Reklama

Těhotná po Postinoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana844
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 17:08
Těhotná po Postinoru ?

Ahoj všechny. Mám v poslední době takovou starost a byla bych ráda kdyby jste mi některá z vás pomohla. :) Zhruba před měsícem jsme s přítelem měli pohlavní styk, při kterém to přítel jaksi nestihl. Měla jsem krátce před menstruací. Hned druhý den ráno jsem si zašla do lékárny pro Postinor, abych byla alespoň trochu klidná, jelikož dítě neplánujeme. Hned ten samý den jsem dostala menstruaci. Teď čekám pro jistotu na svůj další cyklus, ale pořád nic. Zpoždění mívám běžně, ale i tak se bojím…nehledě na to, že se teď cítím nějak nafouklá a bolí mě prsa. Mohla bych být těhotná? Jinak kromě tohoto žádné chutě ani nic podobného nepociťuji… jím stále stejně a ty samé věci.. :nevim:

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5752 příspěvků 02.04.18 17:10

@Jana844 a test říká co?

Jana844
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 17:14

@lachtanice86 Test jsem si dělala 2×.. a to dva týdny po styku a pár dnů po zpoždění menstruace.. oba negativní

Tarjei
Závislačka 3797 příspěvků 02.04.18 17:16

Možná rozhozený hormony po tom postinoru?

lachtanice86
Kelišová 5752 příspěvků 02.04.18 17:21

@Jana844 tak to můžeš mít rozhozeny po tom postinoru. A když ti tt říká negativní. Spíš bych byla v klidu

Jana844
Nováček 3 příspěvky 02.04.18 17:31

@lachtanice86 Právě že klidná už moc nejsem no. Ale děkuju, budu v to doufat. ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9859 příspěvků 02.04.18 17:44

To ti těžko někdo řekne zda jsi nebo nejsi :) nikdy není nic 100%

Božislava
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 02.04.18 18:12

Postinor působí v 99%.To jedno procento je jako ve hře, protože nic není stoprocentní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama