Cetebe pri kojeni

Anonymni
2.10.08 09:41

Cetebe pri kojeni

Ahoj, plne kojim trimesicni mimco a leze na mne nejaka podzimni choroba - plny nos a knedlik v krku.
Nasla jsem doma Cetebe se zinkem, bohuzel bez pribaloveho letaku, ale na krabicce je psano, ze je vhodny pro dospele a deti od 9 let, o pripadnem tehotenstvi ci kojeni ani zminka.

A kdyz uz jsme u toho, tak Preventan se asi taky pri kojeni muze ne?

Manzel je expert, ze rozbali krabicku, papir ani neprecte a vyhodi kvuli tomu, ze ty platicka ho tam muchlaji a nemuze poradne zavrit a otevrit krabicku… :roll:

Diky za rady. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24838
2.10.08 10:14

Ahoj anonymní Hanko, tak Preventan (modrá krabička) se při kojení může, na Cetebe jsem nenašla nic, těhotenství a kojení neřeší, jen u Cetebe multivitamin je poznámka, že není vhodný pro těhotné a na těhotenství se přivravující ženy :( Já bych to Cetebe riskla. Hledala jsem na www.lekarna.cz Léky tam mají příbalové letáky, tak až bude zase manžel akční, můžeš hledat tam :lol: Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.10.08 13:36

Ahoj Fragolo, diky moc za odkaz - uz jsem si ho ulozila. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
14631
19.10.08 22:24

Ahoj, právě jsem psala do jiného tématu,ale zkopíruju ti,co jsem napsala,třeba ti to pomůže.
Mě proti nachlazení a bolesti v krku moc pomáhá Preventan- od té doby,co ho beru na doporučení naší lékárnice, tak se mi (klepu na dřevo) podobné problémy vyhýbají. Poslední dobou mě pořád pobolívalo v krku, kašel,rýma,zase krk, angína- zkrátka mi pořád něco bylo-už jsem chtěla i přestat kojit, kvůli zvýšení imunity- kojím už 19 měsíců , ale co beru ten Preventan (1,5 měsíce) tak jakoby mávnutím kouzelného proutku dobrý. Může se při kojení i v těhu- je to tam přímo napsáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama