Reklama

"cestuje" ve spaní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 23.06.10 13:28
"cestuje" ve spaní

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat do kdy (jestli vůbec) vaše dítě ve spaní cestuje. Tedík si ze spaní sedne a padne na druhou stranu. To dělá každou chvíli. Prostě jednou má hlavu v jednom rohu, podruhý ve druhým atd..Mám strach, že ho ještě hodně dlouho nebudu moct dát spát do norm.postele :-(

Reklama

Reakce:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 23.06.10 13:35

Co s tím, to nevím, ale dělá to :). Začal kolem 8 měsíců, to ho to i budilo (vstávali jsme cca po půl hodině :zed: ), teď už prostě cestuje jen tak, bez problémů. Občas se v noci vzbudím a vidím ho se zavřenýma očima sedět, pak sebou prostě zase plácne a spí dál, když se výjimečně vzbudí, sám si najde dudlík a spí dál :).

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 23.06.10 13:37

Tak našemu prckovi budou 4 roky, už dávno je ve velké posteli a dělá to samé pořád. Ale překvapivě z postele ještě nespadl :-)

kacabus
Kelišová 6885 příspěvků 23.06.10 13:39

Ahoj.jj syn to dělá taky,ale ten už nemá postýlku.poprvé když se v noci probudí,tak přicestuje k nám.no a to potom cestuje po celé posteli.takže jediný kdo je vyspali je on:-)aspoň někdo. :mrgreen:

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 23.06.10 13:57

Náš Vojta cestuje pořád, asi od doby, co se naučil přetáčet na záda. Každou chvíli má hlavu v jiném rohu. Ze spaní si sedne a buchne sebou na opačnou stranu. Já se pak v noci budím, protože tříská hlavou do tyček postýlky.

radúna
Extra třída :D 11941 příspěvků 23.06.10 14:25

Taky cestujeme. Zaryje hlavu do matrace a ryje čumáčkem tak dlouho, dokud nedojede do šprušlí. Tam začně řvát, protože se většinou praští. Tlačí do nich a nelíbí se jí to. Taky nevím, co s tím. Asi jenom doufat, že z toho vyroste…

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 23.06.10 14:40

mala cestuje stale,zatim je v postylce,kdyz jsem s ni nekde byla a lezela se mnou v posteli tak mi parkrat spadla.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 23.06.10 14:52

Samík spává stejně, ale neřeším to - my mu říkáme surikata (podle toho, jak se tak vztyčí) :lol: :lol: :lol:

BohunkaP
Extra třída :D 14918 příspěvků 23.06.10 15:26

Helenka cestuje stále, byly jí tři roky :mrgreen: :mrgreen:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 23.06.10 16:05

Obě moje sestry, dva synovci a jedna neteř byli taky „cestovatelé“. Ale všichni cestovali nosem po prostěradle, občas i s odřeninama… Až když někdo sletěl ve spaní po hlavě z válendy (už v pozdějším věku), tak bylo „docestované“…

Katty1
Kecalka 266 příspěvků 23.06.10 22:31

Obě moje děti skončily kvůli otlučeným hlavám v látkové cestovní postýlce ( s normální kvalitní matrací).

První se začal otáčet v šesti týdnech, to se koulel v postýlce všemi směry. Jak začal v 6m sedět, bylo mnohem hůř.Znáte asi - sed a prásk s sebou do šprušlí.
byl samá modřina, nespali jsme,takže se to muselo řešit.
Druhé dítko je pohybově úplně jinde, ten šel do hadrovky v 1,5 roce :-D . Do té doby jsme nechápali, jak to, že existuje dítě, které jak ho večer položím, tak ho ráno najdu.

No, každopádně jsem vděčná tomu, kdo vymyslel látkové postýlky a spací pytle :palec: .
Jsme mohli ušetřit několik tisícovek za úžasnou dřevěnou postýlku a peřiny :mrgreen: . Kdo to ale ví opředu, že?

Krisťa81
Kecalka 465 příspěvků 23.06.10 23:26

Taky cestujeme a ryjeme čumáčkem. Teda teď už lezeme a plazíme se… Modřiny nemáme, ale je to div divoucí, protože mantinel kolem postýlky je tak tenký, že při nárazu jakoby tam nebyl. :-? Dokud neseděl, řešila jsem to kojícím polštářem, ze kterého jsem odsypala část náplně, aby byl tvárnější. Ale stejně… večer jsem ho uložila hlavičkou do „potkovy“ z polštáře a ráno tam měl nohy. :roll: Teď když sedí a kleká a snaží se stoupnout si, už je to k ničemu. Tak má polštář v ohrádce na válení. :mrgreen:

hanah.cz
Kecalka 415 příspěvků 26.06.10 20:58

Tak to se mám asi na co těšit :roll: Mě cestuje dítko už od 2 měsíců. Na zádičkách, na boku, bylo mu to jedno, zkrátka si vycestoval úplně ze zavinovačky. Teď spává ve spacím pytli a stále cestuje. Ukládám ho nohama ke šprušlím a min. 3× za noc ho posunuju zpět. Kolikrát má i hlavičku „zalomenou“ dozadu o mantinel na druhé straně postýlky :-(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >