Liberec štítná žláza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.04.18 18:59
Liberec štítna zlaza

Ahoj je tu prosím někdo z Liberce? Kam chodíte na kontroly?

Reklama

Reakce:

Radka313
Nováček 7 příspěvků 02.04.18 19:02

Mudr. Tampierova

Anonymní  02.04.18 19:03

@Radka313 tato paní doktorka je prý velice nepříjemná a já mám docela strach protože už roky bojují s nadváhou a nepotřebuji ještě poslouchat nějaké posmesky pod lékařů korun když jsem teď těhotná

jestericka34
Kecalka 257 příspěvků 02.04.18 19:06

Tampierovou nedoporučuji ja k ni chodila. Za prve dovolat se tam je nemožné, pak vas sprdne když mate nemocné deti a nepreobjednate se, ale to ze se tam nedovolate ji zřejmě nezajímá. Na vic hodnoceni ma take příšerne. Ja ted dostala číslo na ru druhou od obvodaka, byla ve stejne budově a konečně se osamostnila. Taky tam budu volat. Je to Tatranská tel 606601060 a mela jsem s ni i jiny problem, ale to spis ve zprávě.

Anonymní  02.04.18 19:09

@jestericka34 a prosím to se můžu objednat sama nebo musím přes obvodaka?

jestericka34
Kecalka 257 příspěvků 02.04.18 19:15

Mě dal obvodak telefon at se objednám sama. Ja uz sháněla někoho v Jablonci a na to mi řekl, ze tahle šla od Tampierove pryč, ale jméno se mi vykouřilo, ale když koukneš na net nebo tam zavoláš, tak jméno zjistíš. :) ja tam budu volat po porodu, Tampierovou nikdy vice… Objednej se a jen ji ven nějakou zprávu od doktora, vic nepotřebuješ…

Anonymní  02.04.18 19:22

@jestericka34 jakou zprávu od doktora? A nemyslíte kavanovou?

jestericka34
Kecalka 257 příspěvků 02.04.18 20:00

Koukala jsem je to ta Kavanova a nikoho jiného jsem v Liberci nenašla:(

Anonymní  02.04.18 20:27

@jestericka34 no k paní kavanove jsem chodila ale byla strašně arogantní tak snad mne k ní obvodak neposle

Radka313
Nováček 7 příspěvků 02.04.18 21:49

Ja mam pani doktorku a mam taky nadvahu v tehotenstvi jsem tam byla a jednala semnou normalne i po porodu zadna arogance nic

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama