Jak často čůrají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 13:35
jak casto čůraji

Chtěla bych se zeptat jak často vám chodí čůrat děti malé budou 3 roky v srpnu a přijde mi že chodí moc často po půl hodině

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Jana Terezie
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 24.02.09 14:12

Marjánka je teda skoro o rok mladší, ale chodí taktéž po půl hodině - nevidím v tom problém - dost často čůrá jenom malinko, takže je to spíš o zvyku - počítám, že se to s věkem zlepší… Záleží taky, kolik vypije. Pokud tě to ale trápí, skoč si k dr. s močí, ať máš klid. Je fakt, že časté čůrání může být jedním z příznaků cukrovky, ale to bych teda nepředpokládala :wink:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 15:02

Ahoj, dvojčata chodí i po 15 minutách. Je fakt, že pořád jen pijou a pijou. Ale je den, kdy třeba nejdou celé dopoledne a odpoledne se dveře od záchdu nezastaví :lol:

lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 15:26
:oops:
lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 15:28

Děkuji za odpovědi.Malá už měla jednou zánět močáku,tak ji dost hlídám.Můžu se zeptat kolik ti toho dvojčata za den vypijou,bojím se,že až malá půjde do školky,že s tím bude mít problémy 0 :roll:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 16:05

No každý takový litr a půl čaje. Taky jsem měla strach, že jim ve školce ty dva hrníčky nestačí, ale jak přijdou domu, tak už to vesele dohánějí :lol:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 16:07

Jo a zánět močových cest dcera měla taky. Tak čas od času ji dám urologickýa brusinkový čaj. No to jsem se divila, protože proplachuje ten svuj močák dost :roll:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 24.02.09 19:16

Opravdu záleží kolik toho vypije. náš Honzík je schopný odpoledne vypít i 4 „jupíky“ se štávou. No a pak je na záchodě pořád. Ale asi taky dohání školku, protože tam podle mě moc nepijí.

lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 19:49

ja už jsem se ptala doktorky jestli je to normální a ona mě chtěla poslat na nefrologii,ale tam se me nechce.Nemáte s tím někdo zkušenosti jak to tam probíhá?

lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 19:53

A třeba dneska odpoledne vypila jenom půlku jupíka a tak 250 ml čaje a chodila taky po půl hodině tak nevím,když měla na podzim ten zánět tak taky chodila často tak po 5 minutách nic ji nepálilo na nic si neztěžovala v moči nic neměla,ale na sonu ji našli zánět.Asi ji moc hlídám jsem hrozná matka hysterka :oops:

lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 20:01

A ještě prosím kykoušku ten urologický čaj a brusinkový je pro děti nebo dáváš normálně pro dospělé?

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 20:59

To je pro všechny čaj pytlíkový. Pijou ho děti i dospělí. Ještě jsem dávala dceru sedávat do teplé lázně z heřmánku na deset minut. To je zase sypký čaj. Na tu nefrologii chodim já už od narení kvuli ledvině. přineseš sebou ranní moč, odeberou holčině krev a pak se čeká pul hodky na vysledky a potom ti řeknou, zda je to v pořádku, nebo tam něco je. No a to je vše. Takže klasická prohlídka :wink:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.09 21:26

Nezlob se že tě tak otravuju.A když měla malá ten zánět jaký měla příznaky?a daávala jsi jí na to něco.Malá mela Sumetrolim a přišlo mě že ji to moc nezabíralo,ale byly jsme potom na kontrolním ultrazvuku a už to měla vpořádku,jsou to 3 měsíce a od té doby ji právě kvůli tomu tak hlídám.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 24.02.09 21:33

Ted nevim pro koho je to otázka… jinak já to poznala podle pachu z moči a tmavého zbarvení. Taky měla zvýšenou teplotu. A už si sama řekla, že ji to tam bolí.

lula
Kecalka 139 příspěvků 24.02.09 21:49

Kykoušku to bylo na tebe já tady v tom ještě neumím moc chodit :oops: a v kolika ten zánět měla?a od té doby má klid?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >