Průměr míče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terule2000
Povídálka 22 příspěvků 02.04.18 19:34
průměr míče

Ahoj potřebovala bych pomoct sestra má doma takový ten míč na sezení já bych potřebovala větší, ona průměr svého nezná. Když ho chceme změřit měří se to vyfouklé?

Reakce:

Soňa Zacharová
Nováček 02.04.18 19:37

@Terule2000 je to podle velikosti pistavy. Stačí googlit https://www.insportline.cz/…tickeho-mice?…

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 02.04.18 19:39

Gym bally jsou většinou 55, 65, nebo 75 cm velké. Měřila bych to nafouklé. Jestli nejsi zrovna střízlík, kup si 75. Já mám 164 cm a měla bych mít ten menší, ale vyhovuje mi taky 75cm.

vjerunqa
Závislačka 3172 příspěvků 02.04.18 19:40

@Terule2000 Ahoj, změřte obvod a z toho vypočítejte průměr, ne? ;)

Terule2000
Povídálka 22 příspěvků 02.04.18 19:48

Sestra je vyšši jak já a když sedím na tom jejím citím že bych potřebovala větší tak ony ty tabulky na netu na mě asi nepasují :D :D :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >