Reklama

Cévkování v 15tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 03.04.18 07:17
Cevkovani v 15tt

Ahoj dnes sem 15+6 tt a v nedeli me cevkovali vecer na pohotovosti. Vcera i dneska mama cca co dve hodinky mokro na intimce. Doktorky sem se ptala jen jestli po tom nemuzu krvacer a ta me odbyla tim ze to muzu mit podrazdeny. Tak se chci zeptat jestli tohle k tomu taky patri to mokro. Nerada bych neco zanedbala co se tyce miminka. Moc by to nemela byt proto ze to nema zadny pach.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 03.04.18 07:29

Já při cevkovani neměla nikdy mokro, zeptala bych se na to :think:

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 03.04.18 07:37

Při cévkování by to na těhu nemělo mít nijaký vliv, přece to jde do močové trubice, ale mě cévkovali nedávno, ještě dva dny jsem měla problém s ucrkáváním jakoby vždy kapička, hned poté mě na to upozornili že to může podráždit za dva dny to přešlo úplně, a že to nemá žádný pach ještě neznačí že to nen moč, když dostatečně piješ moč nezapáchá :)

Tableta
Závislačka 4004 příspěvků 03.04.18 07:57

A je to červený, jako krev, jo? Taky ti může unikat trošku moči, to je normální.

Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 03.04.18 08:04

@Tableta neni je to bili, obcas nazloutli

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 03.04.18 08:11

@Sarrule Podle barvy to spiše vypada na výtok, ja na nej trpela cele těhotenství, cim vic se bližil porod tim to bylo horší. Ale vic Ti určitě reknou na gynde ;)

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 03.04.18 08:22

@Sarrule tak to bude nejpíš výtok, v těhu elkem běžné, ale pro svůj klid se můžeš klidně poradit na gyndě :)

Sarrule
Povídálka 15 příspěvků 03.04.18 08:28

Volala sem.na vysledky ty jeste nejsou a bavila sem s tou doktorkou a rikala ji to. Tak mi rekla ze to je divny a ze mam pockat do odpoledne a uvidime co vysledky pokud budou ok mam prijet aby me zkontrolovali

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 03.04.18 09:41

@Sarrule tak držím palečky aby to dobře dopadlo, třeba máš jen kvasinky…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh auta Tomáše Řepky: Byl to dar pro Vlaďku, který ho asi dostane do kriminálu!

Ve čtvrtek v devět ráno začal u obvodního soudu pro Prahu 6 soud s Tomášem... číst dále >

Chmurná bilance Jana Hrušínského: My se smějeme, ale jsme prakticky zničeni

Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (63) se k politice vyjadřuje poměrně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >