Chamomilla

Anonymni
29.3.09 22:32

Chamomilla

Ahoj nekde jsem se docetla, ze na vztekle dite, je dobra Chamomillka, ale netusim v jakem podani a kolikrat za den podavat. Opravdu se dostavi ucinek po nejakem vzteklem projevu? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2139
29.3.09 22:52

Jestli je chamomilla na vztek teda nevím. Je to vlastně heřmánek. Pro děti je heřmánkový čaj, tak můžeš zkusit takhle…ale ten je spíš na trávení, píšou… Pak jen vím, že existuje chamomilla jako roztok, který se po zředění používá jako sedací koupel, nebo obklady na místa, který je potřeba vysušit a uklidnit nějaký povrchový zánět, taky proti otokům… Ale na vztek??? To fakt nevím, třeba někdo bude vědět víc… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.3.09 23:11

Chamomila ma..něco, to přece hledal krteček po celém světě, aby uzdravil nemocnou myšku - jestli byla i vzteklá, to už tam nebylo a nakonec se z toho vyklubal pravý heřmánek.

• Nahlásit
  • Citovat
494
29.3.09 23:35

http://www.prodejbylin.cz/…ek_kvet.html

Matricaria chamomilla - heřmánek pravý… na vzteklouny těžko…

Na uklidnění je především MEDUŇKA !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
30.3.09 00:33

Ale bacha na heřmánek je to silný alergen, takže opravdu opatrně :!
Já třeba když jen slyším to slovo tak mi naskáče husí kůže :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
30.3.09 09:29

Asi myslis homeopatikum Chamomila.. :) jo tak to opravdu ma byt na vztekle zlobive deti - teda i mimo jine indikace.. Ale z nasi zkusenosti-zatim jsem zklidnujici ucinky na sve hyperaktivni ratolesti nezaznamenala, mame davku na mesic, tak jsem teda sama zvedava :roll: Pragmatik ve mne tomu moc neveri, ale na druhou stranu jsem ochotna vyzkouset vsechno, abychom se z toho neutuchajiciho temperamentu nezblaznili :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
30.3.09 10:43

Urcite se jedna o homeopatika. Chamomilla je dobry lek tam, kde se projevuje urcity vztek. Ale „vzteklych“ homeopatickych leku je opravdu hodne a neni asi nejlepsim resenim davat titeti homeopatika, kdyz se zacne vztekat jednak je uz rozjete a za druhe to neni nejlepsi homeopaticky pristup. Nejlepsi je hledat celostni lek pro tve dite, ktere jeho chovani muze pomoci zklidnit a to zvladne pouze homeopat odbornik. Ja osoubne si chmomillu vezmu pokud mam vztek na deti a nemohu se z toho dostat a to mi opravdu pomuze - na to staci cham. 5C (na mnozstvi kulicek nezalezi, ja davam 2]

Tak snad to je ted trochu jasnejsi
Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama