Reklama

Průměr míče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terule2000
Povídálka 22 příspěvků 02.04.18 19:34
průměr míče

Ahoj potřebovala bych pomoct sestra má doma takový ten míč na sezení já bych potřebovala větší, ona průměr svého nezná. Když ho chceme změřit měří se to vyfouklé?

Reklama

Reakce:

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 02.04.18 19:37

@Terule2000 je to podle velikosti pistavy. Stačí googlit https://www.insportline.cz/…tickeho-mice?…

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 02.04.18 19:39

Gym bally jsou většinou 55, 65, nebo 75 cm velké. Měřila bych to nafouklé. Jestli nejsi zrovna střízlík, kup si 75. Já mám 164 cm a měla bych mít ten menší, ale vyhovuje mi taky 75cm.

vjerunqa
Závislačka 3044 příspěvků 02.04.18 19:40

@Terule2000 Ahoj, změřte obvod a z toho vypočítejte průměr, ne? ;)

Terule2000
Povídálka 22 příspěvků 02.04.18 19:48

Sestra je vyšši jak já a když sedím na tom jejím citím že bych potřebovala větší tak ony ty tabulky na netu na mě asi nepasují :D :D :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >