Cestujete rádi?

17.11.19 12:22

Cestujete rádi?

Ahoj, takové téma na odlehčení :) máte rádi cestování? Na jakém místě se vám nejvíc líbilo?
My cestujeme po své ose, vše si zařizujeme sami, nechce se nám platit za cestovky :lol: a v srpnu letíme do Portugalska a odtud pokračujeme na Azorské ostrovy :dance: jinak moje srdcovka bude vždy Anglie a Skotsko :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.11.19 12:25

Já nemám ráda cestování. Působí mi to stres. Horkotěžko zvládnu dovolenou u moře, ale prakticky už první den se těším domů. Jako bych tu nechala část sebe, daleko od domova jsem nesvá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:27

Já cestuji moc ráda. Byla jsem v mnoha destinacích nejvíce se mi líbilo na Maledivách, v Dominikánské republice ale i v Chorvatsku, Itálii, Seyschely všude je něco krásného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:28

@Čičorečka závidím, já bych nejradši pořád někde lítala :oops: ale musím se krotit kvůli financím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1051
17.11.19 12:29

Necestuju rada, leda tak prstem po mapě, ale rada ctu a koukam na cestopisy. Možná se to ještě otočí a vystrcim nos někdy pozdeji. Láká mě Skandinavie, Island, Rusko, Ukrajina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9259
17.11.19 12:32
@Čičorečka píše:
Já nemám ráda cestování. Působí mi to stres. Horkotěžko zvládnu dovolenou u moře, ale prakticky už první den se těším domů. Jako bych tu nechala část sebe, daleko od domova jsem nesvá.

Mám to úplně stejně! Myslela jsem, že jsem jediná takhle divná :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12136
17.11.19 12:33

No jo, za mlada/studentka jsem si sama projizdela Evropu, prijela jsem na misto a ani kolikrat nevedela, kde budu tu noc spat. Ted bydlim mimo Evropu a ani nemam velky touhy jet nekam, kde jsem jeste nebyla. Obcas teda letim nekam v ramci konference. Ale radeji ted uz jedu nekam a resim CO tam budu delat. Uz mi nejde o misto, ale o zazitky. Dost jsem se upnula na hory, takze spis kde na kterou horu vylezt…
Ale abych byla uplne uprimna, tak jedno misto jeste urcite v planu mam, a to Aljasku. Chci tam ale s detma a aby fyzicky neco zvladly, takze az nejmladsi bude mit tak tech 5 let :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37378
17.11.19 12:34

Taky jsme, ještě jako bezdětní, cestovali se ženou na vlastní pěst. Destinace Slovensko - termály Bešeňová, Podhájská. Nejvíc se mi líbily Jánošíkovy díry a Košice na Slovensku, v Česku Český Krumlov a náměstí v Pelhřimove. Česko má plno krásných míst- Štramberk, Kopřivnice, Příbor. Blíží se Vánoce- doporučím na Jihlavsku Třešť a Betlémskou cestu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:34

Cestuju moc rada, baví mě to všechno organizovat.

Před synem se mi nejvíc líbilo na cestě po Beneluxu (Holandsko, Belgie, Lucembursko) a objela jsem s kamoskou celou Sicilii.

S dítětem už to tolik nejde, ale až kluk odroste, chystáme se s manželem na sever :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:35

@ivašot. Proč divná? :think: každý na to prostě není :nevim: já sice miluju cestování, zato nesnáším nakupování a nepřipadám si divně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9259
17.11.19 12:37
@Lovelytrue píše:
@ivašot. Proč divná? :think: každý na to prostě není :nevim: já sice miluju cestování, zato nesnáším nakupování a nepřipadám si divně :lol:

Asi je to tím, že v okolí každý básní o cestovaní a pomalu kaźdý rok létá přes půl zeměkoule :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:40

@ivašot. To že to tak dělají oni, neznamená, že to tak musí dělat každý ;) já to miluju, ale chápu, že někoho to neba a představuje to pro něj akorát stres :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6448
17.11.19 12:40

Hrozně mě baví cestovat, ale nebaví mě hledání hotelů atd. Cestujeme na vlastní pěst, s cestovkami nemám dobrou zkušenost. Ale jestli něco nesnáším, tak cestování pracovně :cert: zrovna sedím na letišti a brečela bych

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:43
@ivašot. píše:
Mám to úplně stejně! Myslela jsem, že jsem jediná takhle divná :mrgreen:.

Já dříve taky :D Ale potom, co jsem to přiznala nejdřív sama sobě a pak i okolí, začali kolem mě vyplouvat podobní domarádi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 12:44

Skotsko a Irsko, to je moje srdeční záležitost. A na léto Chorvatsko, z měst miluju Vídeň, Řím a Barcelonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama