Gazel - palanda Sendy

1180
21.6.10 22:30

Gazel - palanda Sendy

Ahoj, už delší dobu vybíráme pro děti etážovou postel do pokojíčku. Sašík je zatím ještě ve své postýlce, ale v jeho 2 letech bychom ho rádi přestěhovali na velkou postel. Dětský pokojíček není nafukovací a je potřeba, aby děti měly prostor a tak chceme pro děti palandu. Julinka už se těší, jak si to nahoře zařídí :mrgreen: Po delším výběru jsme se rozhodli pro palandu Sendy od Gazelu http://www.gazel.cz/index.asp?…
Ještě jsme se dívali i na Domestav, ale Gazel se nám líbí víc. Jen bych se chtěla zeptat, nemáte někdo zkušenost s Gazelem, nejlépe s jejich palandami ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10773
21.6.10 23:20

Máme od GAzelu právě Sendy a super spokojenost. :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
21.6.10 23:39

Jee, tak to je prima :wink: Můžu se zeptat, jaká je dodací lhůta ? Chci si to nějak dopředu trochu naplánovat - trošku jim ten jejich pokoj při příležitosti nových postelí předěláme. A ještě mám jeden dotaz - pod postel chceme pořídit nějaký ten „šuplík“, jen si nejsem jistá (z jejich katalogu na netu), který se pod tyto postele hodí :think: V případě, že by nám ty jejich nevyhovovaly, nechala bych u truhláře vyrobit na míru :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
22.6.10 00:46

Ahoj,
my měli Gazel nábytek, ale přešli jsme na Domestav, takže holky mají zvýšené postele od nich a jsme moc spokojeni. Proti Gazelu mi to přijde takové bytelnější. Máme docela velký pokoj, takže jsem palandy nikdy neřešila.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
22.6.10 08:11

Na Domestav jsem se byla podívat, ale některé věci se mi tam nelíbily :-( Na těch jejich stránkách se mi ty sestavy ani nelíbí :think: Ta palanda od Gazelu je přesně to, co potřebujeme.
Děti zas tak malý pokoj nemají (20 m2), ale chceme, aby měly dost prostoru pro hraní a později taky práci :wink:

A ještě se chci zeptat, jaké máte matrace ? S manželem máme latexové a jsou skvělé, tak uvažuji takové i pro děti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
8.4.20 20:54

@Jahůdka Můžu se zeptat jak jste dlouhodobě spokojení s palandou Gazel Sendy? Syn má postel Sendy a v létě bude na pořadě dne přestěhovat dcerku z postýlky do postele, ale momentálně řešíme jakou výšku zvolit, jestli je lepší ta s výškou 155cm, nebo rovnou pořídit výšku 170 cm. Manžel je pro tu vyšší, ale já mám trochu strach, synovi bude v létě 5 a přeci jen se bojím aby nespadl, když půjde rozespalý na záchod. Na druhou stranu jestli za dva roky bude dcerce těch 80cm místa nad hlavou málo tak mě manžel zakousne protože budeme muset kupovat ten vyšší spojovací díl. Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
8.4.20 23:29

Máme tu nižší variantu už 8 let. Pořád se tam v sedě vejdu i já :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
9.4.20 08:01

@katyna1984 Děkuji, předpokládám že budete normálně vysoká. Mám totiž i kamarádku, která se v klidu vejde do postýlky svojí dcerky, postýlka má 140cm a kamarádka má 156cm :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
9.4.20 09:05

No mám podobně jako kamarádka, ale ok, sedne si tan i muž, který na 180 :lol: zas určitě mladší dítě doroste do tehle výšky treba ta 10-15 let, to už mi přijde jako dostatečná doba na investici do nové postele :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5940
9.4.20 10:19

@katyna1984 Děkuji, to víte potřebuji argument pro manžela, už jsem ho trochu nalomila tím, že když dáme tu vyšší, tak se syn v létě tak blízko u stropu upeče a později počítám, že se palanda zruší, až budou děti starší a nebudou potřebovat tolik místa na hraní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama