483
29.4.20 19:29

Tkaničky si vázat umím, ale takhle bych je nenosila. Vypadá to jak neučesaný vlasy, nezlob se na mě. Působí to humpolácky, ale ono to bude i tím stylem botů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388

Jo u tohole typu bot se tkanicky zavazuji dovnitr aby tam nebyla ta mašle, ale je to fuk, nos je at je ti to pohodlné. Ja si pamatuju, ze sem takové měla jeste ve škole a závazné sem je mela dovnitř abych byla cool, ale pak mi planadaly na noze a rychlejc se zničily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466

Tak si zavaž tkaničky uvnitř, venku nebude nic vidět a bota bude držet na noze. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
29.4.20 19:36

@migmina Takhle zavázané bych je teda taky nenosila, působí to fakt divně. Zavázala bych je pod jazykem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
29.4.20 19:39
@migmina píše:
Ahoj vsem. Mozna blba otazka, ale neda mi to spat. Koupila jsem si nove botky a dnes navstivili svagrovou. Botky pochvalila, ale pry nejsem stylova pri zavazovani tkanicek. Pry se to nosi, ze jsou tkanicky uvnitr boty, tudiz nezavazany. Ziram na ni jak kul. Kdyz je budu mit nezavazany, tak do minuty jsem bez bot :D
Devcata posilam foto. Fakt vypadam jak ityyyy?

Tvoje švagrová má v hlavě seno. Tkaničky si normálně zavazuju, od toho jsou. Dokonce jsem tak trapná, že u černých bot mám černé tkaničky. Mládež ať si to nosí třeba omotané kolem lýtek, když to bude in, ale já si je zavazovat budu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
29.4.20 19:58

Tak dekuju. Jako uvnitr zavazane by slo. Nikdy jsem to takhle nenosila. Jsem spis na pohorky a tento kup je vyrazna zmena pro me. Zkusim to uvazat a kdyz nebude vyhovovat, proste budou tkanice vidny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
29.4.20 20:00
@migmina píše:
Tak dekuju. Jako uvnitr zavazane by slo. Nikdy jsem to takhle nenosila. Jsem spis na pohorky a tento kup je vyrazna zmena pro me. Zkusim to uvazat a kdyz nebude vyhovovat, proste budou tkanice vidny :D

Vždyť se v tom uvaříš. Za chvíli to bude na sandály.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18481
29.4.20 20:16

No takhle bych to nenosila. Zavazala bych to uvnitř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
29.4.20 20:53
@Russet píše:
Za chvilku bude, ale museli semnou odejit domu
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
29.4.20 20:54
@Russet píše:

Za chvilku sice bude teplo, ale museli semnou odejit domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
29.4.20 21:06
@migmina píše:
Za chvilku sice bude teplo, ale museli semnou odejit domu

Já jsem stará konzerva a tohle bych přešla s nezájmem. Mám krátké nohy, tohle mi nesluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
29.4.20 21:08

Delala jsem xperiment a kdyz to stahnu a zavazu az nahore, tak to vypada docela dobre ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat