Průměr míče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terule2000
Povídálka 22 příspěvků 02.04.18 19:34
průměr míče

Ahoj potřebovala bych pomoct sestra má doma takový ten míč na sezení já bych potřebovala větší, ona průměr svého nezná. Když ho chceme změřit měří se to vyfouklé?

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3355 příspěvků 02.04.18 19:37

@Terule2000 je to podle velikosti pistavy. Stačí googlit https://www.insportline.cz/…tickeho-mice?…

Russet
Echt Kelišová 9348 příspěvků 02.04.18 19:39

Gym bally jsou většinou 55, 65, nebo 75 cm velké. Měřila bych to nafouklé. Jestli nejsi zrovna střízlík, kup si 75. Já mám 164 cm a měla bych mít ten menší, ale vyhovuje mi taky 75cm.

vjerunqa
Závislačka 2860 příspěvků 02.04.18 19:40

@Terule2000 Ahoj, změřte obvod a z toho vypočítejte průměr, ne? ;)

Terule2000
Povídálka 22 příspěvků 02.04.18 19:48

Sestra je vyšši jak já a když sedím na tom jejím citím že bych potřebovala větší tak ony ty tabulky na netu na mě asi nepasují :D :D :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama