Cestující vyrážka

291
21.6.13 11:27

Cestující vyrážka

Ahoj, prosím o radu. Dceři (1,5 roku) se včera z ničeho nic objevil shluk asi tří pupínků na lokti, vypadalo to, jako by jí požahala kopřiva. Pak jsem si všimla, že má sem tam pupínek ještě i jinde po těle. Vypadá to opravdu úplně stejně, jako od kopřivy, ale zrovna včera jsme byli kvůli tomu vedru přes den doma, takže ta to být se nemohla. Pupínky jí ani nesvědily, jenom to měla červené okolo. Po hodině už to na lokti neměla, ale objevilo se jí to zase jinde…jela večer s babi a dědou na chatu, teď mi máma volala, že to má pořád a že jí to pořád cestuje různě po těle. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Na chatě budou až do neděle a dr tam v blízkém okolí není, ale kdyby se z toho mělo vyklubat něco vážnějšího, tak bych je radši odvolala domů hned. Ale zase nechci zbytečně histerčit…děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6808
21.6.13 12:38

Kopřivka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
21.6.13 12:50

Klasická kopřivka to právě není, hlavně mě nenapadá, co by to mohlo způsobovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1083
26.8.13 09:29

@eby_prague Ahoj, mohu se zeptat zda jste odhalili příčinu vyrážky? Naše Eli má teď něco hodně podobného a už si nevím rady… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
2.10.13 15:07

@lenii82 Ahoj, omlouvám se, že odpovídám takhle pozdě. U nás to nakonec byla ranná spála, za týden po zmizení vyrážky se nám začala loupat kůže na prstech u nohou…dr. o dva měsíce později kontroloval moč a spálu potvrdil, chce to radši hlídat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat