Těhotná po Postinoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana844
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 17:08
Těhotná po Postinoru ?

Ahoj všechny. Mám v poslední době takovou starost a byla bych ráda kdyby jste mi některá z vás pomohla. :) Zhruba před měsícem jsme s přítelem měli pohlavní styk, při kterém to přítel jaksi nestihl. Měla jsem krátce před menstruací. Hned druhý den ráno jsem si zašla do lékárny pro Postinor, abych byla alespoň trochu klidná, jelikož dítě neplánujeme. Hned ten samý den jsem dostala menstruaci. Teď čekám pro jistotu na svůj další cyklus, ale pořád nic. Zpoždění mívám běžně, ale i tak se bojím…nehledě na to, že se teď cítím nějak nafouklá a bolí mě prsa. Mohla bych být těhotná? Jinak kromě tohoto žádné chutě ani nic podobného nepociťuji… jím stále stejně a ty samé věci.. :nevim:

Reakce:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6482 příspěvků 02.04.18 17:10

@Jana844 a test říká co?

Jana844
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 17:14

@lachtanice86 Test jsem si dělala 2×.. a to dva týdny po styku a pár dnů po zpoždění menstruace.. oba negativní

Tarjei
Závislačka 4106 příspěvků 02.04.18 17:16

Možná rozhozený hormony po tom postinoru?

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6482 příspěvků 02.04.18 17:21

@Jana844 tak to můžeš mít rozhozeny po tom postinoru. A když ti tt říká negativní. Spíš bych byla v klidu

Jana844
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 17:31

@lachtanice86 Právě že klidná už moc nejsem no. Ale děkuju, budu v to doufat. ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.04.18 17:44

To ti těžko někdo řekne zda jsi nebo nejsi :) nikdy není nic 100%

Božislava
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 02.04.18 18:12

Postinor působí v 99%.To jedno procento je jako ve hře, protože nic není stoprocentní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >